•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 46
  • 47
  • 48(current)
  • 49
  • 50
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
(07-08-2008, 09:54)_Leia_ link napisał(a): Iskandir,

Ciekawe, ze w skrzynce nie ma śladu takiego emaila... Rozumiem spisek i brak zrozumienia sięgnął również do portalu o2.

Przypomnę tylko, że master op się zmienił od początku czerwca 2008. Jednakowoż nawet w archiwum żadnego emaila od Ciebie nie ma.

Podaj mi konkrety - zajmę się rozwiązaniem.

Pozdrawiam,
A.

Wiesz dałem przykład i wiem że się master op zmienił ... niechce mnie sie sięgać do sprawy sprzed pół roku - i mówisz ze spisek jakiś jest ... no popatrz pierwsze słysze ... no dobra nie pierwsze bo nie wiem dlaczego teorie spiskową podtrzymują opy.
ps. oczywiście zerkne czy mam jeszcze gdzieś u siebie tego e-maila ... jak mam to z miłą checią dam ci datę wysłania - chociaż znając siebie to nie trzymam tak długo.
Z drugiej strony - dlaczego ja domniemuję, że znam rozwiązanie?? no cóż może pesymistycznie to widzę ale zawsze tak się kończyło Smile
Dlaczego mamy nie usuwać tematów które są niewygodne, obraźliwe, czy też naruszają czyjąś prywatność?
Iskandir, odpowiesz mi?
Czy jeśli masz niewygodne buty, to nadal w nich chodzisz - po przecież one też mają prawo być noszone? Tongue
(07-08-2008, 10:55)zofija link napisał(a): Dlaczego mamy nie usuwać tematów które są niewygodne, obraźliwe, czy też naruszają czyjąś prywatność?
Iskandir, odpowiesz mi?
Czy jeśli masz niewygodne buty, to nadal w nich chodzisz - po przecież one też mają prawo być noszone? Tongue

Zosiu to ja powiem tak ... Proszę o usunięcie działu Humor bo wiele rzeczy tam obraża moje odczucia rzeczywistości.
nie? dlaczego? bo mogę nieczytać? ... no cóż to podobno działa w dwie strony.
Pozatym tak wogóle wystarczy odpowiedzieć merytorycznie a nie przeklejaniem textu o wysyłaniu maila - o czym pisałem przed podaniem tego textu; bez frazesów typu "nudne", "pitupitu" etc. ja naprawde mam opow za ludzi na poziomie jednak ich merytoryka wskazuje na cos zdecydowanie przeciwnego. Pytanie było proste ... ale jakoś opy nie potrafiły na nie odpowiedzieć ... przynajmniej bez bronienia siebie i to bronienia nie wiem przed czym.

A i poprosił bym o wyjaśnienie dlaczego mam bana na erota?? ;/ i w sumie odpowiedz w styu bo wchodzisz z tej samej sieci co BFM jakoś mnie nie rajcuje Big Grin bo jakoś problemem było zbanowanie innych Big Grin na całej masce IP natomiast przy tym banie nie było problemu mimo że uderzało to w innych userów (szczególnie że miał się wg textów tu na forum dziś ... w nocy skończyć o północy)
(07-08-2008, 09:26)BrotherFromMars link napisał(a): boshhhhhh zenada, leia blagam, jakbym sluchal starej zdartej zacinajacej sie plyty i to jeszcze z marna muzyka (jakas mandaryna czy inne gowno)
Kolejny dowod na to gdzie sie zaczyna i konczy inteligencja blondynek
ctrl+C ctrl+V

eot
baniczka poprosze ;P

A to kolejny dowod na to gdzie zaczynaja i koncza sie dobre maniery.
Men, stary... włącz światła, zdejmij buty...
(07-08-2008, 11:22)ups link napisał(a): [quote author=BrotherFromMars link=topic=106.msg12384#msg12384 date=1218090382]
boshhhhhh zenada, leia blagam, jakbym sluchal starej zdartej zacinajacej sie plyty i to jeszcze z marna muzyka (jakas mandaryna czy inne gowno)
Kolejny dowod na to gdzie sie zaczyna i konczy inteligencja blondynek
ctrl+C ctrl+V

eot
baniczka poprosze ;P

A to kolejny dowod na to gdzie zaczynaja i koncza sie dobre maniery.

[/quote]
dobre maniery stosuje tylko wobec osob inteligentnych, ktore na to zasluguja i maja cos do powiedzenia posiadajac wlasne zdanie

to tak k woli wyjasnienia szanowny czlonku twa
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
(07-08-2008, 11:17)Iskandir link napisał(a): [quote author=zofija link=topic=106.msg12388#msg12388 date=1218095753]
Dlaczego mamy nie usuwać tematów które są niewygodne, obraźliwe, czy też naruszają czyjąś prywatność?
Iskandir, odpowiesz mi?
Czy jeśli masz niewygodne buty, to nadal w nich chodzisz - po przecież one też mają prawo być noszone? Tongue

Zosiu to ja powiem tak ... Proszę o usunięcie działu Humor bo wiele rzeczy tam obraża moje odczucia rzeczywistości.
nie? dlaczego? bo mogę nieczytać? ... no cóż to podobno działa w dwie strony.
Pozatym tak wogóle wystarczy odpowiedzieć merytorycznie a nie przeklejaniem textu o wysyłaniu maila - o czym pisałem przed podaniem tego textu; bez frazesów typu "nudne", "pitupitu" etc. ja naprawde mam opow za ludzi na poziomie jednak ich merytoryka wskazuje na cos zdecydowanie przeciwnego. Pytanie było proste ... ale jakoś opy nie potrafiły na nie odpowiedzieć ... przynajmniej bez bronienia siebie i to bronienia nie wiem przed czym.

A i poprosił bym o wyjaśnienie dlaczego mam bana na erota?? ;/ i w sumie odpowiedz w styu bo wchodzisz z tej samej sieci co BFM jakoś mnie nie rajcuje Big Grin bo jakoś problemem było zbanowanie innych Big Grin na całej masce IP natomiast przy tym banie nie było problemu mimo że uderzało to w innych userów
[/quote]

Na przyszłość Iskandir postaram się specjalnie dla ciebie dopisywac w nawiasach kiedy moja wypowiedź ma charakter żartobliwy (to tytułem wyjaśnienia napisanego przez mnie zdania o "spisku na o2").

A teraz - poprosze po raz ostatni o ten email konkretnie z data i logami i porozmawiamy. Jesli nie masz  - dalsza rozmowa na ten temat jest bezproduktywna. Najlepsze jednak jest to ze jak piszesz sprawa jest sprzed pół roku i ze nie chce Ci się do niej sięgac.  ;D

Bany były dane na konkretne IP, nie na maski. Zawsze jednak istnieje ryzyko, ze w przypadku zbanowania jednego użytkownika, tym samym uniemożliwia się innemu wejście na chat. Bywa również, że bany otrzymują osoby spoza "dwutygodniowego składu" (BFM, gajowy i SQN) - i tutaj faktycznie również niejako przy okazji Twoje IP mogło zostac zbanowane.

Bardzo mi przykro, ze ofiarami takiej sytuacji padają osoby, które w żaden sposób nie zawiniły sytuacji.

A.
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
IP jest indywidualnie przypisane do każdego użytkownika, więc nie piszcie tutaj "zdarza się" bo samo się nie zdarza.

Taki mały FAQ:

#dziala jak ban 1.2.3.4
AddShit $ip 1.2.3.4    $mask 255.255.255.255 $text !ban %nick% Pana tu nie chcemy!

#shit X.Y.Z.0 z maska 255.255.255.0 dziala jak ban X.Y.Z.*
AddShit $ip 10.20.30.0 $mask 255.255.255.0  $text !ban %nick% Z Twojej sieci nie ma wstepu!

#shit X.Y.0.0 z maska 255.255.0.0 dziala jak ban X.Y.*.*
AddShit $ip 50.50.0.0  $mask 255.255.0.0    $text /ban %nick% Twoje miasto nie jest mile widziane, przykro mi!

skoro nie na maski, to czemu ~nu, i innym wyświetlało się powitanie "_SQN_ - odpocznij" bo jakoś nie rozumiem?nigdy nie miałem bana na ip, zaznaczam NIGDY, jedyne co miałem to powitanie w bocie j.w

W sumie metody trochę takie przedszkolne, jedna osoba "narozrabiała" cierpią wszyscy.Tyle ode mnie
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
Marcin, te technikalia niektorych przerosly, beda mysleli ze ich zbluzgales Big Grin
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
_Leia_ no ja już stosuję tą metodykę pisząc ze to nie atak na opy ... mimo to nie dociera.
Żartobliwie czy nie ... ciagle tu czytam o spiskach twa etc. moze warto zaznaczac jednak w końcu to nie dział humor.

I tak po co mam ją ciągnąc skoro to nic nie zmieni?? Bezsens zwracania się do opów odkryłem dosyć dawno Smile ... zaraz zaraz jak dostałem bana od ... no tak bez nicków ... za bronienie się przed ... po texcie opa że mamy skończyć i moim texscie kontynuującym w tej samej sekundzie ale pod textem opa. Coż dostałem bo inny op niechciał wywalić strony przeciwnej dyskusji klnacej jak szewc ... zerszta wyszedł prosząc o pomoc osobę banującą Smile ale to akurat nie o ta sprawę chodzi ... to wyjaśniłem bezpośrednio i na priv. Ja tam nie jestem świety żeby nie było Smile ale jakoś słów niecenzuralnych nie używam by dowalić komukolwiek Smile nie musze.

Co do tego bana ... cóż to jak się odniesiesz jako master op do:
http://forum.polfan.pl/index.php?topic=91.15
oraz
http://forum.polfan.pl/index.php?topic=294.0

bo tam ogólne tłumaczenia to było zmienne IP co nie występuje w przypadku BFM ... a ja obrywam odłamkiem. Pozatym ... tak na marginesie ... ty się bronicie ze zmieniają a niewierzycie ze nasi znajomii umieja?? chociażby przejśc się do cafejki??
Nie no Gdzie wasza wiara w ludzka inteligencje?? czyżby jakiś dobór naturalny??
Cytat:IP jest indywidualnie przypisane do każdego użytkownika, więc nie piszcie tutaj "zdarza się" bo samo się nie zdarza.

Taki mały FAQ:

#dziala jak ban 1.2.3.4
AddShit $ip 1.2.3.4    $mask 255.255.255.255 $text !ban %nick% Pana tu nie chcemy!

#shit X.Y.Z.0 z maska 255.255.255.0 dziala jak ban X.Y.Z.*
AddShit $ip 10.20.30.0 $mask 255.255.255.0   $text !ban %nick% Z Twojej sieci nie ma wstepu!

#shit X.Y.0.0 z maska 255.255.0.0 dziala jak ban X.Y.*.*
AddShit $ip 50.50.0.0  $mask 255.255.0.0     $text /ban %nick% Twoje miasto nie jest mile widziane, przykro mi!

skoro nie na maski, to czemu ~nu, i innym wyświetlało się powitanie "_SQN_ - odpocznij" bo jakoś nie rozumiem?nigdy nie miałem bana na ip, zaznaczam NIGDY, jedyne co miałem to powitanie w bocie j.w
Cytat:W sumie metody trochę takie przedszkolne, jedna osoba "narozrabiała" cierpią wszyscy.Tyle ode mnie

to zostalo zdjęte. przykro mi, nie jestem alfą i omegą w kwestii botów. Wink brother dobrze napisał, ze technikalia niektórych przerosły. niektórych = mnie.

z tego też powodu - zapraszam państwa do pożegnania się z botem. życzę miłych floodzików i reklam i dzieci neo. howgh!

[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 46
  • 47
  • 48(current)
  • 49
  • 50
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
61 gości