Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośby i Życzenia... te możliwe do spelnienia i te nierealne.
#21
Cytat:Jesus Marja, Veci, za co ta kara  :o
Życzę Wam spełnienia marzeń Smile
[i][color=maroon]
Hanka, Ty sobie grabisz normalnie TonguePP Wrocek to nie kara, a nagroda! wrrrrrrrrrr
#22
Aguś, nie Wrocek, ino:
(14-09-2007, 13:09)vectra link napisał(a): od 25 do 29 września będę "kwitła" w uroczym męskim towarzystwie < średnia wieku 60 lat> na jakiejś wystawie/konferencji/zjeździe branżowej <niepotrzebne skreślić>
  ;D


ehhhhh żebym ja to wiedziała za co... i niech się więcej nikt nie dziwi, że chcę zmienić pracę... Smile
Alkohol jest wspaniałym środkiem rozwiązującym. Rozwiązuje on
małżeństwa, rodziny, przyjaźnie, konta bankowe, komórki wątrobowe i
mózgowe. Nie rozwiązuje tylko żadnych problemów.
#23
[i][color=brown]Veci, nie marudź, wrocek piękny nawet w takim towarzystwie, a i zawsze masz do mnie kawałek Tongue

Mam prośbę!
Może ktoś wziąć tego durnego spedytora co to przez niego wszystkie moje wcześniejsze plany biorą w łeb? Nie wiem co ja mu kurna zrobię, noooo ;(
#24
Życzenia? Nawet nierealne? aha....
to ja chcę/mam życzenie mieć nagle tyle pieniędzy (jakiś spadek czy coś...) żeby móc iść na studia.... Sad


Pozdrawiam.
"Chcesz rozśmieszyć Pana Boga?
- zaplanuj sobie życie.."
#25
nierealne marzenia...no mam takie jedno, ale nie powiem, bom wredna Wink
ale jeśli moge sobie czegoś życzyć, to chciałabym w końcu do Wrocławia wrócić  Sad
...może ktoś przygarnie kropka? ;D zaznaczę, że jestem łatwa w utrzymaniu, pozostawiam bałagan powszechnie akceptowany i czasem nawet zmyję podlogę ;D
The sweet is never as sweet without the sour
#26
mi to się marzą te pączki Błękici  :'( :'(

Mogliście chociaż samo nadzienie zostawić  :'( >Sad
#27
Ad patres.
Honesta res est laeta paupertas.
#28
[i][color=maroon]Czy mógłby ktoś przenieść wawę bliżej wrocka lub odwrotnie??? Sad
#29
Ja bym chcial isc na zakupy z Kaska.
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
#30
[b]Jesoooo to ja wasz madek wredny  ma tez prosbe  zebym miał tyle kasy żeby nigdy mu nie zabrakło na przyjazd na wsie wasze zloty i na zabawe na tych zlotach
Nie ma tego dobrego coby na gorsze nie wyszło TongueTongue
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości