•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 21
  • 22
  • 23(current)
  • 24
  • 25
  • ...
  • 42
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TEMAT O PIERDOŁACH - nie wiesz gdzie coś wpisać? to na pewno tu pasuje :)
[tt]Marcin pamietaj ;p nie możesz spaćBig Grin

Licho nie śpi ;p

kto będzie w lodówkach czuwał? ;p [/tt]
...
wiem, wiem.

nie śpię.

w lodówce czeka Mars, i Iskandir, myślisz że się wcisnę do nich?Big Grin
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
[tt]Jeszcze zamrażarka ;p
Tylko sie ubierz ;p

Chyba, że wolisz posiedzieć w konserwie ;p [/tt]
...
wcisnę się do jakiejś puszki, chociaż przy moim wzroście? zmieszczę się?Tongue
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
[tt]Wleź do red bulla ;p

Albo burn'a ... bo wysokie ;p

Spać mi sie chce o! ide ;p [/tt]
...
nara, niech MOC będzie z Tobą.

w ogóle to sen jest dla MIENTKIH, musisz być twarda. Tongue
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
[tt]chyba nie ja Tongue [/tt]
...
dobra idź już spać, bo będzie że Sqnowi się nudzi, to siedzi w nocy, i pieprzy głupoty na forumku, ale taka prawda. Przed zaśnięciem nocny foruming. Tongue
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
[i][color=maroon]Z jednej strony to dobrze, że kończą się wakacje Smile
Na Loreley Fish ciagnie zdrowo z butelki wina, rzucajac podobne komentarze jak w Polsce, kiedy chla zubrowke.
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 21
  • 22
  • 23(current)
  • 24
  • 25
  • ...
  • 42
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości