•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 48
  • 49
  • 50(current)
  • 51
  • 52
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
nie pisałbym o ludziach, jako "przypadkach". Ale wydaje mi się że użytkownicy też powinni mieć jakieś prawo "decydowania" z kim chcą siedzieć na czacie, a z kim nie, to co napisała Leia odbieram jako "podpadniesz operatorom-masz zakaz wstępu".

Ale nic, może jestem młody, i głupi.  Big Grin
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
(07-08-2008, 13:19)Marcin link napisał(a): nie pisałbym o ludziach, jako "przypadkach". Ale wydaje mi się że użytkownicy też powinni mieć jakieś prawo "decydowania" z kim chcą siedzieć na czacie, a z kim nie, to co napisała Leia odbieram jako "podpadniesz operatorom-masz zakaz wstępu".

Ale nic, może jestem młody, i głupi.  Big Grin

przypadkach = sytuacjach

odbierasz jak chcesz. autkomplementy również pozostawiam w Twojej gestii.


If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
(07-08-2008, 13:16)_Leia_ link napisał(a): Powiem więcej, decyzje podjęte w wymienionych przypadkach zostały podjęte w sposób demokratyczny - poprzez głosowanie na forum opów. Zadecydowała większość. Mój głos, który wówczas przedstawiłam, nie ma obecnie znaczenia. ZadecydowaliśMY większością głosów.

Tworzymy zespół. I tego zamierzam się trzymać.

Pozdrawiam,

A.


Zawsze tak wspolnie sobie glosujecie? wow!wow!wow!

Znaczy kandydatury tych dwoch rewelacyjnych opow (od ktorych rozpoczela sie ta dyskusja) zostaly rzeczywiscie przedyskutowane i przeglosowane?????? :o :o :o :o :o

A ja dotad myslalam, ze Ktos na bani wpisal odpowiednie nicki na liste opow.... ;D ;D

Nie powiem glosno co sobie o tej jednostce do tej pory myslalam....a tu sie okazuje, ze cale szacowne grono przyczynilo sie do decyzji. O kurcze! Co za epidemia na naduzywanie alkoholu  ;D ;D
(07-08-2008, 00:16)atka_ link napisał(a): [i][color=maroon]Kurde!
Jestem na erocie od 5 lat <szok> i od zawsze obowiązywały tu pewne zasady, ogólnodostępne zresztą. Decydując się "wejść" w jakąś społeczność trzeba się dostosować, fajnie jak mamy prawo wyboru czy chcemy być w tej społeczności czy nie. Tu akurat mamy. Więc ki diabeł skoro komuś nie odpowiadają przyjęte zasady tu siedzi? Ileż można czytać, że ten mnie zbanował, a tamten coś powiedział nie halo?  Droga wolna ;>
Możecie się na mnie obrażać, wymyślać TWA i inne twory, w nosie to mam.
Wkurza mnie chamstwo na czacie i tyle.

A odnośnie tematu... Op Opowi jak i User Userowi nierówny.

A ja jeszcze się wypowiem w tej kwestii, czemu My mamy zmieniać czat?z tego powodu że parę "jednostek" ma coś tam przeciw?za dobrze by im było.Wink W pracy jak masz konflikt z jedną osobom bądź jej nie tolerujesz, co robisz?zmieniasz prace?To wątpię żeby ktoś kiedykolwiek znalazł czat(w którym każdego lubi, i w ogóle ah, oh), prace(patrz to samo co czat), mieszkanie(na klatce też można mieć nieznośnych sąsiadów, gdzie kiedy chcesz zrobić imprezę, oni chcą spać.)

(07-08-2008, 13:49)__Jules__ link napisał(a): Zawsze tak wspolnie sobie glosujecie? wow!wow!wow!

Znaczy kandydatury tych dwoch rewelacyjnych opow (od ktorych rozpoczela sie ta dyskusja) zostaly rzeczywiscie przedyskutowane i przeglosowane?????? :o :o :o :o :o

A ja dotad myslalam, ze Ktos na bani wpisal odpowiednie nicki na liste opow.... ;D ;D

Nie powiem glosno co sobie o tej jednostce do tej pory myslalam....a tu sie okazuje, ze cale szacowne grono przyczynilo sie do decyzji. O kurcze! Co za epidemia na naduzywanie alkoholu  ;D ;D

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin tu padłem Tongue

PS. Myślałem że krytyka pod warunkiem że jest konstruktywna, odnosi jakiś skutek, jednak nie.No nic  Smile

Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
Krytyka, bany, twa, sponsorzy, mięso leci tu i tam, inteligencja/jej brak, ja cię kocham, ty mnie zdradzasz, blablablabla...

Mogę już spokojnie napisać z tego całokształtu pracę mgr ;-D

Czy wy nie mieć większe zmartwienia?
(07-08-2008, 14:18)Cloud link napisał(a): Czy wy nie mieć większe zmartwienia?

Nie miec Bartu$.

My probowac rozruszac padniete forum.

I zobaczyc czym sie tu przejawiac ta demokracja.

My sie interesowac...
fajnie sie czyta:-)
To lepsze od watku "Humor":-))))))))
(07-08-2008, 13:16)_Leia_ link napisał(a): [quote author=Iskandir link=topic=106.msg12406#msg12406 date=1218102075]

No tak pewnie źle zadałem pytanie ba jestem pewien że napewno ale myślałem, że skoro zaczęło się rozmawianie o banie to te samo kryterium zostanie przyjęte.
Dobrze zadam jeszcze raz pytanie dokładnie: Czy wg. ciebie jako master opa obecnego w tamtych sytuacjach można było zbanować wskazane osoby i czy słuszne były reakcje opów w tym master opa polegające na nic nierobieniu? a przynajmniej nicnierobienie tak wyglądało od strony userów

Iskandir... napisałes, ze wiesz od kiedy jestem masterem - czemu więc odnosisz się do mnie jako master opa obecnego w tamtych sytuacjach? Jesli myslisz, ze będę krytykowała osoby sprawujące tę funkcję przede mną to jestes w błędzie. W moim przekonaniu kazda z tych osób starała się według siebie podjąć najbardziej słuszne decyzje w danych sytuacjach.
Powiem więcej, decyzje podjęte w wymienionych przypadkach zostały podjęte w sposób demokratyczny - poprzez głosowanie na forum opów. Zadecydowała większość. Mój głos, który wówczas przedstawiłam, nie ma obecnie znaczenia. ZadecydowaliśMY większością głosów.

Tworzymy zespół. I tego zamierzam się trzymać.

Pozdrawiam,

A.

[/quote]

Ależ dziekuje za odpowiedź. Tamto grono zdecydowało się nie piętnować chamstwa pieniactw etc. pomimo wielu skarg ostrzeżeń etc. teraz poprostu w ramach przykładu to szanowne grono zdecydowało zbanować nawet dodam że jak to ładnie ująć można stałych bywalców za krytykę jednego z opów. Oki rozumiem werdykt jest werdykt ... ale potwierdziłaś jedno: wszystko się zmienia zasady też nawet na lepsze jak pisałem ... ludzie jak widać nie Smile
Ludzie tez sie zmieniaja, najczesciej palma odbija od nadmiaru wladzy  ;D
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 48
  • 49
  • 50(current)
  • 51
  • 52
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
12 gości