•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 55
  • 56
  • 57(current)
  • 58
  • 59
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
[sub]Koszenie trawnika uspokaja. Smile


Sprawdziłam. [/sub]
...
(07-08-2008, 21:44)SaveMySoul link napisał(a): [sub]Koszenie trawnika uspokaja. Smile


Sprawdziłam. [/sub]

a kto tu nie jest spokojny?ja jestem spokojny jak nigdy Tongue
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
Oj Marcin Big Grin

TY jesteś zawsze oazą spokoju Big Grin
medytujesz?
Jakieś mantry?
...
(07-08-2008, 22:00)SaveMySoul link napisał(a): Oj Marcin Big Grin

TY jesteś zawsze oazą spokoju Big Grin
medytujesz?
Jakieś mantry?

nie, po prostu spinać się można na żywo, jeśli kogoś widzisz, i macie odmienne zdania na pewne sprawy.Nie widzę jakoś siebie w roli spiętego typka przed kompem(wybaczcie wszyscy spięci) Tongue
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
Ja tak z innej beczki.
Justyś ten na avatarze to pijany królik? TonguePP
Ja raz byłam spięta przed kompem...

jak się bawiłam zszywaczem ;x
...
(07-08-2008, 22:06)SaveMySoul link napisał(a): Ja raz byłam spięta przed kompem...

jak się bawiłam zszywaczem ;x

pozwól że nie będę wnikał czym się bawisz  Big Grin
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
e i pojechac sobie na masaz i saune to popsuja taki fajny oddusznik  :o
(07-08-2008, 22:53)Iskandir link napisał(a): e i pojechac sobie na masaz i saune to popsuja taki fajny oddusznik  :o

naprawiaj Tongue
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
(07-08-2008, 23:16)Marcin link napisał(a): [quote author=Iskandir link=topic=106.msg12499#msg12499 date=1218138817]
e i pojechac sobie na masaz i saune to popsuja taki fajny oddusznik  :o

naprawiaj Tongue
[/quote]
oj tam pewnie niedlugo stworze nowy temat ... i napewno sie znow komus nie spodoba wiec spoko przecież ja tylko chce żeby "forum żyło"
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 55
  • 56
  • 57(current)
  • 58
  • 59
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
8 gości