•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 43
  • 44
  • 45(current)
  • 46
  • 47
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
(04-08-2008, 23:04)Iskandir link napisał(a): Kurcze divi a ja nie tesknie bo mnie tez nie ma  ;D
A gdybyś był to byś tęsknił? To się kupy nie trzyma  ??? Wink
(04-08-2008, 23:30)zofija link napisał(a): [quote author=Iskandir link=topic=106.msg12341#msg12341 date=1217880249]
Kurcze divi a ja nie tesknie bo mnie tez nie ma  ;D
A gdybyś był to byś tęsknił? To się kupy nie trzyma  ??? Wink
[/quote]

''bo'' na ''dlatego'' wymien, wtedy to ma jakis sens:-) ... ale jakosć wyznania nadal pozostaje dla mnie zabawna:-)
Tak jakoś po przeczytaniu tematu " Odnosnie: ban gajowy, BrotherFromMars, _SQN_" mnie naszło takie pytanie jak w temacie.
Pewnie jest to podyktowane zastanowieniem jak to się dzieje że op czuje się urażony i ma prawo wybanować usera natomiast user nie ma tego prawa - doskonale wszyscy znają przykłady osób notorycznie i wrecz po chamsku obrażających innych w obecności opa. Kończyło się to niczym.
W związku z tym gdzie tu jest różnica?
(06-08-2008, 21:44)Iskandir link napisał(a): Tak jakoś po przeczytaniu tematu " Odnosnie: ban gajowy, BrotherFromMars, _SQN_" mnie naszło takie pytanie jak w temacie.
Pewnie jest to podyktowane zastanowieniem jak to się dzieje że op czuje się urażony i ma prawo wybanować usera natomiast user nie ma tego prawa - doskonale wszyscy znają przykłady osób notorycznie i wrecz po chamsku obrażających innych w obecności opa. Kończyło się to niczym.
W związku z tym gdzie tu jest różnica?

Temat wałkowany w kółko, już było parę tematów typu "jak widzę dobrego opa" i co przynosiło?bla bla bla, a op dalej taki sam.Jeśli człowiek się nie chce sam zmienić, nikt go na siłę nie zmieni.A różni się tym że ma większą "władzę", również tym że opa napisałeś z dużej litery, a usera z małej. Smile
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
bo mnie sie palec na Userze omsknal  Wink

ale pytanie jak najbardziej powazne i nie interesi mnie jaki powinien byc ... pytam o różnice

pozatym uwielbiam czytac wywody opow jak to trudno decydowac  ;D
Pitu pitu....
(06-08-2008, 22:36)lullaby link napisał(a): Pitu pitu....
lulka do oddusznika bo nie w temacie  Tongue
ja wiem! ja wiem! mianowicie: oprócz koloru op ma jedną cechę różniącą go od userów! nie zakłada setnego takiego samego tematu na forum!

wygrałam pralkę? ;>
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
(06-08-2008, 23:01)f link napisał(a): ja wiem! ja wiem! mianowicie: oprócz koloru op ma jedną cechę różniącą go od userów! nie zakłada setnego takiego samego tematu na forum!

wygrałam pralkę? ;>

skoro opy maja w zwyczaju ... no nie wiem ... nie odpowiadac na zadane pytania nie ustosunkowywac sie do zarzutow poza wlasnym gronem ... i zamykaniem niewygodnych tematów to wygralas odkurzacz do odebrania w sklepie z AGD platnosc karta

ps. oczywiscie widze nadal otwartosc opow na rozmawianie szczegolie na krytyke ... a to podobno prawdziwa cnota krytyki sie nie boi

ps2. i tak oczywiscie sie nudze i z tej nudy atakuje opow ... to wersja dla opow oczywiscie wygodna
ale ta lustracja to już była dawno temu. Wink tak. powtórzmy. w końcu nic się nie dzieje, pobijmy się, pogryźmy, ah, ta chęć walki! normalnie mhhr.

(to była ironia, gdyby komuś...)
+ wolę iść spać niż kolejny raz wałkować ten temat. jak na razie nie widzę tutaj zarzutu "wprost do mnie", rzecznikiem prasowym nie jestem, żeby odpowiadać za wszystkich. Wink opem też nie jestem, więc kurcze - ciężko się ustosunkować..

kolorowych. miłych, hmhm, rozmów.
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 43
  • 44
  • 45(current)
  • 46
  • 47
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości