Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
POLFAN - konieczność corocznej opłaty za domenę
#11
to teraz potrzebne tylko konto i bajek dostanie kase .. :Smile
Wariat
#12
Jeśli chcecie, pójdę pracować do kamieniołomów, ale forum będzie ;-PPPP.

P.S Szaleńcze, mówisz z sensem ;-).
Ludzie! Smarujcie tyłki wazeliną, bo nadchodzą ciężkie czasy...
#13
Bardzo dziękuje osobom, które  złożyły się na zapłatę za domenę naszego forum. Nic nie stoi na przeszkodzie żeby inni chętni zebrali pieniążki na październik na opłatę za serwer. Nie unikniemy i tej opłaty. Dodam jedno żeby nie było porozumień i tak zapłaciłem wcześniej za domenę, wiedząc ze na nasze grono mogę liczyć jakby, co. Jeszcze raz pięknie dziękuję darczyńcom, którzy  przelali pieniążki na w/w cel. Jeżeli będą chciały te osoby i pozwolą nam -  w osobnym wpisie  podziękujemy im tu z nicka, ale to tylko za ich zgodą.   ;D
[color=green][b]napisałem to ja jarząbek ..[/b]
#14
ta...wysłały..pytałam 4 razy o numer konta i sie nie doczekałam odpowiedzi...więc cóż...trudno
#15
[color=navy]Jest chyba jakiś problem u niektórych, ze zrozumieniem tego co pisaliśmy tutaj...

Cytat:Osoby zainteresowane tematem proszone są  o zgłoszenie się na PW do naszego Bajeczka.
[color=navy][i]
Zglosiłaś się może Madziq???

Temat pozostaje w zasadzie otwarty...
Jeżeli są jeszcze nadal jakieś chętne osoby [będziemy niedługo potrzebować podobną kwotę na opłacenie tym razem serwera], proszone są o zgłoszenie się na PV, bądż priv na czacie do Bajkowego lub do mnie [psoOjki] ...
Tu i chyba to jest zrozumiałe, nikt nie będzie podawał do publicznej wiadomości numeru swojego konta.

olka
[b] Istnieją w ludzkim sercu struny, których czasem lepiej już nie dotykać... bo... ludzie, których kochasz są jak przepływające po Twoim niebie chmury… są na nim dłużej lub krócej, ale nigdy na zawsze … [/b]
#16
Przecież to normalne, że tu nikt nie da....pytalam na czacie do kogo mam sie zglosic w tej sprawie ale nikt mi nie odpowiedziałSad
#17
Temat wraca jak zawsze oplata za serwer w wysokości 100 zł jak będzie więcej nie zaszkodzi borus nasz kochany i tak nas sponsoruje cały czas. Wiec raz ras meldować się do opłat pilne termin nie do przekroczenia 20.09.2010
[color=green][b]napisałem to ja jarząbek ..[/b]
#18
proponuje zebrac te piniazki na imprezce pod wezwaniem św Domisi ;p
Wariat
#19
Melduje więc... ze u mnie jest 20 zeta ... od darczyńcy ... ktory chyba niekoniecznie chciał sie ujawniać [gheh buziak]  Big Grin ...i moje 20 zeta ...czyli mamy już 40 zeta  ;D
ktoś jeszcze się dołoży ?????




buziak
olka
[b] Istnieją w ludzkim sercu struny, których czasem lepiej już nie dotykać... bo... ludzie, których kochasz są jak przepływające po Twoim niebie chmury… są na nim dłużej lub krócej, ale nigdy na zawsze … [/b]
#20
To moje 20 zeta też możecie dopisać Smile
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości