•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • ...
  • 30
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oczywiście Oczy...zgadywanka:)
Nie Tachomet :>

Będzie podpowiedź:

zmienia kolory włosów i bardzo dba o swój wygląd (i mam nadzieję, że mnie nie zamorduje)
;D
siedzi za granicą...
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
Czy moglby ktos usunac moje oczy... divi okreslila je jako "bonus".Nie godzilam sie na zrobienie foty, ani na jej umieszczanie(oczy). Sama chcialabym decydowac co, gdzie, komu i kiedy(chodzi o robienie zdjec mojej osobie) jest umieszczane na moj temat.

Bede wdzieczna.


Dziekuje.
[i][color=maroon]Srub, z tego co wiem to sama prosiłaś divi o wklejenie Twoich oczu w tym temacie i wiedziałaś, że divi ma Twoją fotę... nie rozumiem więc o co ten raban?
Skoro sie farbuje ta 9-tka, to moze..Marcoos?
sruba,
nie przeginaj,
wstawilam Twoje oczy, po Twoim tekscie na main, ze Twoich to nikt nie ma, jezor, te sprawy
wstawilam, a nastepnie napisalam Ci na prv, ze sa. Zaczelas sie smiac i wyglupiac, ze moglas dac mi lepsze zdjecie i w ogole.
wiec w czym, do diaska, teraz problem? zwrocic uwage na siebie musisz?
byly dwie opcje:
1. powiedzenie mi OD RAZU na prv, ze sobie nie zyczysz. usunelabym
badz, jesli potrzebujesz dluzszego zastanowienia nad kwestia pozwolic/nie pozwolic
2. wyslac mi PW na forum, a nie publicznie, jak to atka trafnie okreslila - robic raban. po co?

d.
p.s. to byly pytania retoryczne
p.s.2. zaraz usune, a jak nie bede mogla poprosze moda
ps.3. moze niech w tym temacie wpisza sie wszyscy, ktorzy sobie nie zycza, ujawniania takiej tajemnicy jak skrawek ich oczu.
nie bedzie to psuc klimatu zabawy, a i zgadywac bedzie latwiej

bosz. jak dzieci.
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
Moge usunąc Twoje oczy  z forum -sr .
Szkoda ,bo ładne.
Czekam na decyzje.

Ps. Ale tak, kwasem po oczach?
usunelam fote srbk, jak tez poprosilam osobe, ktora zgadla, o usuniecie swojego postu
zeby przypadkiem ZADEN slad nie pozostal

off.
spieprzylyscie dziewczynki zabawe.
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
(13-09-2007, 19:28)kk link napisał(a): Skoro sie farbuje ta 9-tka, to moze..Marcoos?

brawo dla tej Pani  ;D

tym samym kończę swoje propozycje konkursowe - jakoś nie mam ochoty się wczuwac w to, kto następnym razem poczuje się urażony  Tongue

A.
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
szkoda:-(((((
Co prawda w zgadywaniu i tak nie bralam udzialu, bo raczej z najwiekszym trudem poznalam ze 3 osoby.... ale pomysl byl wysmienity i doskonale sie bawilam.
6, To Mad!!!!!
Jegom Ci wszędzie poznam Tongue
3, Pinezka
4, Qbek ~
2, Krófencja
9, Btw
5, Dywanita ~
Czy może ktoś wstawić moja mordę  Big Grin ;D, znaczy oczy Tongue
Honesta res est laeta paupertas.
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • ...
  • 30
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości