•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 49
  • 50
  • 51(current)
  • 52
  • 53
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
(07-08-2008, 15:04)__Jules__ link napisał(a): To lepsze od watku "Humor":-))))))))
bo ma być lepsze od odgrzewanych dowcipów które rażą moje poczucie estetyki ... nie no wnioskuje za usunięciem tematu "Humor"  ;D ;D ;D
(07-08-2008, 15:36)Iskandir link napisał(a): [quote author=__Jules__ link=topic=106.msg12419#msg12419 date=1218110689]
To lepsze od watku "Humor":-))))))))
bo ma być lepsze od odgrzewanych dowcipów które rażą moje poczucie estetyki ... nie no wnioskuje za usunięciem tematu "Humor"  ;D ;D ;D
[/quote]
glosujmy, jak demokracja to demokracja ;D
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
aha _Leia_ jeżeli to nie tajemnica czy "pokrzywdzony/pokrzywdzeni" jako operatorzy także brali udział w tym głosowaniu??

Jeżeli tak to naprawdę raczej nie będę miał więcej pytań odnośnie zachowań opów poprostu wiekszość z nich znajdzie się w moim "poważaniu" w szczególności dwoch wspomianych w tym wątku
hehe  ;D ;D

W powazaniu to maja nas operatorzy:-)))

Najlepsze jest to, że większość ludzi tutaj(patrz. opów) uczy ojca jak robić dzieci...Jakbym nie znał zasad, i nie wiedział że zawsze znajdą się osoby "broniące" dobrego imienia opów. No nic trudno, ja nie jestem jakimś zbawicielem żeby Wam pokazywać właściwą drogę, od tego macie tam, swoich mentorów.

(07-08-2008, 14:18)Cloud link napisał(a): Czy wy nie mieć większe zmartwienia?

nie.  ;D
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
(07-08-2008, 15:55)__Jules__ link napisał(a): hehe  ;D ;D

W powazaniu to maja nas operatorzy:-)))

no to już wiemy od dawna  ;D ;D ;D jakoś tylko oni się nie zorientowali ze cały czas ubywa ludzi ... i to raczej nie dlatego że ktoś się zachował jakoś ale właśnie przez niechęc opa do czynienia swojego obowiązku ... no chyba że się wsiądzie na niego lub znajomego  :Smile
(07-08-2008, 15:58)Marcin link napisał(a): Najlepsze jest to, że większość ludzi tutaj(patrz. opów) uczy ojca jak robić dzieci...Jakbym nie znał zasad, i nie wiedział że zawsze znajdą się osoby "broniące" dobrego imienia opów. No nic trudno, ja nie jestem jakimś zbawicielem żeby Wam pokazywać właściwą drogę, od tego macie tam, swoich mentorów.

[quote author=Cloud link=topic=106.msg12415#msg12415 date=1218107931]
Czy wy nie mieć większe zmartwienia?

nie.  ;D

[/quote]

a poczytaj sobie forum ... chociaż bardzo daleko nie sięgniesz ... dowiemy się ile z osób broniących to dziś opy
To, ze ludzi ubywa jest zauwazalne, a i owszem, ale to ekh ekh towarzystwo jest tak slepo zapatrzone we wlasne "stanowisko", ze nie interesuja ich userzy. Jak to leia powiedziala? Czasem op moze miec gorszy dzien? A user to juz nie moze???
Proponuje dopisac do "regulaminu" kolejny punkt zabrania sie opom wchodzenia na erotyczny podczas miesiaczkowania  ;D

To juz nawet nie absurd, to abstrakcja
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
Istny monty python flying circus.  ;D


pillock.
[color=green][b]Próżności[/b]...Ty moja ulubiona wado...!![/color]
Zawsze temat oddusznik kojarzył mi się z możliwością odduszenia. Wypowiedzenia kilku zdań dla "zrobienia sobie dobrze". Ostatnie posty z tego szlachetnego zamysłu/tematu zrobiły śmietnik! Dlatego proponuje zrobić z ostatnich postów odzielny - śmietnikowy - temat. Był już śmietnik Carrroliny, może być i Trójcy ... Przynajmniej będę wiedziała, które miejsca forum omijać.

O własnie, temu miał i ma służyć oddusznik!

Rozważanie kolejny raz, że ktoś kogoś pociągnął za warkoczyk, czy ktoś komuś zabrał zabawkę, przyprawiają mnie o odruch wymiotny.

Leia, jestem pod dużym wrażeniem Twojej cierpliwości. Nie wiem tylko czemu mówisz jak do osób dorosłych skoro przed soba masz gówniarzy? Różnica poziomu sprawia, że porozumienie jest niemożliwe.
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
(07-08-2008, 16:38)CzerwonaSukienka link napisał(a): Zawsze temat oddusznik kojarzył mi się z możliwością odduszenia. Wypowiedzenia kilku zdań dla "zrobienia sobie dobrze". Ostatnie posty z tego szlachetnego zamysłu/tematu zrobiły śmietnik! Dlatego proponuje zrobić z ostatnich postów odzielny - śmietnikowy - temat. Był już śmietnik Carrroliny, może być i Trójcy ... Przynajmniej będę wiedziała, które miejsca forum omijać.

O własnie, temu miał i ma służyć oddusznik!

Rozważanie kolejny raz, że ktoś kogoś pociągnął za warkoczyk, czy ktoś komuś zabrał zabawkę, przyprawiają mnie o odruch wymiotny.

Leia, jestem pod dużym wrażeniem Twojej cierpliwości. Nie wiem tylko czemu mówisz jak do osób dorosłych skoro przed soba masz gówniarzy? Różnica poziomu sprawia, że porozumienie jest niemożliwe.

Ależ CS to nie Ja Big Grin to _Leila_ zdecydowała że tu jest miejsce tego tematu wiec z pretensjami do niej.
No i tak oczywiście za texty operatowa na forum nie można wnieść na niego skargi?? wow ... dobsz zapamiętam sobie ... ofkors zacytowałem ale pozwole sobie zgłosić do moderowania brak kultury prezentowanej przez opa w stosunku do mojej osoby Smile bo w szczególności to ja zaczałem ten temat
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 49
  • 50
  • 51(current)
  • 52
  • 53
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
9 gości