•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 32
  • 33
  • 34(current)
  • 35
  • 36
  • ...
  • 42
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TEMAT O PIERDOŁACH - nie wiesz gdzie coś wpisać? to na pewno tu pasuje :)
... i pojscie po rozum do glowy. Ewentualnie wiecej oleju dolac.
Och. Smile))

Dziwne to jest Tongue

Skoro EA napisał, że nie obchodzi go czat/ludzie stad ==> długość bana tez go już nie interesuje to chyba nie potrzebuje już ani obrońców ani kolejnych "katów" ... whatever.[sub] ( interpretacja własna, nie linczować Smile)) [/sub]

Może lepiej dać sobie spokój i popisać o tym, kiedy przyjdzie wiosna albo gdzie na nartach najlepiej ? ;p
...

    Wiosne juz czuje  8)
    Normalnie  ;D
Optymista to pesymista bez doswiadczenia.
save masz zajebiaszczego avatara Big Grin haaaaaaaaaaaaaaaaahahahahaha Big Grin siedze i polewam Tongue
[sub]Smile Dzięki ;p[/sub]
...
(27-01-2009, 19:24)napoleonka link napisał(a): save masz zajebiaszczego avatara Big Grin haaaaaaaaaaaaaaaaahahahahaha Big Grin siedze i polewam Tongue

polej lufe Wink
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
Co Wy za pierdoly tu wypisujecie?!


;-)
Save  o czym oni pisza  ???
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
No to jak temat o pierdouach, to napisze, ze dzisiaj... zimno troche bylo. Tongue moze zaczniemy inny temat.. np o pogodzie?  Big Grin

Pillock
[color=green][b]Próżności[/b]...Ty moja ulubiona wado...!![/color]
(27-01-2009, 20:43)dortmund link napisał(a): Save  o czym oni pisza  ???


(27-01-2009, 22:04)pillock link napisał(a): No to jak temat o pierdouach, to napisze, ze dzisiaj... zimno troche bylo. Tongue moze zaczniemy inny temat.. np o pogodzie?  Big Grin

Pillock


jak zaczelam czytac, to myslalam, ze bedzie: no to jak temat o pierdouach, to pier$^^&%&%limy Big Grin
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 32
  • 33
  • 34(current)
  • 35
  • 36
  • ...
  • 42
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości