Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zloty/spotkania/imprezy pokoju EROTYCZNY
#1
Pozwoliłam sobie założyć nowy wątek - miejsce, w którym będzie można umieścic informacje/ogłoszenie/zaproszenie na planowaną imprezę czy innego rodzaju spotkanie, w którym będzie mógł udział wziąć każdy, kto będzie miał ochotę nań dotrzeć :-)
(oczywiście niezależnie od stazu na czacie, tudzież posiadania lub nie - stałego nicku).

Od nas wszystkich zależy, czy znajdą się osoby, które rzucą hasło do spotkania i zajmą się choćby zarezerwowaniem stolika/stolików/lokalu.

Moze się również zdarzyć, że wątek ten zakończy się na tym poście....

Mam nadzieję, ze jeszcze niejednokrotnie uda się spotkać i poznac nowe osoby Smile

Pozdrawiam Wszystkich  Smile

Ania



If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#2
A ja żałuję Katarzynek  :-[
Bo to taki był już kultowy zlot...
"Nie sądziłem, że na świecie jest aż tylu idiotów - dopóki nie zobaczyłem Internetu"
S.Lem
#3
kiedyś wrocław był kultowy.
i havana.
ognisko majowe w powsinie też było kultowe.
i wigilie były kultowe.

ba!
czwartki w kiczu były kultowe.


same kultowe rzeczy. ;>
swoją drogą to jestem ciekawa, kiedy zaczną się wymagania typu "jeśli jesteś opem, to nie masz prawa do prywatności, urodziny z erotem, imieniny z erotem, dziecko ródź z erotem, na wywiadówkę z erotem! ba! na mammografię też z erotem!" i na userów to też rzućmy, a co. jak już w ten sposób, to do końca! no ale to tylko SWOJĄ DROGĄ. ;)


meritum:
drodzy Państwo z oddusznika,
może zamiast marudzić i się dąsać rzućcie temat. umówienie się na spotkanie ogólno-erotowe z cudem nie graniczy, wystarczy dogadać się w sprawie terminu i rezerwnąć jakąś knajpę. tyle samo czasu by Wam to zajęło ile przekomarzanie się w tym-jakże-uczęszczanym-temacie.

[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
#4
dobra! zaczynam sie wciagac!
o ja sniezynka w pelnej krasie (bo takk! bylam pierwsza Tongue elfy i worki do rozdania ;P)


i bo no nie moge sie powstrzymac.

'PRZYZWOITOSCI'. az sie usmiechnelam.
fajnie.


poza tym, to kwestia semantyki? czy nie?
bo no ZLOTU nie ma. tzn bedzie, ale z innej okazji (PRAWDAAAA? zrobmy, zrobmy zrobmy!).
i sie chyba zgadza. bo to spotkanie prywatne.
tak, jakby sie zapraszalo ludzi do siebie. z pracy (bo czasem trzeba),
rodzine (wiadomo), czat (bo najfajniejsi z fajnych) i osoby poboczne
(bo w barze zawsze pelno, eg. panowie i panie prlowcy z uroczymi
krawacikami i wodeczka w kufeleczkach na jednej z imprez towarzyszacych).

boze jedyny!

proponuje wezwac na pomoc mlodziez wszechpolska. albo inne takie co sie zna.
nieeeeeee ma! nie ma dyskryminacji <chlast!> i <hpsz!!>



nie marudzic wiec i ustalac!

12. grudnia pasuje wszystkim?




aha, ps: 'bo albo sie dotrzymuje slowa, albo ma sie wszystko i wszystkich w powazaniu'.
a swiaaat ma tyyyle odcieni szarooooosciiii <na melodie pszczolki mai>
#5
(19-11-2008, 01:40)ada link napisał(a):
12. grudnia pasuje wszystkim?

nie. Big Grin wybacz, musiałem. Tongue
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
#6

Aduś,

12 grudnia mi osobiście pasuje Smile o ile coś nadspodziewanego nie wyskoczy oczywiście (ale tego nie chcemy  ;D)

Buźka,
A.
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#7
Pisze sie !  ;D
#8
[i][color=maroon]Postaram się być Tongue
#9
O ile sie wykuruje - chetnie przybede

Smile

pozdrawiam
Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
#10
Piszę się i JA!  [Obrazek: 69.gif]


Pillock
[color=green][b]Próżności[/b]...Ty moja ulubiona wado...!![/color]
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości