•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 50
  • 51
  • 52(current)
  • 53
  • 54
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
(07-08-2008, 16:38)CzerwonaSukienka link napisał(a): Zawsze temat oddusznik kojarzył mi się z możliwością odduszenia. Wypowiedzenia kilku zdań dla "zrobienia sobie dobrze". Ostatnie posty z tego szlachetnego zamysłu/tematu zrobiły śmietnik! Dlatego proponuje zrobić z ostatnich postów odzielny - śmietnikowy - temat. Był już śmietnik Carrroliny, może być i Trójcy ... Przynajmniej będę wiedziała, które miejsca forum omijać.

O własnie, temu miał i ma służyć oddusznik!

Rozważanie kolejny raz, że ktoś kogoś pociągnął za warkoczyk, czy ktoś komuś zabrał zabawkę, przyprawiają mnie o odruch wymiotny.

Leia, jestem pod dużym wrażeniem Twojej cierpliwości. Nie wiem tylko czemu mówisz jak do osób dorosłych skoro przed soba masz gówniarzy? Różnica poziomu sprawia, że porozumienie jest niemożliwe.

No, i jest tak jak pisałem.Wierny obrońca wstał z krzesła? wyzywanie od gówniarzy jest godne opa, gratuluje.Zauważyłaś żebyśmy kogoś obrażali?neutralne komentarze odnośnie sytuacji.Ale wiesz co?miło jest mieć taka dorosła, idealną osobę jak Ty, która zawsze wskaże właściwą drogę, dziękuje za troskę, sam sobie poradzę.

PS. Również zgłoszę, a animozje do mojej osoby zostaw dla siebie.
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
(07-08-2008, 16:38)CzerwonaSukienka link napisał(a): Zawsze temat oddusznik kojarzył mi się z możliwością odduszenia. Wypowiedzenia kilku zdań dla "zrobienia sobie dobrze". Ostatnie posty z tego szlachetnego zamysłu/tematu zrobiły śmietnik! Dlatego proponuje zrobić z ostatnich postów odzielny - śmietnikowy - temat. Był już śmietnik Carrroliny, może być i Trójcy ... Przynajmniej będę wiedziała, które miejsca forum omijać.

O własnie, temu miał i ma służyć oddusznik!

Rozważanie kolejny raz, że ktoś kogoś pociągnął za warkoczyk, czy ktoś komuś zabrał zabawkę, przyprawiają mnie o odruch wymiotny.

Leia, jestem pod dużym wrażeniem Twojej cierpliwości. Nie wiem tylko czemu mówisz jak do osób dorosłych skoro przed soba masz gówniarzy? Różnica poziomu sprawia, że porozumienie jest niemożliwe.
oho cs nie wytrzymala ;D uspokuj sie kobieto, bo ci cisnienie podskoczy ;P

ps. Rowniez zglosilem
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
Pewnych słów nie ma w słowniku osób kulturalnych, które wydaje się mogłyby bardziej oddać tutejsze zachowania.

Liczę również, że danego słowa dochowacie i już skarga została zgłoszona.
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
Witam Państwa o poranku ( tak, dopiero wstałam).

Cieszę się niezmiernie, że staracie się dostarczać mi świeże dawki humoru każdego dnia. 

Nie wiedziałam, że wesołe miasteczko ma przyjechać . Smile)))

Teraz widzę, że zdążyło się już rozłożyć i zacząć dość dobrze prosperować. Smile

Strzelnica była Tongue - 3 rannych .

Karuzela chyba tez, bo czuję się coraz bardziej zakręcona.

Raz na jakiś czas po ścieżce przebiega Clown.

Służby porządkowe cierpią nierzadko na przerost ego, bądź ambicji uważając się za niemal prezesów.

Maszyny typu "Sprawdź jaki z Ciebie siłacz" pracują pełną parą.

Goście wariują z nadmiaru możliwości.

Gabinet krzywych luster jest odwiedzany wyjątkowo za rzadko. ;]

Ale... hmm... ile razy można zwiedzać to samo wesołe miasteczko? ;]]

A ja poproszę teraz bicze szkockie  Smile






...
Taka powinna być reklama internetu "I Ty możesz być kimś..." Smile))
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
"powszechnie uważane za obraźliwe..." no to macie - językoznawcy:

gówniarz:

europa: 1. "mały fiat"; 2. "pogardliwie o osobie płci męskiej młodszej od mówiącego"; 3. "mały człowiek; małe dziecko"; 4. "brat"*

wilga: rz. mos V, lm D. -y || -ów, pot. ‘lekceważąco, pogardliwie, z gniewem o młodym, jeszcze niedorosłym mężczyźnie, chłopcu; także o kimś niepoważnym’

sjp:
1. posp. «z niechęcią o dziecku lub młodym chłopaku»
2. posp. «człowiek niepoważny»

skróty sobie sami rozszyfrujcie. oddalone. bye.

*to mnie urzekło. ;D
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
oh ah uh zgłoszę posta przez brak kultury.....

Zgłoście na policje. Tam Was wysłuchają (muszą) Big Grin

Świat niewieścieje...
Donald matole - wypierdalaj!
(07-08-2008, 17:13)Borowianin link napisał(a): Świat niewieścieje...

Powiedzial twardy mezczyzna. ;D
Cieszy mnie fakt iż "niemiła" rozmowa jest odbierana jako groźby, a "gówniarz" nie jest odbierany jako obraza.No cóż... ;D
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
(07-08-2008, 17:13)Borowianin link napisał(a): oh ah uh zgłoszę posta przez brak kultury.....

Zgłoście na policje. Tam Was wysłuchają (muszą) Big Grin

Świat niewieścieje...

wow a operator zglosił brak kultury w zachowaniu userków .... wow to kobieta jest z kreski ja sie dowiaduje od server opa no niemozliwie sie dzieje

(07-08-2008, 17:08)f link napisał(a): "powszechnie uważane za obraźliwe..." no to macie - językoznawcy:

gówniarz:

europa: 1. "mały fiat"; 2. "pogardliwie o osobie płci męskiej młodszej od mówiącego"; 3. "mały człowiek; małe dziecko"; 4. "brat"*

wilga: rz. mos V, lm D. -y || -ów, pot. ‘lekceważąco, pogardliwie, z gniewem o młodym, jeszcze niedorosłym mężczyźnie, chłopcu; także o kimś niepoważnym’

sjp:
1. posp. «z niechęcią o dziecku lub młodym chłopaku»
2. posp. «człowiek niepoważny»

skróty sobie sami rozszyfrujcie. oddalone. bye.

*to mnie urzekło. ;D
dobrze gówniaro i cioto
i za sjp:
forma podstawowa:
ciota (MNn)
znaczenie: 1. człowiek często narzekający, nieudacznik 2. pospolicie: homoseksualista 3. pospolicie: miesiączka 4. zgrubienie: ciotka

<za Wikipedia: Cioty (złote baby, wróżki, czarownice) > możemy się pobawić w słowniczki ofkors pogardliwy <> obraźliwy - gratuluje filologii szkoda że nie polskiej
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 50
  • 51
  • 52(current)
  • 53
  • 54
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
8 gości