Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zrobił się bałagan na Erocie
#11
mysle ze za samo podszywanie sie powinienes poleciec, Wink


Edit: Lulla hehehe mnie zbanuj mnieTongue
[img]http://images22.fotosik.pl/184/6cff7ec0ce3c51a3.png[/img]

www.bxl.pl - śmieszne filmiki, włatcy móch, kreskówki ....
www.freelinkz.pl - Międzynarodowe Forum WAREZOWE
www.whitemusic.fora.pl - Biała Muzyka Dla Białych Ludzi!
#12
Proponuje ci eskimoska zmienić topic na polchacie na:
"Pomocy!! dopierniczają się do mnie, wejdzice na Forum Polfanu i pomóżcie mi się bronić, bo tam nie mam opa a inaczej się bronić nie umiem"
#13
żenada.
Temat był stworzony tylko po to by zrobić zamieszanie,ja w nim udziału brać nie będę.Jeśli się moderatorom to podoba to niech zostanie.Co do mojego opowania to chyba większość mnie zna.Ale w sumie z chęcią się  pozbędę tego czerwonego kolorka.Proponuję dać go  poszkodowanemu.To tyle na ten temat.
#14
Poszkodowanemu? a jaki on poszkodowany niech przestanie wchodzic na innych nickach i obrazac wtedy nie bedzie poszkodowany nikt go nawet palcem nie dotknie ale skoro on woli grac glupa ze to nie on to juz nie moj problem wiadome jest ze obraza i za to leci. Smile
[img]http://images22.fotosik.pl/184/6cff7ec0ce3c51a3.png[/img]

www.bxl.pl - śmieszne filmiki, włatcy móch, kreskówki ....
www.freelinkz.pl - Międzynarodowe Forum WAREZOWE
www.whitemusic.fora.pl - Biała Muzyka Dla Białych Ludzi!
#15
(05-09-2007, 16:37)lullaby link napisał(a): <..>.Co do mojego opowania to chyba większość mnie zna.Ale w sumie z chęcią się  pozbędę tego czerwonego kolorka.Proponuję dać go  poszkodowanemu.To tyle na ten temat.

Eski!!! Boga sie nie boisz a diabla masz za nic?!!! :-)
Niech sobie pogada to mu przejdzie!
Pozdro! :-*
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
#16
Sasa,nie spoufalaj sie. Nie życze sobie.
#17
(05-09-2007, 16:08)sasa link napisał(a): ..[ciach] A co do srbk to powiem ty się w końcu odkręc bo ja nie mam 16 lat. Zachowuje się jak zachowuje i mam o wiele więcej.
ile? 16,5?
Cytat:A mój iloraz inteligencji jest wyższy w porównaniu do was razem łacznie. (mówie o lullaby i srbk).
chyba kamyczka lupanego?

Cytat:"umiesz,powiem..."
Tak nie pisze czlowiek, z IQ wyzszym niz ja i eski.......oj, stylistyka i znaki interpunkcyjne podupadaja. czlowiek inteligentny zastanowil by sie nad tym co napisal w pierwszym poscie. Niestety. To nie Ty.


Ot, wcisnelam swoje 3 pensy. Smile


#18
(05-09-2007, 16:08)sasa link napisał(a): Wiecie co jesteście jak Mafia. Jest takie grono około 10 osób które trzyma razem.
Nigdy nie byłam w żadnej Mafii. Ani na Erocie, ani poza nim. Ani jako op, ani jako  Zuzanna ... - osoba prywatna. Proszę nie uprawiać demagogii. A takimi pomówieniami można kogoś umyślnie skrzywdzić. Zachęcam do większej powściągliwości w kreowaniu opinii o innych.
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
#19
Ehh, znowu ten sam spektakl, tylko zmienił się aktor w roli głównej... Bałagan na erocie robią takie osoby jak Ty Sasa. Jeśli będziesz tu przychodził i normalnie rozmawiał, bez obrażania i osobistych wycieczek, mogę Cię zapewnić, że jedyną rzeczą jaka może 'grozić' Ci ze strony opów będzie.. kolor ;P Więc zamiast żalić się na forum, przemyśl swoje zachowanie i wyciągnij wnioski. Apropos bana na maskę.. Widać czasami nie ma innego wyjścia, jeśli ktoś flooduje i po zbanowaniu pojawia się ciągle z nowym ip. Sam kilka razy nie mogłem wejść do pokoju z powodu zbanowanego całego zakresu adresów (też używam neo). Ale czy to coś strasznego? Chyba można wytrzmać bez czata godzinę lub dwie, prawda?

Pozdrawiam
#20
Sasa, wchodze na Erota od prawie dwoch lat i jakos mnie nikt z "mafii" nie banowal Smile
Czyzbym tez do tej "mafii" nalezal ?
A przebywajac na czacie przez te ladnych kilkanascie miesiecy, moge powiedziec
jedno - nikt za nic nie dostaje bana. Musi na to zasluzyc  ;D
--------------
Sorki za brak polskich literek, ale padl mi dysk i na razie musze uzywac systemu operacyjnego Linuksa .
Niestety ten Knoppixi jest w wesji niemieckiej <zeby>
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności"

-- Albert Einstein
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości