•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 52
  • 53
  • 54(current)
  • 55
  • 56
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
(07-08-2008, 18:10)_KOTKA link napisał(a): Niniejszym informuję, że z dniem dzisiejszym zaczyna odbijać mi palma.. rzecz jasna z nadmiaru władzy.  ;D


Przekopałam się przez Wasze posty i zastanawia mnie jedno, czy nie lepiej wypić browara na świeżym powietrzu?

Jutro wypije nawet wódkę, a jak chcecie to może i Wasze zdrowie(kto wie) ale dzisiaj...nie.

aha, i z okazji palmy wszystkiego naj, i wesołego banowania Tongue
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
(07-08-2008, 18:08)zofija link napisał(a): Zacytuję za Witkacym: "Jesteście wierszem idioty odbitym na powielaczu"... Obrażą się tylko ci, którzy powinni się obrazić.
Ale przecież do nikogo personalnie nie było to skierowane Wink
Iskandir, skoro jesteś tu 10 lat, to powiedz, dlaczego? Co/kto Ci się tutaj podoba? Bo do tej pory widzę, że najbardziej podoba Ci się - jak to Jules stwierdziła - "ożywianie forum", czyli mniej lub bardziej zrozumiałe pretensje o coś do kogoś.
Wytrwałyś, jak pragnę Smile))))

no ciekawy cytat z malym problemikem ... nas pragna obrazic zdyskredytować a my tylko grzecznie zwracamy uwagę i sie nawet nie obrazamy. Co mnie się najbardziej podoba? akurat to nie temat tej rozmowy ... oczywiście ja moge także domniemać co się każdemu halfowi podoba  Tongue ale to będzie moje zdanie. Co do "ożywiania forum" - nadal nie usłyszałem sensownej odpowiedzi na moje pytanie wokół którego powstała ta rozmówka Big Grin i którego to juz pewnie nikt nie pamieta. Co do wytrwałości to tylko głupi się poddaje losowi
Kocia - poprosze o mineralna.

Tego watku nawet sie nie da zamknac ;D
(07-08-2008, 18:10)_KOTKA link napisał(a): [quote author=BrotherFromMars link=topic=106.msg12422#msg12422 date=1218112580]
Ludzie tez sie zmieniaja, najczesciej palma odbija od nadmiaru wladzy  ;D

Niniejszym informuję, że z dniem dzisiejszym zaczyna odbijać mi palma.. rzecz jasna z nadmiaru władzy.  ;D


Przekopałam się przez Wasze posty i zastanawia mnie jedno, czy nie lepiej wypić browara na świeżym powietrzu?

[/quote]
Piwa nie pijam, a swoja droga to jawne namawianie gowniarzy do picia alkoholu
Kocia zapytaj kreska, na to jest artykul 148 kodeksu karnego ;P
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
(07-08-2008, 18:15)BrotherFromMars link napisał(a): [quote author=_KOTKA link=topic=106.msg12458#msg12458 date=1218121824]
[quote author=BrotherFromMars link=topic=106.msg12422#msg12422 date=1218112580]
Ludzie tez sie zmieniaja, najczesciej palma odbija od nadmiaru wladzy  ;D

Niniejszym informuję, że z dniem dzisiejszym zaczyna odbijać mi palma.. rzecz jasna z nadmiaru władzy.  ;D


Przekopałam się przez Wasze posty i zastanawia mnie jedno, czy nie lepiej wypić browara na świeżym powietrzu?

[/quote]
Piwa nie pijam, a swoja droga to jawne namawianie gowniarzy do alkoholu
Kocia zapytaj kreska, na to jest artykul 148 kodeksu karnego ;P

[/quote]

Po co ma go pytać, skoro Ty już podałeś artykuł?Big Grin
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
bo to mentor ;D w "tych" sprawach
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
                            ;D

    http://www.youtube.com/watch?v=JUz9KozbAJ0
        normalnie  :o
Optymista to pesymista bez doswiadczenia.
(07-08-2008, 18:23)HETERO link napisał(a):                             ;D

     http://www.youtube.com/watch?v=JUz9KozbAJ0
        normalnie  :o
nie dotrwalem do konca, ales blysnal, gdzie tu zwiazek z tematem?
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
Wbrew pozorom jednak jest ;D
Optymista to pesymista bez doswiadczenia.
(07-08-2008, 18:31)HETERO link napisał(a): Wbrew pozorom jednak jest ;D

To chyba dość głęboko ukryty.
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 52
  • 53
  • 54(current)
  • 55
  • 56
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
19 gości