•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 23
  • 24
  • 25(current)
  • 26
  • 27
  • ...
  • 42
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TEMAT O PIERDOŁACH - nie wiesz gdzie coś wpisać? to na pewno tu pasuje :)
dort dla szwedow robisz?:-) wklej to moze w temacie ''kto miał najdłuzej właczony komputer'' gdzie sie przesciugja w informowaniu kto najbardziej niszczy klimat:-)
m zrob cos dla klimatu , to bede robil dla ciebie  Big Grin
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
(21-10-2008, 10:44)dortmund link napisał(a): m zrob cos dla klimatu , to bede robil dla ciebie   Big Grin

dort slepaku własnie to robie .. na forum:-) no a teraz zanim zaczniesz cos robic przeslij mi swoje cv na priv sprawdzimy czy sie nadajesz :-)
..........hymm m wolalbym ,zebys sie do mnie zwarcal  per "Pan" i uzywal slowa "prosze" ;-)
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
(21-10-2008, 16:51)dortmund link napisał(a): ..........hymm m wolalbym ,zebys sie do mnie zwarcal  per "Pan" i uzywal slowa "prosze" ;-)

ale bardzo prosze... per Pan starsznie wrazliwy jest ;-)
Wink nie jest  ;D
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
la la la la....
http://pl.youtube.com/watch?v=UQU0TDGk4u0
Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami.
nawet ci to wyszło:-) apropos to szableka czy jakas giwerka?
szabelka? giwerka? que pasa?
bagnet naostrzony, karabin szturmowy wyczyszczony na okoliczność forsowanie rzeki 7.12.2008 w okolicach Elbląga.
a que pasy nie czyściłem.
ot.
nie będą arkazyjskie wieśmaki tudzież pachołki reakcji /o dziwo zaplute/ pluć na naszą Kazbekistańską ojczyznę... <uśmiech velociraptora>

a tak serio:
stwierdzenie powyższe było jak najbardziej poważnym podsumowaniem pewnej rozmowy z pewną panią na pewnym main w obecności pewnej ilości ludzi pewnych, że...
A kto umarł..ten..nie żyje..
EmKU.
to na zdjątku to FNC;-) śliczności;-)
A kto umarł..ten..nie żyje..
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 23
  • 24
  • 25(current)
  • 26
  • 27
  • ...
  • 42
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości