•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 52
  • 53
  • 54(current)
  • 55
  • 56
  • ...
  • 86
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Humor
Reżyser filmów xxx na planie filmu mówi do pary aktorów:
- No jeszcze tylko jeden klaps i kończymy Smile))))
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
Przychodzi pijany małżonek do domu. Żonę to bardzo "ucieszyło", więc wściekła jak 100 choler pyta:
- Będziesz jeszcze pił ?
Mąż siedzi cicho, więc żona powtarza:
- Będziesz jeszcze pił ?
Mąż dalej nic.
- Odpowiedziałbyś w końcu, czy będziesz jeszcze pił ???
Na co mąż z wysiłkiem:
- ooooossssssssszzzzzzzzzzz, kurna, doobraaaaaaa, naleej...

  ;D

- Pani Kowalska, żeby rozwód był z winy męża musimy na niego coś mieć. Czy maż pije?
- Nie, skąd, jakby tylko spróbował to ja bym mu....!
- Czy nie daje pieniędzy?
- Nie, absolutnie, oddaje wszystko co do grosza...już by mi tylko schował złotówkę to ja bym mu...
- A może bije Panią?
- K...wa , tylko by rękę podniósł, to ja bym go przez okno pogoniła...
- A co z wiernością?
- O! Tu go mamy! Drugie dziecko nie jest jego!

  ;D
plum...
Pozyteczny lancuszek szczescia ;D

...Upij swoją żonę (możesz użyć klasycznych środków anestezjologicznych), włóż ją do dużego kartonu (nie zapomnij o wykonaniu otworów  wentylacyjnych)  i prześlij ją pocztą do osoby znajdującej się na pierwszym miejscu listy.Wkrótce twoje nazwisko znajdzie się na pierwszym miejscu listy i otrzymasz pocztą 823542 kobiet.



Statystycznie, wśród tych kobiet znajdziesz przynajmniej:- 0.5 Miss Świata- 2.5 Modelki- 463 Dzikie nimfomanki- 3 234 Ładne nimfomanki- 20 198 Kobiet mających wielokrotny orgazm- 40 198 Kobiet biseksualnych.To daje w sumie 64 294 kobiet bardziej napalonych, mających mniej zahamowań i atrakcyjniejszych od tej zrzędliwej zołzy, która wysłałeś.A co najważniejsze, masz gwarancję, że paczka którą wysłałeś nie wróci Do Ciebie!NIE PRZERYWAJ TEGO ŁAŃCUSZKA!Jeden gość, który wysłał tę wiadomość tylko do 5 zamiast do 9 osób otrzymał z powrotem swoją własną paczkę, ciągle w tej samej niemodnej sukni, rozczłapanych bamboszach i w lokówkach, ciągle miała ten sam atak migreny i oskarżycielski wyraz twarzy.



Tego samego dnia, międzynarodowa supermodelka, z którą mieszkał od czasu wysłania  swojej starej, przeprowadziła się do jego najlepszego przyjaciela (akurat tego, do którego nie wysłał on łańcuszka).W czasie gdy piszę ten list, gość, który jest o sześć pozycji przede mną otrzymał już 837 kobiet i znalazł się w szpitalu z powodu wyczerpania.Przy drzwiach sali w której leży czekają na niego jeszcze 452 nie rozpakowane paczki.UWIERZ W TEN LIST!

To jest unikalna okazja, by uzyskać całkowicie satysfakcjonujące życie erotyczne. Żadnych drogich kolacji, żadnych długich rozmów o pierdołach którymi zainteresowane są tylko kobiety. Żadnych zobowiązań, zrzędliwych teściowych i niemiłych niespodzianek w stylu małżeństwa.



Nie zwlekaj...Prześlij ten list do 9 najlepszych przyjaciół!
P.S. - Jeśli nie masz żony, możesz wysłać odkurzacz; jedna z kobiet, którą ktoś inny wyśle będzie wiedziała jak go użyć.
P.P.S. - Ten list możesz wysłać również do znajomych kobiet, żeby mogły się przygotować na tą wielką przygodę, jaką wkrótce mogą przeżyć.
Apropos dzisiejszych nocnych rozmow na main  Tongue

[Obrazek: iLove_by_Gwarf.jpg]
[Obrazek: 2085572935_67dc0ca5b7_o.jpg]
fajne szpilki  Wink
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
..po cholere jej ten biustonosz?
ten pan ma jakiś krótki tułów..
nie-e ,to Ona ma dużą pupę.
Btw,ta jego stronka mi sie nie wyświetla...chyba stare zdjecie.
Kawiarnia, młoda piękna kobieta popija kawę, nagle podchodzi do niej
zalany lump, podpiera się na krześle, chwieje się i mówi do kobiety:
- Bardzo mi się spodobałaś, nie spierdol tego.
Smile
(03-10-2008, 12:53)m link napisał(a): Kawiarnia, młoda piękna kobieta popija kawę, nagle podchodzi do niej
zalany lump, podpiera się na krześle, chwieje się i mówi do kobiety:
- Bardzo mi się spodobałaś, nie spier*ol tego.
Smile

umarłam ;-)))
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 52
  • 53
  • 54(current)
  • 55
  • 56
  • ...
  • 86
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
5 gości