•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 16
  • 17
  • 18(current)
  • 19
  • 20
  • ...
  • 42
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TEMAT O PIERDOŁACH - nie wiesz gdzie coś wpisać? to na pewno tu pasuje :)
Kaska ty kozo !
No zaganiana byloby poprawnie masz racje. Nie chce Ci grozic ale jak nie przestaniesz mnie prowokowac to Cie normalnie poderwe i koniec.
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
(28-01-2008, 11:43)Muschelsucher link napisał(a): Kaska ty kozo !
No zaganiana byloby poprawnie masz racje. Nie chce Ci grozic ale jak nie przestaniesz mnie prowokowac to Cie normalnie poderwe i koniec.

mhrrr
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
halo <bleble>
coś na erota nie mogę wejść  ???
gdzieś tu były jakieś wskazówki, ale nie mogę znaleźć..
<help>
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
http://www.polchat.pl/articles.php?artic...iewarticle

to o komunikatorach - mam nadzieję, że o to chodzi.

btw. na głównej polchatu można było zauważyć przed chwilą bezcenne
"server nie działa, poinformuj admininistratora, server nie działa, poinformuj admininistratora, server nie działa, poinformuj admininistratora, server nie działa, poinformuj admininistratora, server nie działa, poinformuj admininistratora"

hyhy. ;P
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]

hmm ciekawe o jaka prace chodziloSmile

[Obrazek: artykul_ilustracja120071018225332614.jpg]
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
(03-02-2008, 00:27)CzerwonaSukienka link napisał(a): hmm ciekawe o jaka prace chodziloSmile

[Obrazek: artykul_ilustracja120071018225332614.jpg]

To jest Droga Sukienko tablica infomacyjna dla gornikow  fedrujacych na "przodku".ktorzy po zakonczonej zmianie udaja sie do windy ....
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
(02-02-2008, 14:07)_divinity_ link napisał(a): [quote author=Muschelsucher link=topic=69.msg8119#msg8119 date=1201509785]
Kaska ty kozo !
No zaganiana byloby poprawnie masz racje. Nie chce Ci grozic ale jak nie przestaniesz mnie prowokowac to Cie normalnie poderwe i koniec.

mhrrr
[/quote]
Kaska to jest jednoznaczny dowod na to, ze jestes totalnie zboczona albo  ze uzywasz opiaty o zbyt duzym stezeniu no bo jaka normalna, trzezwa kobieta da mi sie poderwac ? A z litosci to tak nie chce. Mam swoja dume. NIe wybacze Ci tego: "Jestes dla mnie za stary" tak szybko.
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
(03-02-2008, 16:06)Muschelsucher link napisał(a): (...) bo jaka normalna, trzezwa kobieta da mi sie poderwac ?

a kto Ci powiedział, że trzeźwa byłam ?  Tongue



(03-02-2008, 16:06)Muschelsucher link napisał(a): A z litosci to tak nie chce. Mam swoja dume. NIe wybacze Ci tego: "Jestes dla mnie za stary" tak szybko.

a co miałam powiedzieć? za małego/dużego masz?
to chyba było "lżejsze" TongueTongueTongueTongue
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
    Wywiad jest autentyczny, choć ciężko w to uwierzyć. (Wywiad sprzed 3 lat z wrocławskiego dodatku GW)


WYWIAD z Januszem Rajcesem , rzecznikiem wrocławskiego MPK

    - Dlaczego, pasażer Waszego tramwaju nie może przesiąść się  z  wagonu do wagonu?

    Janusz Rajces , rzecznik wrocławskiego MPK:

    - Może, tylko musi skasować drugi bilet.

    -Jak to? Przecież nadal jedzie tym samym tramwajem i ma bilet.

    -Regulamin przewozowy mówi wyraźnie: bilet jest ważny w tym  wagonie, w którym został skasowany.

    -Przepis przepisem, ale staram się zrozumieć  jego sens. Tak  naprawdę, dlaczego nie mogę zmienić wagonu?

    -Przebiec na czerwonym też pani może, tyle ze  ryzykuje pani  wypadkiem albo mandatem. A tutaj ryzykuje pani,  że złapie ją  kontroler.

    -Ale przechodzenie na czerwonym świetle jest  niezgodne z  prawem, a przesiadanie się z wagonu do wagonu
nie.

    -Jakby się ludzie tak przesiadali, to kontrolerom byłoby trudno  pracować.

    -Czyli wygoda kontrolerów ma być argumentem?

    -Argumentem jest przepis. A poza tym, jeśli  kupuje pani bilet na pociąg, to, chociaż do Gdańska jedzie i 15.30,
i o 18.15, to pani  ma bilet tylko na ten o 15.30.

    -Przepraszam, ale tylko, jeśli to miejscówka, a  u nas jakoś w  tramwajach ich nie ma.

    -A po co w ogóle się przesiadać?

    - Przecież są sytuacje, kiedy trzeba się  przesiąść, na przykład,  gdy w naszym wagonie jadą pijani, agresywni
ludzie.

    -O tak, uciec jest najprościej, a przecież  trzeba zainterweniować.

    -Szczególnie, gdy się jedzie na przykład z  małym dzieckiem?

    -Nie ma powodu, by zmieniać wagon. Można,  podejść do motorniczego,  a on już wie, co robić.

    -Ale przecież w drugim wagonie nie ma  motorniczego...

    - No właśnie, on przestrzega przepisu. Nie ma go w drugim wagonie,  bo nie może przejść, gdyż też musiałby skasować  bilet.

    -To jak interweniować, jeśli jest się w drugim  wagonie, w którym  nie ma motorniczego?

    -Przejść do pierwszego i skasować bilet...

    -Skasować bilet?!

    -Oczywiście. Przepis jest wyraźny.

    - Czy motorniczy przejdzie do drugiego wagonu i  interweniuje?

    -Jeśli skasuje mu Pani bilet, to tak.-

    -Ja mam kasować bilet za motorniczego?!

    -Oczywiście, przecież mówiłem Pani, że  motorniczy nie przechodzi,  bo musiałby kasować bilet. Jeśli chce Pani  interwencji, to musi  Pani mieć dodatkowy bilet dla motorniczego, a  najlepiej dwa, żeby  mógł wrócić do pierwszego wagonu.

    -A po co będzie jeszcze przechodził?

    -Jak to po co ? Ktoś musi kierować tramwajem!

    - To nie może po prostu przejść jak człowiek?!

    -Proszę Pani, przecież przepis wyraźnie mówi,  że bez skasowania  dodatkowego biletu nie można przechodzić...  Poza tym motorniczy to  nie jakiś człowiek, a motorniczy. To zasadnicza  różnica!

    -Wie Pan, to ja wolę zostać w tym pierwszym  wagonie i nie  interweniować...

    -No widzi Pani, od razu mówiłem: po co  przechodzić i robić  zamieszanie...

 

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
(03-02-2008, 20:37)_divinity_ link napisał(a): [quote author=Muschelsucher link=topic=69.msg8271#msg8271 date=1202043960]

(...) bo jaka normalna, trzezwa kobieta da mi sie poderwac ?

a kto Ci powiedział, że trzeźwa byłam ?  Tongue



(03-02-2008, 16:06)Muschelsucher link napisał(a): A z litosci to tak nie chce. Mam swoja dume. NIe wybacze Ci tego: "Jestes dla mnie za stary" tak szybko.

a co miałam powiedzieć? za małego/dużego masz?
to chyba było "lżejsze" TongueTongueTongueTongue
[/quote]

No kuzwa a obiecalas nie rozpowiadac ! Juz Ci bez pytania nigdy Hansa nie pokarze. A ta zapiekanka byla obrzydliwa i Twoj zurek przesolony!
YES ! ;D
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 16
  • 17
  • 18(current)
  • 19
  • 20
  • ...
  • 42
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
5 gości