Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podziękowania
#41
Chciałam bardzo podziękować, jubilatkom, z którymi mogłam świętować ich imieniny, gościom, którzy owo świętowanie wypełnili swoją obecnością, a także gospodarzom mojego weekendu w Warszawie. Bardzo dziękuję za tegoroczne Katarzynki.

[Obrazek: tuli2.JPG]
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
#42
A wlasciwie to 'And the Oscar go(ES) to...'



Pięknego Kazimierza!



http://www.youtube.com/watch?v=KD76tvAV7R8&hl=pl



Za to, że podczas marnej minuty, udało mu się przekazać cały tragizm i całą komedię granej postaci. Oszczędna gra aktorska bez zbędnych szarż. Jak Buster Keaton! Jak model do nagrobkowego medalionu! Z Kazimierzowego dziubka, złożonego przy łyczku minerałki, będą robić egzaminy na Actors Studio. A potem ten uśmiech! I subtelne zatopienie języka w dolnej szóstce podczas podziwiania fajnej koszulki Izabeli.

Na - Kaziu kochasz mnie?, - Bardzo! (i mina chomiczka) - będą szlochać miliony.

Kazimierz już nie musi przejmować się upadającą złotówką, Hollywood na niego czeka.

Tylko Kazimierz, pamiętaj - być szczerym!. Zawsze i wszędzie. A ewentualne cienie sławy niech rozjaśnia Ci poezja Isabel!



http://kmarcinkiewicz.blog.onet.pl/2,ID3...index.html



Thank you.

Big Grin

Pillock
[color=green][b]Próżności[/b]...Ty moja ulubiona wado...!![/color]
#43
Pragnę podziękować mojej kochanej Katarzynie, i ziomkom z osiedla którzy wyrwali mnie z tego bagna zwanego polchatem, mam nadzieje że Wam też kiedyś się to uda. Pozdrawiam M.
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
#44
Ja rowniez dziekuje Katarzynie i ziomkom z osiedla Marcina - dzieki Wam powrocony sie zostal do swiata zywych...
A pisze to tutaj, bo skoro Marcinek tu do Was pisze, znaczy, ze znacie polchat, forum i generalnie to czytacie Wink

Marcinq...Ciebie wyciagneli a sami utkneli?? No dramat, normalnie..

Taplajaca sie z rozkosza w błotku
Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
#45
Oj Kasq chyba nie uważasz mnie za takiego no-life że dziewczynę muszę poznać na polchacie?;D
A co do ziomków, paru czyta. Owszem. Smile
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości