Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zloty/spotkania/imprezy pokoju EROTYCZNY
#41
piątek. dzowni Leia.
eropłatek jar. skręcona noga, zakażenie skóry, przyjade do Ciebie jak coś, pojedziemy razem.
ok. wpadnę na chwilę. będę.

t.
Prawdę należy mówić tylko temu, kto chce jej słuchać. - Seneka.
#42
Ada Smile no przyjadę jednak Wink z Div + R Smile kole 20.00  ;D


a Ty zakuś już nie ściemniaj, ostatnio tylko obiecujesz Tongue



Pozdrawiam.
"Chcesz rozśmieszyć Pana Boga?
- zaplanuj sobie życie.."
#43
(12-12-2008, 23:32)Dzika link napisał(a): a Ty zakuś już nie ściemniaj, ostatnio tylko obiecujesz Tongue


Pozdrawiam.
i tam, nie ściemniam. nie wiem czy wstanę. ale dawno Was nie widziałem więc na chwilke wpadnę może.. tylko dlaczego to tak daleko!!!!! no.
i nie obiecuję.
;-P
Prawdę należy mówić tylko temu, kto chce jej słuchać. - Seneka.
#44
(12-12-2008, 23:36)zak link napisał(a): [quote author=Dzika link=topic=424.msg14738#msg14738 date=1229113925]

a Ty zakuś już nie ściemniaj, ostatnio tylko obiecujesz Tongue


Pozdrawiam.
i tam, nie ściemniam. nie wiem czy wstanę. ale dawno Was nie widziałem więc na chwilke wpadnę może.. tylko dlaczego to tak daleko!!!!! no.
i nie obiecuję.
;-P
[/quote]

nie żebym sie czepiała ale na Katarzynki tez miałeś wpasć;P


a tak  w temacie to ja tez będe na chwilkę, z jakimiś "przyległościami" pewnieWink
Alkohol jest wspaniałym środkiem rozwiązującym. Rozwiązuje on
małżeństwa, rodziny, przyjaźnie, konta bankowe, komórki wątrobowe i
mózgowe. Nie rozwiązuje tylko żadnych problemów.
#45
kasia, cii ;-)
Prawdę należy mówić tylko temu, kto chce jej słuchać. - Seneka.
#46
Noooooooooo Smile))
To ja chciałam bardzo podziękować tym dzikim tłumom, które masowo napłynęły na eropłatek  Big Grin normalnie jak weszliśmy z Div i R. o 20.00 to nie wiedzieliśmy jak się przepchnąć do stolików  ;D
Było Nas całe 8 sztuk! a ok. 22.00 dotarł jeszcze Wredi z Michałem - czyli 10-tka !!!!!!!! noRRmalnie szok! ;D
... gwoli wyjaśnienia, pojawiła się TYLKO "stara wiara" Smile

a gdzie byliście Wy? co taki szum podnieśliście nt. braku katarzynkowej imprezy otwartej??!
To jednak prawda, że nie impreza sama w sobie stanowi, ale ludzie którzy ją tworzą Smile

i tyle mam do napisania Smile

Ps. a "starej wiarze" dziękuję za świetną zabawę Smile za zdzieranie gardeł przy karaoke, za podglądanie gry w bilard co poniektórych Wink za rozmowy - a później raczej już przekrzykiwanie się Smile dzięki dzięki dzięki!


Pozdrawiam.
"Chcesz rozśmieszyć Pana Boga?
- zaplanuj sobie życie.."
#47
Ja byłam w szkole...  Sad Nie krzycz Dzika Wink
#48
tak, tak...było tłumnie!!  Big Grin

bardzo dziękuję Dzikowi, Lei, Niegi, Kathi, Zakowi, Adzie, Wrediemu i Michalowi za towarzystwo. Bylo super milo. Trochę trza było krzyczeć, bo muzyka głośno grała, ale i tak było fajowo.

Sądziłam, że poznam tych wielu nowych krzykaczy z erota, a tu taki klops. urocze  Wink

Stwierdziliśmy w pewnym momencie, że gdybyśmy chcieli się spotkać akurat tylko w tym gronie, to umówilibyśmy się  u kogoś w domu (jak bywało nie raz), zjedli kolację i się razem nawalili, ale nie..my czubeczki, chcieliśmy większe grono spotkać  ;D

no nic. nieważne.

pozdr
K & R
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#49

norrrrmalnie juz dawno nie byłam na imprezie, na której dałabym radę pogadać ze WSZYSTKIMI ;D

Aduś <pokłon> za organizację i całokształt  :-*
Divi za rozmowy, które całą resztę doprowadziłyby do głębokiego znudzenia  :-*
Dzikiej za rozmowy i wspólne śpiewanie/ uuuu  Big Grin
Niegi za tańce ofc i dowiezienie mych "zwłok" do domq  :-*
Kathi za przybycie choć na krótko (za krótko!)  :-*
Tomaszowi za cudowny wspólny spacer  Tongue
Romkowi za super partię bilarda  ;D
Markowi i Michałowi za rozmowy i grę w rzutki  ;D

jesteście SUPER! dzię-ku-ję!!!!!!!!

A.




If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#50
(;


za /uu (bylo! widzialam!),
zepsuty serowy,
wytrwale wystawanie przybarowe,
nie-wygrana, aczkolwiek z pasja <:
chwile odmozdzenia sie..

dzie-ki <:
kazdemu z osobna i tlumom na raz.


uroczo,
uroczo (;
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości