•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 15
  • 16
  • 17(current)
  • 18
  • 19
  • ...
  • 42
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TEMAT O PIERDOŁACH - nie wiesz gdzie coś wpisać? to na pewno tu pasuje :)
Hmm..cóż to za pomysł że trzeba teraz się zalogować by poczytać forum erotycznego???
(12-01-2008, 11:54)_Leia_ link napisał(a): Kadrowanie zdjęć na potrzeby randek internetowych...


[Obrazek: cropcx1.jpg]



[Obrazek: bigpicutewt5.jpg]

Sugerujesz coś userkom polfanu?  Wink
Bo chyba nie zrozumiały...
"Nie sądziłem, że na świecie jest aż tylu idiotów - dopóki nie zobaczyłem Internetu"
S.Lem
(15-01-2008, 12:31)_KOTKA link napisał(a): Sugerujesz coś userkom polfanu?  Wink
Bo chyba nie zrozumiały...

nie sugeruję  8)  Wink

zafascynował mnie aspekt umiejętnego kadrowania  ;D
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
http://www.technoblog.pl/blog/1,84942,4824804.html

Big Grin
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
e tam, Kocia Smile
duze jest piekne - dla niektorych i cale szczescie <zęby>

pozdrawiam
Kat

P.S. Logowanie na erota ma swoje uzasadnienie, eski - a przynajmniej na chwile obecna.
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
(15-01-2008, 11:12)lullaby link napisał(a): Hmm..cóż to za pomysł że trzeba teraz się zalogować by poczytać forum erotycznego???


Wlasnie .... Ciekawe kto wpadl na ten pomysl i dlaczego?
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
Strach przed google  Big Grin
Donald matole - wypierdalaj!
mam ochotę wygrzebać post z przed kilku miesięcy/tygodni (?), w którym cytowałam rozmowę o tym, że zawsze wszystko robię na ostatnia chwilę  i że to się, raczej, nie ma szansy zmienić :-\

znowu to samo  >Sad
niektórzy lepiej mnie znają, niż ja sama  :-\
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
(24-01-2008, 04:19)_divinity_ link napisał(a): mam ochotę wygrzebać post z przed kilku miesięcy/tygodni (?), w którym cytowałam rozmowę o tym, że zawsze wszystko robię na ostatnia chwilę  i że to się, raczej, nie ma szansy zmienić :-\

znowu to samo  >Sad
niektórzy lepiej mnie znają, niż ja sama  :-\

Ne ne ne Pani Katarzyno. Bo Pani taka zawsze jakas zagoniona.
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
(25-01-2008, 10:38)Muschelsucher link napisał(a): Ne ne ne Pani Katarzyno. Bo Pani taka zawsze jakas zagoniona.

zagoniona? przez kogo i gdzie? Tongue
zaganiana chyba  Wink acz to niestety prawda  :-\

:**
k.
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 15
  • 16
  • 17(current)
  • 18
  • 19
  • ...
  • 42
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości