Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie skomętuję ...
#1
Witam - pofatygowałem się aż na forum, żeby napisać to co myślę o niektórych osobach (z administracji).

Załozyłem bardzo dawno temu pokój o nazwię "SEKSIK W RODZINIE" osoba o nicku kid, dała mi wzkazówki co mam robić (przestrzegać regulaminu), aby pokój mogł funkcjonować (bez banowania przez wymienioną osobę kida) tj - wywalanie osób z podtekstem pedofilii i kaziroctwa. (dodam, że kid często banował mój pokój co ludzi denerwowało - banował wszystkich komenda /ban *) (chyba jako serweroperator też go dotyczy jakiś regulamin, prawda ?),

Jestem jak najbardziej ZA i popieram ten projekt tępinia takowych ludzi.
Na swój pokój praktycznie w ogole nie wchodzilem, dałem full opa znajomemu, który sobie zarządzał tym kanałem (na chacie siedziała duża ilośc czatowników).

Znajomy napisał po pewnym czasie i kazał mi wejść na "nasz" pokój i dac mu prawa operatorskie, bo PAN KID zdjoł wszystkim opy ... pytanie, dlaczego ?
Dziś siedze na naszym pokoju (wszedłem na kilka minut)  i patrze jest kid - w pokoj sado maso, więc pisze, aby wyjanić te sytacje, że zdejmuje nadal opy i banuje ludzi.

Odpowiada mi, "ze nie przestrzegamy reguł, które on ustalił wcześniej " - powiem tak, niemożliwością jest upilnowania takiej ilości osób i patrzeć na każdy nick czy jestr zgodny z wymaganiami kida jak i polchatem.
Nie siedzę też 24 h na dobę na chacie, żeby to kontrolować, moi ludzie też nie.
Ale jak tylko jesteśmy to staramy się likwidować takich osobników.

Wracając do rozmowy z kidem - dostałe sbana ... już drugiego - inny był od myka, który TEŻ BYŁ WIELKĄ POMYŁKĄ - praktycznie sBAN był bezpodstawny - myk kierował się naszaymi starymi zataragami (czyli swoimi sprawami prywatnymi) - jak pisałem na początku, serweroperatorów i loginopów też powinien dotyczayć jakiś regulamin, prawda ?

Chciałbym pare słów wyjaśnienia od kida - tylko prosze Cię kid, nie mów stale tej samej gadki co zawsze - że nie sotsujemy się do reg. bo to już nudne jest - wyjaśnienia masz wyrzej.

Ja naprawdę nie chce się  nikim kłócić i nie mieć wrogów, ale czasami mam wrażenia, że niektórzy admini polchatu chcą pokazać jaką mają władzę i, że im wszystko wolno ...

Miałem tylko przyjemność poznać kid, myka i devvila.
Wszyscy Ci admini, procz ostatniego (wydaję się wporządku osobą) <B>chyba</B> nadużywają władzy - zaraz pewnie będe zrównany z błotem przez adminów i niektórych userów, którzy chcą się przypodobać administracji polchatu - bo napisałem to co myślę i napisałem "w złych intencjach" o niektórych serweroperatorach.

Pozdrawiam serdecznie.
#2
Po to jest forum zeby  bylo mozna pisac co sie mysli Smile a  operatorzy moga sie tu bronic... lub nie.
[URL=http://www.ping-timeout.de][img]http://www.ping-timeout.de/u_sig/520.jpg[/img][/URL]
#3
Sprawa śmierdzi. Nazwa pokoju mówi sama za siebie. Jeśli nie seksik kazirodczy, to jaki?

Co do metod postępowania administratorów - mogę tylko powiedzieć, że są nieskuteczne, bo każdą z nich można bez problemu w kilka sekund ominąć. Nie wiem jakie zasady ustalił kid i którą z nich złamałeś, on tak ma, że nie podaje przyczyn kar, które wymierza.

Bartosz Kazimierczak (devvil) jest osobą odpowiedzialną za polchat i serweropów, do niego można kierować swoje uwagi, kontakt znajdziesz na tej stronie http://polchat.livechatnew.com/contact.php

Sam wstrzymuję się od wypowiadania się na ten temat, bo sam zamknąłbym pokój za taką nazwę.

PS: Jak piszesz na forum, to sprawdź błędy ortograficzne, bo masz ich dużo.
#4
Smok - nikt nie jest taki fajny jak Ty i nie zna tak świetnie ortografii ;>.
Moja sprawa jak pisze - chciałem napisać jak najlepiej.


Smoku - Ty najpierw zacznij czytać ze zrozumieniem. Wszystko naspisałem, jakie były zasady kida itp.
Źle myślisz, myślać, że tam chodzi o pedofilię i kaziroctwo - masz nawet opis pokoju (Seksik w rodzinie - www.sexwrodzinie.xt.pl Mąż z żoną, bądź kochankowie) - zasady były takie, że osoby z takimi nickami mamy wywalać, robiłem to, ale nie jestem w stanie nad wszystkimi zapanować i siedzeć 24 h na dobę.

Założe się, jakbym wszedł na pokój sado maso - gdzie siedzi ze 150 osób, na pewno znalazłbym jakieś nicki neizgodne z prawem - i co wtedy kid też zbanuje pokój ?

Chłop za bardzo się anagazuje i moim zdaniem czasami nadużywa władzy.
#5
Jeśli chodzi o ortografie. Forum ma wbudowany system sprawdzania błędów. Jak w wordzie. Wyrazy z błędem podkreśla na czerwono. Starczy kliknąć prawym przyciskiem myszy i wybrać poprawny wyraz.

Jeśli masz problem z nickami, postaw bota i wrzuć najpopularniejsze frazy kazirodcze do wulgaryzmów. To powinno załatwić dużą część problemów.
Donald matole - wypierdalaj!
#6
Hmm - dziwne, bo ja narazie nie widzę, tych czerownych "szlaczków", które podkreślają błedy jak w wordzie ... nie ważne.

Boro - wierz mi, że nicki są przeróżne - jest tyle kąbinacji, że nie jestem wstanie zrobić tak, żeby pokój był bez żadnych "podejrzanych" nicków - a kid i tak się doczepi - co by nie było.

Więc to mija się z celem - mało tego, JA nic nie robie i zostaje sbanowany na 48 godzin, za co ?
Za to, że chce pomóc w lapaniu takich szumowin ?
Że trace swoj czas, spisuje IP tych typów i przekazuje dalej ?

ŚMIECH NA SALI.
#7
Nie panikuj. Ortografia to podstawa, uczą jej w klasach 1-3.

Borowianin: Podkreślanie, to nie w forum, tylko w firefoxie, więc jak ktoś używa IE, albo innego szajsu to sobie nie popoprawia.

Moja rada: Zmień nazwę pokoju na Seks w małżeństwie, albo zdrada, żeby nazwa nie sugerowała tego, co teraz sugeruje i problem z głowy. Nie mamy wpływu na kida i wątpię, żeby ktoś poza devvilem czy yes2mikiem miał.
#8
A kto powiedział, że ja panikuje ?

Czemu przekształcasz to co pisze ? ;o

Nie będę zmieniał nazwy, bo KID ma taki kaprys - wszystko jest ok, to jego widzi misie.
Sam siedzi na tych pokojach (sado maso) może boji się konkurencji ? (w co wątpie).
Jest wiele innych pokoi, które bardziej łamią regulamin.
Nie zmienie nazwy pokoju, jak będzuie trzeba, będę wchodził przez proxy - narazie jestem cierpliwy i mam nadzieję, że KID się ogarnie.

Pozdrawiam.
#9
To ja dorzuce pare groszy....
Tez jestem zdania, ze nazwa pokoju zaprasza userow, ktorzy maja sex kazirodczy, wzglednie pedofilow.
Nicki typu "rubaszny_wujaszek", wzgednie "napalona_mamuska" mowia same za siebie.
Byc moze na mainie nie tocza sie rozmowy dotyczace kazirodztwa i pedofilii, ale jestem przekonana, ze pokoj przyciaga zwolennikow takiego sexu jak magnes i takie wlasnie tematy sa poruszane na priv.
Nie mam pojecia czemu upierasz sie przy nazwie.
#10
przepraszam, ale nie wytrzymam:

moj drogi, przeciez miales NIE komentowac. Wink
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości