•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • 9
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje konkursów.
#51
:o
#52
Smile i skan  z dowodu + pakiet wykonanych badan .
Devot .Jestem "za"  Big Grin

Biustusy byly,spózniles sie .
#53
(17-11-2009, 19:07)kk link napisał(a): Biustusy byly,spózniles sie .


a to nie znaczy, że nie można jeszzce raz;P
wiesz kk, biusty sie zmieniaja, gusty tez;P
Alkohol jest wspaniałym środkiem rozwiązującym. Rozwiązuje on
małżeństwa, rodziny, przyjaźnie, konta bankowe, komórki wątrobowe i
mózgowe. Nie rozwiązuje tylko żadnych problemów.
#54
I userzy też Tongue
Ja jestem za oczami, lubię patrzeć na piękne oczy, oczy to zwierciadło duszy i takie tam inne banialuki Tongue
I obiecuję, że nie wezmę udziału w tym konkursie Big Grin
#55
Dzień dobry moja propozycja to unikatowe koszulki The Great One tak zwane Famous Text T-shirt by The Rock.Mam dwie sztuki ale nie wiem czy znajda sie na nie chetni koneserze owczesniej WWF a dzisiejszej WWE.Jak ktos nie wie kto to The Rock moj avatar mowi wszystko, Legenda i Hall of Fammer WWF i WWE
Ifffff youuuuuuu smeeeeeeeleleleleelelllll what The Rock is cooking!!if you smell ....Just Bring It!!!
#56
(18-11-2009, 10:20)atka_ link napisał(a): I userzy też Tongue
Ja jestem za oczami, lubię patrzeć na piękne oczy, oczy to zwierciadło duszy i takie tam inne banialuki Tongue
I obiecuję, że nie wezmę udziału w tym konkursie Big Grin

Jak najbardziej zgadzam się z Atką (Serce Ty Moje ;-*), a do tego dodałabym jeszcze konkurs na najpiękniejsze usta, no wiecie...

Oczy i usta ;-). Jakoś mi to ładnie się razem prezentuje.
Ludzie! Smarujcie tyłki wazeliną, bo nadchodzą ciężkie czasy...
#57
ja mam podobno ładne lewe oko ..wiec wystartuje w konkursie na oczy ...na pewno Smile
#58
Marcin ;-P.
Mnie też mówiono, że mam piękne oczy, więc może wzięłabym udział w konkursie... choć raz ;-P.
Ludzie! Smarujcie tyłki wazeliną, bo nadchodzą ciężkie czasy...
#59
Reasumując wszystko hm no dobra może jednak ruszymy z konkursem jakimś co wy na to, do końca tygodnia proszę o propozycje pamiętajmy że to ma być konkurs erotyczny. ;D Wink
[color=green][b]napisałem to ja jarząbek ..[/b]
#60
skoro propozycje to tak może zarzucę "najładniejsze stopy kobiece na erocie" mogę być w jury , znam się.;D
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • 9
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości