•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 20
  • 21
  • 22(current)
  • 23
  • 24
  • ...
  • 32
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie lubię
(08-08-2008, 16:00)BrotherFromMars link napisał(a): [quote author=__Jules__ link=topic=65.msg12530#msg12530 date=1218200407]
To koniecznie musisz polubic gryzienie sie o bzdety, Sysiu....
Tansze!!!
To ja moze bede plul jak lama, nizsze koszty ;D
[/quote]

hahaha,

nalezalo poslubic chirurga plastycznego (plec bez znaczenia, bo o umiejetnosci operowania skalpelem chodzi a nie obslugi roznych zabawek ze sklepu dla doroslych) ;D
(08-08-2008, 16:02)__Jules__ link napisał(a): [quote author=BrotherFromMars link=topic=65.msg12531#msg12531 date=1218200450]
[quote author=__Jules__ link=topic=65.msg12530#msg12530 date=1218200407]
To koniecznie musisz polubic gryzienie sie o bzdety, Sysiu....
Tansze!!!
To ja moze bede plul jak lama, nizsze koszty ;D
[/quote]

hahaha,

nalezalo poslubic chirurga plastycznego (plec bez znaczenia, bo o umiejetnosci operowania skalpelem chodzi a nie obslugi roznych zabawek ze sklepu dla doroslych) ;D
[/quote]
Znajdz mi jakas laskowata pania chirurg (bo plec dla mnie ma znaczenie ;P) moze byc nawet niemka, przeciez ja z nia rozmawial nie bede Wink
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
ale se priva zrobiliście Tongue
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
ups

do widzenia
.. jak mnie wszystko wkoło wku...kułcza a ja mam od chusteczki roboty i nie wiem w co pierwsze ręce włożyć  >Sad
plum...
tak strasznie tęsknić...  Sad
"Chcesz rozśmieszyć Pana Boga?
- zaplanuj sobie życie.."
jak mi telefon fiksuje  >Sad
plum...
snów z ludźmi, których znać już nie chcę.

;-P
Sliwa ,bo to jest www.lodołamacz.pl Tongue

albo , nałęczowianka .pl

Mi sie podoba ,ale nie lubie nadwiślańskich, wszędobylskich,natrętnych KOMAROW !
Nie lubię kiedy choróbsko przykuwa mnie do łóżka...
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 20
  • 21
  • 22(current)
  • 23
  • 24
  • ...
  • 32
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
5 gości