•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 21
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kulinarne
#51
Potwierdzam została sama "przykrywka" czytać odcieta góra dyni Tongue którą next dnia zobaczyłam pod balkonem kiedy wracałam ze sklepu  ;D
" ...if I die riding a motorcycle, I died doing something I truly enjoy and that I live for. I died doing something I heve loved most of my life. I died doing something that made me more of a person, not less..."
#52
a zniknelo tak szybko, ze ja nawet nie posmakowalemSmile))
#53
dobre bylo, mniam, mniam

Big Grin

Kiedy powtorka??

Pozdrawiam
Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
#54
Pewnie po halloween ,jak już ta dynia spełni swoje zadanie ;-P
#55
KathiSmile jest pewna szansa, że na parapetówce Smile) a to już niedługoSmile)) <tej wersji bedziemy się trzymać>
Alkohol jest wspaniałym środkiem rozwiązującym. Rozwiązuje on
małżeństwa, rodziny, przyjaźnie, konta bankowe, komórki wątrobowe i
mózgowe. Nie rozwiązuje tylko żadnych problemów.
#56
Przepis na moj ulubiony makaron:

Makaron (najlepiej swiderki, te kolorowe calkiem dobrze sie sprawdzaja) wsypujemy do gara z woda i gotujemy tyle ile napisano na paczce :p. Kroimy cebule w kostke i wrzucamy na rozgrzana na patelni oliwe z oliwek, dodajemy zabek czosnku (lub kilka - ile kto lubi). Gdy cebula sie zrumieni dorzucamy 2 lyzki pesto genovese, kilka listkow swiezej bazylii, sol, pieprz, ew. papryke do smaku. Kiedy makaron bedzie juz dochodzil, wrzucamy na patelnie pokrojone na paski plastry salami pepperoni (np. paczkowane ostrodzkie). Nastepnie odcedzamy makaron (ale tak, by pozostal dosc mokry, woda i tak pozniej wyparuje) i wsypujemy go na patelnie. Teraz wystarczy wszystko wymieszac (przez jakies 1-2 minuty) i dodac starty parmezan.
Et voila. Danie proste szybkie, ale jakie smaczne Wink
#57
whiskey... az zglodnialam, normalnie!

Wink

pozdrawiam
Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
#58
Nie dawalem znaku zycia w tym watku, ale czas najwyzszy.

Sheesh

Skladniki:
- 500 g baraniny (chudej oczywiscie),
- 2 srednie cebule,
- 2 lyzeczki tartej buki,
- 1 lyzeczka masla,
- 50 g swiezej kolendry,
- ciutka soli,
- ciutka drobno posiekanej zielonej papryki,
- ciutka soku z cytryny,
- natka pietruszki

No to jadziem:
Porzadnie zemlec (najlepiej 2x) w maszynce mieso z cebula, bulka tarta, sola, maslem, zielona papryka i kolendra.
Dodac sok z cytryny, uformowac kulki srednicy circa about 5 cm.
Okleic miesna masa patyczki do szaszlykow w forme cienkich kiełbasek, piec w piekarniku do momentu, gdy mieso będzie swobodnie odchodzilo od patyczkow.
Nawet lepsze bedzie niz upieczone na grillu.

Jak do tego zrobicie sos grzybowy, najlepiej z borowikow, kazdy facet jest Wasz ;D


To pisalem ja, ten co nie ma pojeciu o gotowaniu ;P
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
#59
O Marsisko ale mi się głupio zrobiło teraz :-[
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
#60
(18-11-2007, 14:51)BrotherFromMars link napisał(a): [b]Nie dawalem znaku zycia w tym watku, ale czas najwyzszy.

Sheesh

Skladniki:
-
- ciutka soli,
- ciutka drobno posiekanej zielonej papryki,
- ciutka soku z cytryny,
- natka pietruszki                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 






 ;D ;D ;D a czy tej pietruszki tez cuitka ?? Bo jak tak to ja sie poddaje  :'(
Dzwonilem do moich ciutek i zadna nie chce ze mna gotowac ..... To co robic ?????  Prosze o pomoc , : moze byc nawet z Marsa  Tongue     Tongue     Tongue
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 21
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości