•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 30
  • 31
  • 32(current)
  • 33
  • 34
  • ...
  • 42
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TEMAT O PIERDOŁACH - nie wiesz gdzie coś wpisać? to na pewno tu pasuje :)

Marcinie, dla Twojej wiadomości to CS zrezygnowała z opa.

nikt Jej uprawnień nie zabrał  - spełniliśmy Jej prośbę.

ot i tyle.
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
(23-01-2009, 17:48)_Leia_ link napisał(a): Marcinie, dla Twojej wiadomości to CS zrezygnowała z opa.

nikt Jej uprawnień nie zabrał  - spełniliśmy Jej prośbę.

ot i tyle.

oj Leia chyba trochę mijamy się z prawdą... Wink Przecież byłem przy sytuacji jak Cs został zdjęty op...
W ogóle jeszcze jedno: Czemu po zdjęciu opa Cs ma dostęp do forum opowego?Myślałem że wraz ze zdjęciem praw operatorskich, zdejmujecie również dostęp do "ukrytego forum"?
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.

Marcinie,
zważ prosze na to co piszesz. wiem z pierwszej ręki co, komu i dlaczego zdejmuję  ;D

kwestia dostępu do forum opów jest sprawą wewnętrzną operatorów.  8)
krótko mówiąc: "nie Twój interes" Smile
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
Leia...Nie dobijaj mnie, bo chyba nie Ty zdejmowałaś...Przypomnij sobie, popatrz w logi z bota, czy cuś. Wink
A z jakiej racji mam zważać?coś nie tak?Smile
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
Oho, dzieje sie  Big Grin
Nastepna klotnia o pietruszke!  ;D



Kiedy beda walki w kisielu, albo bitwa na pomidory? chetnie popatrze.  ;D


Pillock

[color=green][b]Próżności[/b]...Ty moja ulubiona wado...!![/color]
(23-01-2009, 20:19)Marcin link napisał(a): Leia...Nie dobijaj mnie, bo chyba nie Ty zdejmowałaś...Przypomnij sobie, popatrz w logi z bota, czy cuś. Wink
A z jakiej racji mam zważać?coś nie tak?Smile

jak zauważyłeś Twoja wiedza opiera się na "chyba"

ja natomiast wiem na pewno
Smile
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
SQN o czym i po co w ogole dyskutujesz i czyasz te brednie ?  Daj spokoj bo f zbankrutuje z powodu rachunkow za tel.
Czy chcę zawsze mieć rację, czy też chcę być szczęśliwy?

Autor: Richard Carlson
Ok, koniec tematu.
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
Ech EA, jednak jestes tylko zwyczajnie niekulturalny, niestwty.

O ile mi wiadomo masterem nadal jest Leia, nie f?
F jest sopem.

Natomiast zdecydowanie nie zasluzyla sobie na imputowanie, ze robi wszystko to, co chcesz, EA...

Jak dla mnie EOT

Pozdrawiam
Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
Smile)))))))))

Leia kasuj kasuj kasuj ... :--)))

Kathi ano jestem, bo mi kompletnie nie zalezy na tych ludziach i smiac mi sie poprostu z tego chce Smile
Hahaha.
Czy chcę zawsze mieć rację, czy też chcę być szczęśliwy?

Autor: Richard Carlson
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 30
  • 31
  • 32(current)
  • 33
  • 34
  • ...
  • 42
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
5 gości