Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs dla Panów!!!!
#21
Wredzia <tu przybila piateczkę > tez bym wolala tyleczki,ja nie wiem co one w tych ustach widza !
Jakie kto ma,kazdy widzi.
No zrozumialabym jeszcze zwinosc ,gibkosc i dlugosc języka...ale same usta :Smile
Ja bym podeszla do tematu tak : Dupa za dupę Big Grin

Wink
#22
Niesmialo dorzuce, ze chetni Panowie z jakis tajemniczych przyczyn wcale nie pchaja sie do wziecia udzialu w konkursie.
Usta czy tylki w kwestii mizernego zainteresowania bez roznicy...
A moze wlasnie wieeeelka roznica? Moze czekaja na wieksze wyzwanie??
#23
Tyłeczki męskie już były, proponuję zatem... khym... khym... brzuszki...?Smile))))))
#24
[i][color=maroon]Ja to wolałabym pooglądać coś innego, no ale.... koro ust nie chcą to "tego"  to już w ogóle Wink<bart>
#25
(01-10-2008, 16:47)kamena__ link napisał(a): Tyłeczki męskie już były, proponuję zatem... khym... khym... brzuszki...?Smile))))))
a ja bym z checia meskie brzuszki poogladala .
cokolwiek zadecydujecie bedzie ok , ale brzuszki sa baardziej niz ok ;D
#26
Nie no ! macie pomysły  ha ha - a może wy poprostu nie macie co robic ??  ???
#27
Kobiety przekomarzaja sie na forum o przedmiot konkursu a Panowie maja to ... gdzies.
#28
(01-10-2008, 16:47)kamena__ link napisał(a): Tyłeczki męskie już były, proponuję zatem... khym... khym... brzuszki...?Smile))))))
;D to Osieł by chyba wygrał nagrodę.... pocieszenia  ;D
#29
Kurcze, ze tez nie przyszlo mi do glowy uwazniej przyjrzec sie Osiolkowi Tongue
#30
Zastanawia mnie jedno...dlaczego o te męskie atuty najgłośniej dopinają się kobietki w związkach? ;D
Nienasycone Wy jedne no Wink
I tak dodam z pewną dozą niesmiałości że ja to chętnie bym popodziwiała męskie klaty,najlepiej pięknie umięśnione i owłosione ;D
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości