•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • ...
  • 29
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tylko dla kobiet!!!
[i][color=brown]Dla mnie 18-19 powinien być ok. Jedyną przeszkodą może być znów stan zdrowia mojej córki. Ale mam nadzieję, że do tego czasu znajdziemy już przyczynę i sytuacja będzie opanowana. Najwyżej zabiorę ją ze sobą Tongue 16-cie lat już skończyłaBig Grin
Ale tak na poważnie to organizujcie, a ja się postaram dostosować...

Pozdrawiam poniedziałkowo...
Aga
no, to polegajac na mojej pozal-sie-boze matematyce wychodzi, ze 18-19 to  okres karnawalu,
to co,
przebieranko?

:P
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
[i][color=brown]Ja tam przebierać się nie muszę bo i bez tego wyglądam teraz jak strach na wróble Big Grin No, ale zobaczymy Smile
(10-12-2007, 13:06)f link napisał(a): no, to polegajac na mojej pozal-sie-boze matematyce wychodzi, ze 18-19 to  okres karnawalu,
to co,
przebieranko?

Tongue

pidżama party??
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
myslalam raczej o np. kim-chcialbys-byc-party. :)

pidzama to troche niebezpieczna, jak zaloze zbyt krotka, to mnie zwina w srodku nocy. ;P
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
To pizamy ze sobą Smile Jestem "za" ,ale tak daleko w przyszlosc nie wybiegam-wole nie zapeszac.
(10-12-2007, 18:47)f link napisał(a): myslalam raczej o np. kim-chcialbys-byc-party. Smile

pidzama to troche niebezpieczna, jak zaloze zbyt krotka, to mnie zwina w srodku nocy. ;P

chciałabym byc sweet barbie ale ni chu chu się nie odchudze i nie wydłużę Tongue

może więc pidżama? aaa i jak coś to zawsze możemy nocować u mua :> zorganizujemy materace i bedzie fun  ;D
(opcja przebierania tez jak najbardziej OK  Wink)
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
[i][color=brown]No ładnie się zapowiada....  ;D To mam zabierać z sobą seksowne satynki
czy drelichy?
Oby tylko nic mi nie stanęło na drodze...

kim chciałabym być? - ejjj ja się uduszę w suchym i masce pełnotwarzowej Tongue <nurek zawodowy-marzenie nie do spełnienia>

jestem za pidżamą Big Grin

18-19 jest ok,
właśnie sprawdziłam i gdybyście kombinowały 12-13 - to jestem gdzieś pod ziemią i wodą jednocześnie, więc uprasza się o nie dysponowanie tym terminem  Wink

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
Jesli mozna sie podlaczyc do imprezki, to ja bym chciala najbardziej 19 stycznia. Pidżama party brzmi super Smile
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • ...
  • 29
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
7 gości