Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośby i Życzenia... te możliwe do spelnienia i te nierealne.
#51
Zoh, dziękuję BAAARDZO za pomocWink

a żeby nie było że nie w temacieWink

Życzę sobie:
- oceanu spokoju i cierpliwości w temacie nauki mojej córki
- worka lub ciężarówki pieniędzy na tę naukę heheWink
Alkohol jest wspaniałym środkiem rozwiązującym. Rozwiązuje on
małżeństwa, rodziny, przyjaźnie, konta bankowe, komórki wątrobowe i
mózgowe. Nie rozwiązuje tylko żadnych problemów.
#52
Vecia, jeśli potrzebne są jakieś materiały do ćwiczenia w domu - daj znać - wyślę Ci.

Buziaki  :-*
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
#53
Witam. Nie chciałem zaczynać nowego wątku, bo nie wiem czy będzie jakieś zainteresowanie moją prośbą, więc napiszę tutaj.
Mianowicie, Łódzki okręg MS w najbliższym czasie planuje uruchomienie na większą skalę Biblioteki Zaangażowanej w Centrum Społecznym im. Aleksego Rżewskiego przy ul. Rewolucji 1905 r. 46.
Na razie nasze zbiory są skromne, dysponujemy kilkuset woluminami, ale mamy nadzieje, że już wkrótce uda się je zwielokrotnić. Zamierzamy poprosić o pomoc m.in. lewicowe wydawnictwa (Książka i Praca, Krytyka Polityczna, etc.), ale chcemy aby nasza oferta była możliwie szeroka. Wśród kategorii na które podzielony zostaną nasze zbiory znajdą się m.in.: Prawa Pracownicze, Feminizm, Alterglobalizm, Queer i LGBT, Bieda i nierówności społeczne, Pacyfizm i antymilitaryzm, Antyrasizm, Ekologia, etc.
No i tu moja prośba, Jeśli macie jakieś przeczytane książki, które mogłyby być interesujące dla osób odwiedzających Centrum Społeczne - Podzielcie się nimi. Smile Zapewniamy dozgonną wdzięczność oraz umieszczenie nazwiska/instytucji na liście darczyńców Biblioteki Zaangażowanej. Twoja książka trafi w dobre ręce i na pewno przydaSmile
Kontakt proszę na PW, bądź @: fax63@wp.pl
Z góry dziękuję, mam nadzieję, że coś się uda zebrać. Wink
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości