•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 51
  • 52
  • 53(current)
  • 54
  • 55
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
nudny się robisz. ja i tak mam gdzieś to, co "o" i "do" mnie mówisz. Wink  więcej? patrz sygnaturka. szkoda, że zamiast ośmieszyć mnie, ośmieszasz samego siebie. ale to już Twój problem.

żenujące.
do-widzenia.
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
(07-08-2008, 17:40)f link napisał(a): nudny się robisz.
Ja? no przepraszam że naśladuje moderatora Smile przestan być monotematyczna to może będzie lepiej i może skończ z pokazywaniem pazurków kiedy nie ma takiej potrzeby.
bo narazie ty (i nie tylko) atakujecie nie będąc atakowanym ... dziwne prawda? a może to prawda boli? bo jak narazie robicie z siebie melodramat wy biedne opki fochujace bo my niedobrzy userzy was nie lubimy

modifkacja: nieladnie modyfikować po napisaniu już przez kogos odpowiedzi no ale przecież lepiej znasz zasady oczywiście.

I tak najłatwiej atakować prawda?? co ciekawe ja się nie muszę bronić bo nie mam przed kim  ;D czy się ośmieszam pewnie masz rację w koncu staram się rozmawiać jak człowiek kiedy się mi uwłacza tak w dzisiejszych czasach niestety to śmieszność
(07-08-2008, 17:41)Iskandir link napisał(a): [quote author=f link=topic=106.msg12446#msg12446 date=1218120011]
nudny się robisz.
Ja? no przepraszam że naśladuje moderatora Smile przestan być monotematyczna to może będzie lepiej i może skończ z pokazywaniem pazurków kiedy nie ma takiej potrzeby.
bo narazie ty (i nie tylko) atakujecie nie będąc atakowanym ... dziwne prawda? a może to prawda boli? bo jak narazie robicie z siebie melodramat wy biedne opki fochujace bo my niedobrzy userzy was nie lubimy
[/quote]
[b]ciota, nie dyskutuj ;D tylko bana mu, bana ;P
a swoja droga zastanawia mnie czestotliwosc zmiany zawartosci postow
oscyloskop mi szaleje ;D[b]
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
(07-08-2008, 17:46)BrotherFromMars link napisał(a): [quote author=Iskandir link=topic=106.msg12447#msg12447 date=1218120116]
[quote author=f link=topic=106.msg12446#msg12446 date=1218120011]
nudny się robisz.
Ja? no przepraszam że naśladuje moderatora Smile przestan być monotematyczna to może będzie lepiej i może skończ z pokazywaniem pazurków kiedy nie ma takiej potrzeby.
bo narazie ty (i nie tylko) atakujecie nie będąc atakowanym ... dziwne prawda? a może to prawda boli? bo jak narazie robicie z siebie melodramat wy biedne opki fochujace bo my niedobrzy userzy was nie lubimy
[/quote]
[b]ciota, nie dyskutuj ;D tylko bana mu, bana ;P
a swoja droga zastanawia mnie czestotliwosc zmiany zawartosci postow
oscyloskop mi szaleje ;D[b]
[/quote]

za sjp ban
znaczenie: 1. drobna moneta rumuńska (100 banów = 1 lej rumuński); 2. drobna moneta mołdawska (100 banów = 1 lej mołdawski); 3. dawna drobna moneta turecka

więc na co mnie ban? lepiej euro
(07-08-2008, 16:38)CzerwonaSukienka link napisał(a): Leia, jestem pod dużym wrażeniem Twojej cierpliwości. Nie wiem tylko czemu mówisz jak do osób dorosłych skoro przed soba masz gówniarzy? Różnica poziomu sprawia, że porozumienie jest niemożliwe.

Cytat:[quote author=Iskandir link=topic=106.msg12447#msg12447 date=1218120116]
bo narazie ty (i nie tylko) atakujecie nie będąc atakowanym ... dziwne prawda? a może to prawda boli? bo jak narazie robicie z siebie melodramat wy biedne opki fochujace bo my niedobrzy userzy was nie lubimy
[/quote]

Widzisz Iskandir, nigdzie nie wymienilam nicka, nie atakowałam a jednak prawda zabolała i jakoś dziwnie kilka osób poczuło się dotknięte. Naprawdę to dziwne! I ten melodramat w Waszym wykonaniu!
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
cs, nie otwieraj lodowki. Tam tez jestesmy
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
(07-08-2008, 18:05)CzerwonaSukienka link napisał(a): [quote author=CzerwonaSukienka link=topic=106.msg12432#msg12432 date=1218116316]

Leia, jestem pod dużym wrażeniem Twojej cierpliwości. Nie wiem tylko czemu mówisz jak do osób dorosłych skoro przed soba masz gówniarzy? Różnica poziomu sprawia, że porozumienie jest niemożliwe.

Cytat:[quote author=Iskandir link=topic=106.msg12447#msg12447 date=1218120116]
bo narazie ty (i nie tylko) atakujecie nie będąc atakowanym ... dziwne prawda? a może to prawda boli? bo jak narazie robicie z siebie melodramat wy biedne opki fochujace bo my niedobrzy userzy was nie lubimy
[/quote]

Widzisz Iskandir, nigdzie nie wymienilam nicka, nie atakowałam a jednak prawda zabolała i jakoś dziwnie kilka osób poczuło się dotknięte. Naprawdę to dziwne! I ten melodramat w Waszym wykonaniu!
[/quote]

CSia ... no cóż napisałaś coś więcej kierując wypowiedz do osoby(osób) kontynuujących temat ... a jako, że ja go zacząłem to znak, że kierujesz te słowa do mnie ... logika jest nieubłagana niestety ... no chyba, że czytasz wyrywkowo ... zreszta to było widać po wcześniejszej wypowiedzi, że ograniczyłaś się do kilku ostatnich postów nie do całości zagadnienia ... masz rację ta różnica jest chyba nie do pokonania ... ach i jak dla mnie to jest komedia ... bo wam puszczają nerwy chyba
Zacytuję za Witkacym: "Jesteście wierszem idioty odbitym na powielaczu"... Obrażą się tylko ci, którzy powinni się obrazić.
Ale przecież do nikogo personalnie nie było to skierowane Wink
Iskandir, skoro jesteś tu 10 lat, to powiedz, dlaczego? Co/kto Ci się tutaj podoba? Bo do tej pory widzę, że najbardziej podoba Ci się - jak to Jules stwierdziła - "ożywianie forum", czyli mniej lub bardziej zrozumiałe pretensje o coś do kogoś.
Wytrwałyś, jak pragnę Smile))))
Czy ja moge prosic o sprecyzowanie "Wy, Wasze" i "My, Nasze"????

Uprzejmie prosze.

Nie jestem pewna do ktorej grupy naleze i czy powinnam sie fochac, melodramatyzowac czy opowiadac po stronie czyjejkolwiek?

W komunie to wszyscy byli "My" Tongue.

Az sie boje przyznac, ze ja wiekszosc opow lubie i podziwiam ich za cierpliwosc, wyrozumialosc i takie tam rozne.
Wyjatki potwierdzaja podobno regule... Co do moich idoli mam niejakie watpliwosci.

(07-08-2008, 15:36)BrotherFromMars link napisał(a): Ludzie tez sie zmieniaja, najczesciej palma odbija od nadmiaru wladzy  ;D

Niniejszym informuję, że z dniem dzisiejszym zaczyna odbijać mi palma.. rzecz jasna z nadmiaru władzy.  ;D


Przekopałam się przez Wasze posty i zastanawia mnie jedno, czy nie lepiej wypić browara na świeżym powietrzu?
"Nie sądziłem, że na świecie jest aż tylu idiotów - dopóki nie zobaczyłem Internetu"
S.Lem
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 51
  • 52
  • 53(current)
  • 54
  • 55
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
8 gości