Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Darmowy ban czy tak mozna? :>
#11
Cytat:A przepraszam czym on szkodzi? czy na nim jest ktos obrazany? na nim jest tylko włączony panel informacyjny z notka, róznie dobrze mozna by tam napisac inny tekst np "Wszystkim userom życzymy miłego weekendu" co ma opinia pokoju do braku inteligencji własciciela forum?  Co?

Kpisz, czy udajesz głupiego?

Screen dowodzi, że dane użytkowników forum nie są bezpieczne, że ich posty dostały się w niepowołane ręce, że ich wolność wypowiedzi jest zagrożona. Jest oczywiste, że nie ma idealnego systemu zabezpieczeń, tak jak nie ma idealnego administratora i że wszędzie sie można włamać. Co to miało udowodnić? Powiesz mi po co rozpowszechnianie tego obrazka miało na celu? Bo jakoś wątpię, że zrobiłeś to w dobrej intencji.

A i jeszcze jedno - od kiedy to rozpatruje się osobno forum i pokój? Społeczność jest jedna, i nazywając ją "pokojem samotność" mam na myśli ludzi z tamtego pokoju - im szkodzisz. Nie kilkunastu bajtom w bazie danych, które definiują pokój w serwerze polchatu.
#12
Wiele osób odpowiedziało by ze nie musze udawac Smile
No cóż intencja nie była za dobra, raptem dla odrobiny polepszenia humoru, co do reszty przyznaje masz racje, moj bład.
#13
ja tam do tego, że różne ludki próbują mnie obrażać przywykłem. problem w tym, że nie może mnie obrazić ktoś, kogo opinia nie ma dla mnie znaczenia Smile

co do bana na samotnosci - darmowy to on nie był, dyskusja o pokoju toczy się w sumie w dwóch wątkach. myślę, że ów drugi wątek wyjaśnia w sumie sprawę.

z czystej ciekawości - administratorzy, podzielacie opinię Muśka? Smile

co do odpowiadania: sop na ogół ma sporo privów. rozmawianie z kilkunastoma osobami naraz jest raczej dość kłopotliwe, więc czasem trzeba czekać. odpowiadanie komuś po raz n-ty nie ma sensu, więc jeśli ktoś 30ty raz włazi mi na priv z hasłem "daj mi opa w..." albo "dostałem bana w pokoju... czy mógłbyś mi go zdjąć", to musi się liczyć z tym, że nie będę odpowiadał. bo najpierw zajmę się tymi, którzy faktycznie pomocy potrzebują.

co do tego, kto ustala prawa. mamy pokój główny. w pokoju są halfopy, full operatorzy i umowny master op. Umowny, bo pokoje główne należą do polchatu i master jest raczej kwestią zwyczajową. oprócz tego są sopy, które mają uprawnienia w każdym pokoju i - jeśli zachodzi taka potrzeba - podejmują interwencje w pokojach, przede wszystkim w pokojach głównych, czasem interwencja ta wiąże się z wkroczeniem w uprawnienia operatorów pokoju.
#14
Musiek - Ty juz wystarczająco nawywijałeś. Ładnych kilka miesięcy zostawilem na Twojej stronie wpis - widać, że wniosków nie wyciągnąłeś do dziś.

Sprawa dotyczyła "lewego serwera".



BTW. Przez Twój ustawiony w pokoju temat... Zresztą sam wiesz o co chodzi. Tłumaczyć chyba nie muszę ?
#15
Owy news:

Cytat:W związku z częstymi pytaniami odnosnie konfiguracji ICeQ'a na serwerze Gadulca napisałem instrukcje która jest w dziale FAQ -> Czat lub poprostu pod adresem http://www.musiek.ovh.org/faq.php?cat_id=2
Pozdro.

I komentarz Yes2mike'a:

Cytat:yes2mike dnia 22 grudzień 2006 20:35:08
Widze, ze dokarmiasz zlodziei ? brawo...

Jeżeli przesiadywanie na nielegalnym serwerze i nakłanianie do tego innych jest przestepstwem - jestem winny, tylko nie wiem w czym jest do mnie pretensja, dlatego ze przeszedłem na inny czat i nakłaniałem do tego innych czy moze dlatego ze to była Wasza piracka wersja polczatu?
Widze ze dyskutuje z ludzmi którzy wyłącznie pamietaja co człowiek złego zrobił, tylko to sie Wam utrwala w pamięci? Tylko po co ja to pisze, zaraz będą pytania typu "A co zrobiłes innego poza psoceniem?"
No tak Musiek jest szarą owieczką polczatu i z dnia na dzien staje sie coraz czarniejszy, zwalcie na mnie jeszcze zabójstwo Kenediego, katastrofe promu Apollo i kilka innych wypadków nie posiadajacych winowajcy, mi to juz i tak rybka, moja opinia chyba sięgneła dna, cóz moja wina nie przecze, kilka rzeczy nie poszło tak jak miało ale nieprzewidziane skutki sie zdarzaja, zaluje tego co zrobiłem jednakze gdybym miał szanse cofniecia czasu to nie zawachalbym sie zrobic tego wsystkiego jeszcze raz.
#16
Chodziło WYŁĄCZNIE o czat bez licencji, bo wpływ na ludzi, którzy mają zamiar się wynieść, mamy raczej marny. I nikt o to do Ciebie pretensji nie miał. Przynajmniej ja.

Ale Ty, jako operator pokoju, nie powinieneś się tak zachować. W koncu ktoś Ci zaufał... Przez to, na ostatnim spotkaniu w zachcianku, miałem na głowie Klamota... i ten miał prawo mieć żal.
Nie mam zamiaru winić Cie za coś, czego nie zrobiłeś. W tym przypadku sprawa jest jasna i nie ma o czym dyskutować.

Chciałeś poczuć władzę ? Innego - racjonalnego - wytłumaczenia nie widzę.


#17
To że miałeś na głowie Klamota(desperado) zawdzieczasz wyłacznie sopom którzy postanowili zabrac wszystkim fulom opa nie wspomominajac ze nie mieli oni(klamot i lons) nic z tym wspólnego jednakze "smutni panowie" nie zwracali uwago jak im to tłumaczyłem.
#18
(16-10-2007, 00:26)musiek link napisał(a): To że miałeś na głowie Klamota(desperado) zawdzieczasz wyłacznie sopom którzy postanowili zabrac wszystkim fulom opa nie wspomominajac ze nie mieli oni(klamot i lons) nic z tym wspólnego jednakze "smutni panowie" nie zwracali uwago jak im to tłumaczyłem.
Jeszcze raz to wyjaśnie bo nadal musiek nie wie jak było.
Przyjęłam pusty pokój bez opów.Nawet botów nie było.  Nie wiem gdzie był Desperado w tym czasie ale pojawił się dopiero po paru dniach. Natomiast Lons pojawił się dopiero po 1,5 misiąca. O niego pytałam ki i Frezji ale nikt nie wiedział co się z nim dzieje. Jeśli znika się na tak długi okres czasu to powinno się o tym powiadomić pozostałych opów w pokoju.
Michasiowi Desperado już pisałam nie raz,że jeśli będzie przychodził na samotnosc to po jakims czasie może dostać opa. Lons zdaje się,że nadal nie ma netu bo nie widuję go na czatku. Jeśli już skończą się jego problemy z netem i będzie spędzał wolny czas w naszym pokoju to też może zapracować na opa, zwłaszcza,że z nim byłam fullem na samotności dość długo jeszcze zanim pokój stał się głownym i bardzo dobrze nam sie współpracowało.
#19
Cytat:Przyjęłam pusty pokój bez opów.Nawet botów nie było.

No wiesz skoro weszły sopy i zabrały wszystkim fulom i botom opy to sie nie dziw ze ich nie było, co do lonsa to nie pytałas sie wszystkich czemu go nie ma tak długo, otuz ja np wiedziałem ze przeprowadzkę ma i niema dostępu do internetu. dziwne bo mi o tym ki powiedział O.o wiec nie wiem czemu tobie powiedział ze nie wie.

Powiadasz, ze mogą zapracować na opa? nie wiem czy jeszcze chcą w końcu po tak długiej i intensywnej pracy niczym nie zawiniajac zostali z niczym.
#20
Czas żebym i ja wypowiedziała się w tej sprawie. Jestem w pokoju "SAMOTNOŚC" dość długo i wiem mniej więcej jak zachowują się ludzie.
Gdy Musiek był tylko userem lepiej zachowywał się niż jak awansował na opa i fulla kiedy ja byłam tylko opem.
A więc :
1.Gdy weszłam w poniedziałek rano pokój był pusty
2.Od 2. osoby dowiedziałam się , co się stało - Wy nigdy nie zostawialiście wiadomości dla mnie.
3.Na stronce Muska bardzo żle bylo napisane o Polchacie.
4.W temacie pokoju "Pogawędka" i na gg Muska wpisany był link.
5.Kiedy weszłam na czat Muska zobaczyłam nicki osób , które znam.Natomiast rozmowa z Muskiem była nie miła.Wróciłam na nasz serwer i osoby z czata Muska zaczęły wchodzić pod innymi nickami i sprawdzac co dzieje sie na "Samotnosci",a że byłam jak zawsze na NPCC widziałam , ze to osoby z jego pokoju.
6.Póżniej zjawiłam się popołudniu w pokoju i zostałam spytana czy mam kontakt z Aszunią.A gdy ponownie weszłam wieczorem do pokoju Aszunia poinformowała mnie o wszystkim.
7.A co do Lonsa to ja i Aszunia pytałysmy się co się z nim dzieje.

Przyjęłam wszystkie informacje do wiadomości i dowiedziałam się ,
że Aszunia wybrała mnie i Head_DNB_Kutno na opów.

Musek powinieneś juz przestac . miałeś dużo , chciałeś więcej i po co????
A co do innych to nie są już małymi dziecmi i sami zdecydowali , że idą za Tobą na nowy serwer i pokój. Potrafisz miec zawsze jakieś "ale" co do Sopów.Sam ze soba bądż zgodny .Przyjmij do wiadomości , ze to Ty żle zrobiłeś , a inni zostali ukarani za Twoją nieodpowiedzialnośc.
Dorośnij...już pora.
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości