•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 22
  • 23
  • 24(current)
  • 25
  • 26
  • ...
  • 42
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TEMAT O PIERDOŁACH - nie wiesz gdzie coś wpisać? to na pewno tu pasuje :)
kiedys słysząłem jak wspominał polskie koncerty ...był zachwycony polskimi fanami:-) ... czy rowniez jak zubrówezczke ciagnał kometarze były pochlebne? 
W kazdym kraju (pomijajac zmienna marke alkoholu) gada to samo....ale i tak jest wielki.
W Polsce mowi, ze to sa najlepsi fani, popijajac zubrowke z gwinta i podajac flache publicznosci a do Niemiec przyjezdza, bo uwielbia renskie wina...
Osobiscie co roku latem widuje go na festiwalu na Loreley. I niech to szlag w tym roku przez Fisha uciekl mi ostatni prom...

Co drugie slowo wrzuca "fuc...ing", wrazliwym uszom nie polecam komentarzy ;D
a wiesz jaka jest geneza slowa marillion? ... jak zgrabnie wyjasnił fish zajebiscie sie to wymawia po pijaku :-) ... słowo nic nie znaczace ... prawdopodobnie w kazym jezyku a jakie ładne ...
Z jednej strony to dobrze, że musisz co dzień pracować. Smile
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
(09-10-2008, 17:40)Seth link napisał(a): nie lubię nierobienia dyspersji ryzyka.

[quote author=m link=topic=65.msg13903#msg13903 date=1223475361]
aga zmonopolizowałas temat:-) ... zaczyna mnie juz z lekka wku...c ten kryzys finasowy i niepewnosc co z tego wyniknie dla moich bliskich ...

maniek, kupim Islandię...tanio wyjdzie;-)
Ty wiesz jakie tam pstrągi???

[/quote]

z takimi długami? now way ... no chyba ze w wodach termalnych bedac łeska w stroju kroliczka od czasu do czasu poleje i wleje nam po kielonku ...

[/quote]

maniek, kupim Islandię...tanio wyjdzie;-)
Ty wiesz jakie tam pstrągi???

[/quote]

z takimi długami? now way ... no chyba ze w wodach termalnych bedac łeska w stroju kroliczka od czasu do czasu poleje i wleje nam po kielonku ...
[/quote]

Maniek...kupujemy gdy są doły;-)
A tak btw. jako właściciele odpowiadamy do wysokości udziałów...a w ZaWszystkoOdpowiadającyZarząd kogoś się wrobiTongue
Łeskę? Tongue W sumie już tam jest;-)
A kto umarł..ten..nie żyje..
oczywiscie :-) choc z gory zastrzegam ze kandydatura owa została zaakcpetowana jednie ze wzgledu na wysokie kompetencje :-)
(13-10-2008, 15:06)m link napisał(a): oczywiscie :-) choc z gory zastrzegam ze kandydatura owa została zaakcpetowana jednie ze wzgledu na wysokie kompetencje :-)

otwieram posiedzenie RN.
Jedyny punkt to wybór prezesa ZaWszystkoOdpowiadającegoZarządu
kandytarura:
Łesia.
kto za?
Maniek i ja.
przegłosowane.
zamykam posiedzenie RN.

ps. możemy uznać to za protokół?Tongue
A kto umarł..ten..nie żyje..
przydałby sie jeszcze test kompetencji :-) ale nich tak bedzie ... fotel prezesowej nie jest dozywotni :-) ... ciekawe gdzie sie podziewa prezesowa?
(13-10-2008, 17:06)m link napisał(a): przydałby sie jeszcze test kompetencji :-) ale nich tak bedzie ... fotel prezesowej nie jest dozywotni :-) ... ciekawe gdzie sie podziewa prezesowa?

w gabinecie, na fotelu, popija kawę i robi prasówkę. Przecież na tym polega zarządzanie;P

A kto umarł..ten..nie żyje..
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 22
  • 23
  • 24(current)
  • 25
  • 26
  • ...
  • 42
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości