•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41(current)
  • 42
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TEMAT O PIERDOŁACH - nie wiesz gdzie coś wpisać? to na pewno tu pasuje :)
Już nie ma wątku ''Wulgaryzmy''...
Ludzie! Smarujcie tyłki wazeliną, bo nadchodzą ciężkie czasy...
Nie mam zamiaru , ba nawet nie mam czasu czytać tej całej szopki napiszę tylko tyle "historia lubi się odwracać"... Śmieszna dyskusja , o śmiesznych problemach ex-opa który został wielce urażony bo (sam poprosił o zdjęcie zabawek) ? No ludzie , trochę powagi nie mamy przecież 15-lat , więc też zachowujmy się na swój wiek. Nie jestem święty , na erocie moja gwiazda jest dość czarna , ale od pewnego czasu zaniechałem spędzania na tym czacie więcej niż 2h dziennie. Ale jeżeli kogoś jedyną rozrywką poza jedzeniem jest chat , to ja życzę tylko powodzenia w kontynuowaniu swojej kariery "banity" Pozdrawiam.

PS. jeżeli będziemy się obrażać o takie błahe w moim rozumowaniu teksty "pop**** Cię" to na świecie raczej wielu przyjaciół nie znajdziemy. Zresztą zawsze mówią że szczera prawda chociaż gorzka jest lepsza niż słodkie kłamstwo.Wink
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
(20-04-2010, 23:55)Cynia link napisał(a): Dajcie sobie po buziaku i chodźmy pograć w łapki.

Hmm.. jak się gra w łapki?
Prawie tak samo jak w dupka PrzeMM. ;P





;]
...
znam grę w dupniaka, używa się tam łapki, ale to chyba nie to Tongue
Zapytaj tego, który właśnie gra. ;p

Dobranoc.
...
(22-04-2010, 01:15)whiskey_tango_foxtrot link napisał(a): [quote author=Cynia link=topic=69.msg16986#msg16986 date=1271796955] Dajcie sobie po buziaku i chodźmy pograć w łapki.

Hmm.. jak się gra w łapki?
[/quote]


Przemek, na pewno wiesz! Używa się do tego łapek ;-).

M. jesteś geniuszem ;-*.
Ludzie! Smarujcie tyłki wazeliną, bo nadchodzą ciężkie czasy...
(22-04-2010, 01:24)SaveMySoul link napisał(a): Zapytaj tego, który właśnie gra. ;p
Dobranoc.
Cytat:Przemek, na pewno wiesz! Używa się do tego łapek ;-).

No to sie dowiedzialem >Sad jedna odp. lepsza od drugiej Tongue
IV Mistrzostwa Świata w Łapki
http://www.mmlodz.pl/meeting/808/IV+Mist...1apki.html

to u nas w Łodzi kiedyś były  Smile
(22-04-2010, 13:42)whiskey_tango_foxtrot link napisał(a): [quote author=SaveMySoul link=topic=69.msg17007#msg17007 date=1271888676]
Zapytaj tego, który właśnie gra. ;p
Dobranoc.
Cytat:Przemek, na pewno wiesz! Używa się do tego łapek ;-).

No to sie dowiedzialem >Sad jedna odp. lepsza od drugiej Tongue

[/quote]

O jezu, ale marudzisz...
Wystawiasz ręce, a druga osoba wystawia swoje... i Ty musisz ją trzasnąć w łapy... Nic trudnego.
Zaproś mnie na kawę, to Ci pokażę, że to łatwe ;-P.
Ludzie! Smarujcie tyłki wazeliną, bo nadchodzą ciężkie czasy...
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41(current)
  • 42
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości