Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Telegram spotkaniowy. ;)
#1
Data:
26 września 2009, 20:30

Miejsce:
Klub JAR (ul. Koński Jar 6
02-786 Warszawa)



Okazja:
eee. ładna pogoda?
piękna polska jesień?
vad-som-helst.



Dojazd:
- metro: stacja "Ursynów"
- autobusy: 107, 136, 179, 195, 604, 607

http://www.klubjar.pl/



[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
#2

jesień.... liście spadające z drzew. i nie tylko liście...i nie tylko z drzew...
Big Grin

ciekawa jestem kto bedzie chetny sie wybrać.

F - idziesz? myślę, ze moze być zabawnie  8)
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#3
hmm.. jesli tylko bede w Warszawie - sie wybiore Smile
Chocby z ciekawosci, czy pobijemy ostatni 'rekord' bodajze z zeszlorocznego oplatka.. tyle bylo gadania, ze zlotow sie nie robi, tyle osob sie zapowiadalo, a w sumie przyszlo.. sztuk 8 ;D

pozdrawiam
Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
#4
Ja zapewne będę Smile
#5
(03-09-2009, 02:14)Kathi link napisał(a): tyle bylo gadania, ze zlotow sie nie robi, tyle osob sie zapowiadalo, a w sumie przyszlo.. sztuk 8 ;D

bo kiedyś to były zloty na które przychodzili ludzie a od dłuższego czasu (co dla mnie jest mistrzostwem ) forum służy dla tych którzy wpisują że będą NIEOBECNI ???

...jakby to kogoś conajmniej mogło interesować...
#6
Moja, a to pode mnie? Wink No proszę, miałam jechać we wrześniu do wawy, tylko nie wiedziałam kiedy, teraz już wiem.Pozdrawiam i raczej do zobaczenia Tongue
#7
Odnoszę wrażenie, że niektórzy przyjdą tylko po to, żeby zobaczyć, kto przyszedł, a raczej kto nie przyszedł Tongue
Ale się już zamykam, bo to kolejny temat, w którym zaczynają się pojawiać złośliwości Tongue
#8
rzuciłam informację,
ktoś przyjdzie - super,
ktoś nie przyjdzie - trudno, nie będę płakać z tego powodu.

złośliwości radziłabym unikać. tak samo jak wpisów nic-nie-wnoszących. chcecie sobie ponarzekać na obecną sytuację spotkaniowo-zlotową - temat Oddusznik i Pierdoły jest otwarty 24/7.

miłego.



PSI. leia; ależ oczywiście, że się wybieram! Wink
PSII. moja; będzie przytulanko? ;P
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
#9
Fajny pomysł Smile
Jak tylko będę mogła - przyjadę Smile


...i wiecie co? brakuje mi tych naszych "Opłatków" Wink może w tym roku coś by się udało jednak zorganizować? ...hmm...sama nie wiem.., wiadomo: przygotowania do świąt, każdy zabiegany, urlopy, wyjazdy, etc., etc., ale jednak miło by było <rozmarzona> Smile

- tak tylko sobie wtrąciłam Wink


Pozdrawiam,
Dzikens
"Chcesz rozśmieszyć Pana Boga?
- zaplanuj sobie życie.."
#10
hmm.. czy bylam zlosliwa? chyba nie - raczej stwierdzilam fakt.
czy moj post nic nie wniosl? - no coz, to juz subjektywny odbior kazdego z czytajacych.

Natomiast pisanie, droga fer, ze jest Ci obojetne, czy ktos przyjdzie, czy nie - tu juz sie zadumalam nieco...

pozdrawiam Smile
Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości