•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 42
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TEMAT O PIERDOŁACH - nie wiesz gdzie coś wpisać? to na pewno tu pasuje :)
#41
(03-10-2007, 15:00)ups link napisał(a): p.s. termin terminem, ale jak zrobi sie zimniej to jeszcze beda te grzyby ?

Obawiam się, że już się skonczył sezon grzybowy. Jest za zimno. No chyba, że znów wrócą ciepłe jesienne dni.
Mój mąż ostatnie wiadro przytaszczył mi w ubiegły piątek. Grzybki się już marynują.
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
#42
(03-10-2007, 15:00)ups link napisał(a): Ania - wole moja czarnulke (Strzala to Filipa jest), ale czarnulka sie do lasu na grzyby nie nadaje

no i ofc. termin mi nie pasi cholerka, bo u mnie z terminami to ciezko.. ale jezeli uda nam sie nam go przeniesc, to mozemy sie na grzyby wybrac i skompletowac wieksza ekipe Smile

to moze byc fajna impreza Big Grin

p.s. termin terminem, ale jak zrobi sie zimniej to jeszcze beda te grzyby ?

OK. niech bedzie i czarnulka Smile

Termin da się ustalić kolejny na pewno (tego nie likwidujemy  Wink - najwyżej tylko div zrobie przeszkolenie z grzybów jadalnych),

Kolejny termin to wiesz... jak nie bedzie grzybów a będzie fajna ekipa to.... se poradzimy i tak  ;D
(a grzyby bywają i jak zaczynają sie przymrozki - gąsunie moje ulubione.. marynowane ... mniam  :Smile)

to wiesz Maciek... czekamy jak rzucisz terminem  Wink (byle nie 19.10-3.11 bo wtedy se będę dalekoo - a nie chce przegapić takiej imprezy  ;D)

PS. Zuz - a u nas pod Wawą są grzyby Big Grin - świeże info od mummy z lasu  8) no i jeszcze jak napisałam - gąski zielone i szare mrrr... ale to trzeba poczekać jeszcze..

Buuuuzi,
A.


If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#43
(03-10-2007, 15:15)_Leia_ link napisał(a): [quote author=ups link=topic=69.msg2340#msg2340 date=1191412841]
Ania - wole moja czarnulke (Strzala to Filipa jest), ale czarnulka sie do lasu na grzyby nie nadaje

no i ofc. termin mi nie pasi cholerka, bo u mnie z terminami to ciezko.. ale jezeli uda nam sie nam go przeniesc, to mozemy sie na grzyby wybrac i skompletowac wieksza ekipe Smile

to moze byc fajna impreza Big Grin

p.s. termin terminem, ale jak zrobi sie zimniej to jeszcze beda te grzyby ?


PS. Zuz - a u nas pod Wawą są grzyby Big Grin - świeże info od mummy z lasu  8) no i jeszcze jak napisałam - gąski zielone i szare mrrr... ale to trzeba poczekać jeszcze..

Buuuuzi,
A.

[/quote]

Ania, to robimy "machniom" - przywiozę Ci moich maślaków, a Ty mi zostaw troszkę gąsek. Bo przyznaję się - nie jadłam.  :-*
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
#44
(03-10-2007, 19:07)zuzanka link napisał(a): [quote author=_Leia_ link=topic=69.msg2343#msg2343 date=1191413709]
[quote author=ups link=topic=69.msg2340#msg2340 date=1191412841]
Ania - wole moja czarnulke (Strzala to Filipa jest), ale czarnulka sie do lasu na grzyby nie nadaje

no i ofc. termin mi nie pasi cholerka, bo u mnie z terminami to ciezko.. ale jezeli uda nam sie nam go przeniesc, to mozemy sie na grzyby wybrac i skompletowac wieksza ekipe Smile

to moze byc fajna impreza Big Grin

p.s. termin terminem, ale jak zrobi sie zimniej to jeszcze beda te grzyby ?


PS. Zuz - a u nas pod Wawą są grzyby Big Grin - świeże info od mummy z lasu  8) no i jeszcze jak napisałam - gąski zielone i szare mrrr... ale to trzeba poczekać jeszcze..

Buuuuzi,
A.

[/quote]

Ania, to robimy "machniom" - przywiozę Ci moich maślaków, a Ty mi zostaw troszkę gąsek. Bo przyznaję się - nie jadłam.   :-*
[/quote]

Zuz, to masz u mnie słoik mojego przysmaku (jak już nazbieram te grzyby Big Grin )

Buziiii  :-*

A.
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#45
hihihi grzyyybyyyy ;D
nie umiem zbierać - zadepczę a nie zobaczę Tongue

co do wiedzy nt. grzybów wiem tyle, że te które są najładniejsze, to nie pozwalają ich zbierać  Sad te takie czerwone... i nakrapaine....ładniusie takie te .. Tongue (a te widzę ZAWSZE Tongue)


Pozdrawiam.
"Chcesz rozśmieszyć Pana Boga?
- zaplanuj sobie życie.."
#46
(03-10-2007, 15:15)_Leia_ link napisał(a): Termin da się ustalić kolejny na pewno (tego nie likwidujemy  Wink - najwyżej tylko div zrobie przeszkolenie z grzybów jadalnych),

ejjjj stop stop
ja wcale nie chce sie tego uczyc  ;D
ja moge za Toba łazic i Ci koszyk nosic  Wink

p.s. to moze zamiast tego, chodzmy na basen, a potem do jacuzzi  8)
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#47
(03-10-2007, 22:08)_divinity_ link napisał(a): [quote author=_Leia_ link=topic=69.msg2343#msg2343 date=1191413709]

Termin da się ustalić kolejny na pewno (tego nie likwidujemy  Wink - najwyżej tylko div zrobie przeszkolenie z grzybów jadalnych),

ejjjj stop stop
ja wcale nie chce sie tego uczyc  ;D
ja moge za Toba łazic i Ci koszyk nosic  Wink

p.s. to moze zamiast tego, chodzmy na basen, a potem do jacuzzi  8)
[/quote]

Koszyk możesz nosić  ;D i kanapeczki do lasu zrobić tyż Big Grin

las, las, las!!!

a ten basen i jacuzzi to przeca i w grudniu można, NO!
to ma być tzw. świeże powietrze :> a nie jakieś cuś tam z basenu  Tongue

A.
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#48

fajne: http://www.youtube.com/watch?v=dMH0bHeiRNg

ubawiłam się szczerze  Big Grin
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#49
ok, niestety ale odpadam z grzybów na rzecz podwody Smile sie udalo wyjazd zorganizowac
ze Leia wybacza, to juz wiem  ;D
mam nadzieje, ze sie uda next time

buzi i udanego weekendu, wszystkim
d.
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#50
(05-10-2007, 13:17)_divinity_ link napisał(a): ok, niestety ale odpadam z grzybów na rzecz podwody Smile sie udalo wyjazd zorganizowac
ze Leia wybacza, to juz wiem  ;D
mam nadzieje, ze sie uda next time

buzi i udanego weekendu, wszystkim
d.

rozumiem te powody  ;D

a grzyby aktualne bo udało się zmontować innego "orientatora"  8)

i również udanego weekendu,

A.
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 42
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości