•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 74
  • 75
  • 76(current)
  • 77
  • 78
  • ...
  • 86
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Humor
           Kochani,
styl i kultura (a raczej calkowity jej brak) jazdy znakomitej wiekszosci Pan oraz Panow Kierowcow na terenie calej Polski, pozostawia wiele do zyczenia. Kto mysli inaczej -moim zdaniem- powinien reszte zycia spedzic w  Zakladzie Zamknietym.
Czytajac jakis czas temu zacytowana przeze mnie smiesznostke, uswiadomilem sobie, ze nie jestem jedynym czlowiekiem ktory to zauwazyl.
A co do mnie to tak jak i moi przodkowie urodzilem sie w Warszawie, mieszkalem tam pol zycia i gdyby nie tzw. "commies",
mieszkalbym pewnie do dzisiaj.
Jezdze Camry 3.0 V6 Executive, a wiec z tego powodu tez mam zero kompleksow, normalnie  ;D
Kasience dziekuje bardzo za wstawienie sie, daff- jezeli w jakikolwiek sposob dotknalem Twoich uczuc, to sorry.
A teraz czas na maly spacer, ide nad rzeczke ktorej nazwa zaczyna sie na litere "Ry"
 Milego dnia i pa  Smile
   Jaculek

PS.
A tak w ogole, to Warszawiacy nie sa specjalnie lubiani.
Ja wiem dlaczego. Wiem, ale nie powiem  Big Grin





Optymista to pesymista bez doswiadczenia.
(28-06-2009, 10:16)HETERO link napisał(a):             daff- jezeli w jakikolwiek sposob dotknalem Twoich uczuc, to sorry.

Smile Hetero ja nie jestem specjalnie przewrażliwiony natomiast strasznie mnie wkurza wyciąganie na wierzch regionalnych animozji...a to że "krakowski centuś"...a to że "krawaciarz" a to że "hanys"... nie czuję się obrażony jako warszawiak tym bardziej, że zdaję sobię sprawę z wad mieszkańców stolicy...inna sprawa, że w Wawie rodowitych warszawiaków jest niecała połowa a reszta to "element napływowy"...być może dlatego nie jesteśmy specjalnie lubiani...
pzdr.
[Obrazek: Beer_glass_V1_1.jpg]



  http://www.youtube.com/watch?v=JSi3_izdRZE


                              ;D



Optymista to pesymista bez doswiadczenia.
ech kaczus ale to nie mialo nic wspolnego z regionalnym animozjami:-) to po prostu sama prawda o Warszawskich kierowcach, w pewnym sensie z przymruzeniem oka :-) jest to ze tak powiem w odbicie krzywym zwierciadle ...warszawscy kierowcy sa wyjatkowi jak i wyjatkowa jest prawie kazda stolica ....czasami ta wyjatkowosc jest dobra czasami zła ale tak to juz jest i nie ma co sie o to wkurzac ... a pisze to jako warszawski kierowca dzien w dzien jezdzacy do pracy od wielu lat a wiec mam okazje to zweryfikowac :-) ... widzisz z jednej strony piszesz ze regionalizmy to cos złego, ze to cie wkurza, a z drugiej sam dzielisz ludzi wg miejsca urodzenia ... i apriori zakalasz ze ci ktorzy nie urodzili sie w Warszawie sa gorsi od tych ktorzy tam sie urodzili ... ja akurat tego nie rozumiem:-) w gruncie rzeczy jakby porwonac typowego zulka z pragi czy starego mokotowa ze studentem z koziej wolki ktory sie rzetelnie uczy i pozniej osiaga sukcesy zawodowe to raczej rodowity obywatel wypada troche gorzej:-)  z reszta ja nie dziele ludzi na regiony, pochodzenie czy stanowska... dla mnie wartosciowy jest ten ktos ma w sobie wartosc prawdziwa, ktos wie co to moralnosc i honor kto ma zasady, na kim mozna polegac itp itd ....apropos:

Rankiem Czapajew wychodzi z burdelu.
- A pieniądze - krzyczy za nim dziewczyna.
- Rewolucjoniści pieniędzy nie biorą! - dumnie odparł Czapajew.

PS serdecznie cie Kasiu pozdrawiam i ciebie tez KKKaczus :-) choc zapewne nie pamietasz juz kto to czyni
Mariuszq! Jak sie ciesze, ze Ty zyjesz Tongue
Sie bys odezwal jakos, bo sie stesknilam, normalnie Big Grin

Pozdrawiam
Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
"Poczucie humoru można sprawdzić po tym na ile ktoś potrafi śmiać się z samego siebie"

... i żeby pozostać w tej drażliwej tematyce ...

http://www.youtube.com/watch?v=zQv34LBlp...r_embedded

Jaki gadżet będzie najpopularniejszy wśród tłumu turystów, w Warszawie, podczas Euro 2012?
- Plan warszawskiego metra drukowany na długopisie.



Warszawiak, Ślązak i Kaszub pojechali na wczasy do Egiptu. Gdy płynęli łódką, wyłowili z wody gliniany dzban z dziwną pieczęcią. Po chwili złamali tę pieczęć i z dzbana wyleciał Dżinn.
- Uwolniliście mnie, spełnię wasze trzy życzenia. Po jednym na każdego.
Kaszub:
- Ja tak kocham Kaszuby... Niech zawsze woda w jeziorach będzie czysta, ryb będzie pod dostatkiem, a turyści niech będą porządni i bogaci.
Dżinn:
- Nudnawe życzenie, ale jak chcesz. Zrobione.
Warszawiak:
- Wybuduj dookoła Warszawy ogromny mur, żeby odgrodzić moje miasto od reszty tego zacofanego kraju i żeby żadni wsiowi mi tu nie przyjeżdżali.
Dżinn:
- OK. Zrobione. Teraz ty - Dżinn zwraca się do Ślązaka.
Slązak:
- Powiedz mi coś więcej o tym murze wokół Warszawy.
- No, otacza całe miasto, jest betonowy, wysoki na kilometr i szeroki na trzy kilometry u podstawy. Mysz się nie prześlizgnie.
Slązak:
- Dobra. Nalej wody do pełna.


Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
[Obrazek: 6289_1084949330548_1430823397_30243.jpg]


Czy wypilibyscie takiego 'pierda'? Big Grin


Pillock
[color=green][b]Próżności[/b]...Ty moja ulubiona wado...!![/color]
http://www.youtube.com/watch?v=J9r_g8iac_8  Wink
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
... że też to tylko ze smokami jest możliwe:-)


[Obrazek: dragons-many-heads-jpg.jpg]
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
Wędkarz stoi na pomoście. Nagle spławik porusza się rytmicznie, wędkarz wyciąga z wody wędkę.

A na haczyku zaczepiła się Złota Rybka.

Wędkarz zdziwiony przygląda się, kiedy to Złota Rybka przemawia ludzkim głosem i mówi:

- Puść mnie proszę, a spełnię Twoje 3 życzenia.

Wędkarz zamyślił się i wypowiada pierwsze życzenie:

- Chciałabym, aby to jezioro było pełne wódki!

Rybka zakręciła się trzy razy i booom! Jezioro było pełne wódki!

- Jakie jest Twoje kolejne życzenie?

Wędkarz mówi:

- Chciałbym, aby w moim kranie leciała wódka zamiast wody!

Rybka zakręciła się trzy razy i booom! W kranie leci wódka zamiast wody!

Rybka spogląda na wędkarza i mówi:

- Wędkarzu pomyśl dobrze, to już ostatnie Twoje życzenie!

Wędkarz myśli, myśli, myśli..: - A to dorzuć jeszcze pół litra!



;-)))
"Nie sądziłem, że na świecie jest aż tylu idiotów - dopóki nie zobaczyłem Internetu"
S.Lem
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 74
  • 75
  • 76(current)
  • 77
  • 78
  • ...
  • 86
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
18 gości