•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 43
  • 44
  • 45(current)
  • 46
  • 47
  • ...
  • 71
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koncert życzeń
SQN - wszystkiego najlepszego z okazji imienin Smile
Gajowy - dziękować, pewnie się rzucą tak jak na Twoje urodziny, nie rzucajcie się! po kolei!
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
SQN, EA i wszystkie Marcinki... wszystkiego tego i owego.. czyli najlepszego..  Big Grin


Pillock
[color=green][b]Próżności[/b]...Ty moja ulubiona wado...!![/color]
życzę ad cierpliwości do głupotek

:-)
A ja chciałam Julci.. spóźnione.. lecz szczere, życzenia z okazji narodzin Bobaska.. złożyć.Oby Ci zdrowy rósł i oparciem w przyszłości był.Buziak Julka:*


[Obrazek: geddes606b.jpg]
Dziekujemy Esiu:-))***[img][/img]
Bardzo dziękuję za życzenia Smile))

jak zwykle mam reflex Tongue
" ...if I die riding a motorcycle, I died doing something I truly enjoy and that I live for. I died doing something I heve loved most of my life. I died doing something that made me more of a person, not less..."
Aaaaaaaaaaaaaaaaaach poszlam zobaczyc, kto ma w takim fajnym dniu urodziny i normalnie z kombinacji cyfr w liczbie lat sie usmialam TonguePPP


F wszystkiego najlepszego Ci zycze, niech sie spelnia wszystkie zyczenia.

[Obrazek: cake2on7.gif]
[Obrazek: w209.png]

hmmm... f to Urodzin dzisiaj nie ma - przynajmniej na pewno nie do 22 listopada ;>

napo - stooooooooooo laaaaaaaaaaaaaat!!!!!!!!!!!!
uśmiechu, radości, pociechy z Maleństwa i spełnienia marzeń.

[Obrazek: Tort7-7.jpg]
fot. ze strony http://arabeskawaniliowa.blogspot.com
:-*
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
o fak! to zle przeczytalam, ale co sie usmialam to moje Big Grin Big Grin bo mi sie bardzo to 32 i 23 spodobalo Big Grin a jak ma 22 listopada, to jak moj chrzesniak ;-)


dziekuje :-))
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 43
  • 44
  • 45(current)
  • 46
  • 47
  • ...
  • 71
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
5 gości