Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ban za brak stałego niku...rece opadaja...
#1
Wszedłem sobie dziś kulturalnie na pokój pogawedka, nie łamiąc żadnych
zasad, zamieniłem 2 słowa ze znajomym po czym wyszedłem na moment do
kuchni, po kilku minutach wracam i co widze:

[15:27:36] ** opuszczasz pokój Pogawedka
[15:27:36] ** zostałeś wyproszony z pokoju pogawedka przez operatora
(powód: -> przyjdz z zarejestrowanym nickiem -> www.polchat.pl  wowczas
porozmawiamy. Pozdrawiam Silverfox)

Nie wiedziałem ze wchodzenie na tyldzie jest zabronione.
Niżej cały log z mojego pobytu na tym beznadziejnym pokoju.

[15:22:04] ** przychodzi ~klikacz...
[15:22:09] ~klikacz: M4
[15:22:18] 4xM:  M     
[15:22:22] ~klikacz: co tam ?   
[15:22:24] ~klikacz słucha teraz: Smerfy-bajlando (Radio Muzowe Hity (gra
mlooda16 Smile )) [30:03/∞]
[15:22:34] 4xM: origami składam
[15:22:38] ~klikacz: lol
[15:22:58] ~klikacz: zrobiłbys cos pożytecznego Wink
[15:24:26] ** przychodzi Silverfox...
[15:24:27] cwana_baba: Witaj Stworzycielu nieba i ziemii, wladco
wszechswiata, stworco wszystkich form zycia i pokemonow i neostrady tp bla bla bla
[15:24:29] Silverfox: Witam
[15:24:37] Silverfox: kto tu szuka problemu ?   
[15:25:10] Silverfox: :>
[15:25:22] Niespiaca: oo fox :***
[15:25:28] Silverfox: tfu
[15:25:31] Silverfox: Niespi :***
[15:25:40] Syber: hej all
[15:25:57] Niespiaca: Syber :*   
[15:26:11] Syber: ^^   
[15:26:23] Silverfox: Klikacz
[15:26:27] Niespiaca: !seen mery_blue
[15:26:27] cwana_baba: Poszukiwany mery_blue widziany ostatnio 2008-06-01 o
godzinie 00:46:27. To było d:0, g:14, m:41 temu. Wykopany 1 raz(y).
Zbanowany 0 raz(y). Wchodził(a) na czat 42 raz(y), Spędzając tu d:0, g:19, m:32.
[15:26:28] Silverfox: masz 30 sekund na potwierdzenie
[15:26:31] Silverfox: czy rejestrujesz
[15:26:32] Silverfox: nicka
[15:26:44] Silverfox: bo tymczasy wywalam
[15:27:25] ** przychodzi ~Nika...
[15:27:28] Niespiaca: !seen szostol
[15:27:28] cwana_baba: Poszukiwany szostol widziany ostatnio 2008-06-01 o
godzinie 00:36:57. To było d:0, g:14, m:51 temu. Wykopany 0 raz(y). Zbanowany
0 raz(y). Wchodził(a) na czat 21 raz(y), Spędzając tu d:0, g:5, m:36.
[15:27:36] ~Nika: Witajcie
[15:27:36] ** wychodzi ~klikacz...
** Zapisywanie do pliku zakończone.
[15:27:36] ** opuszczasz pokój Pogawedka
[15:27:36] ** zostałeś wyproszony z pokoju pogawedka przez operatora
(powód: -> przyjdz z zarejestrowanym nickiem -> www.polchat.pl  wowczas
porozmawiamy. Pozdrawiam Silverfox)

Jeśli tacy ludzie posiadają władzę na pokojach to ja sie nie dziwie ze
jest jak jest, po prostu ręce opadają jak sie widzi takie rzeczy.
#2
Nie bede tu bronila foxa jesli chodzi o sam powod wyrzucenia (wydaje mi sie, ze to byl kick nie ban, ale foxa warto zapytac), bo po Twoim wyjsciu sama sie zdziwilam, ze taki powod zostal podany (zapytalam foxa o to czy wyszedles sam). Oczywiscie nie jest zasada pokoju, by wchodzic na stalych nickach, bylo to uzyte tylko w stosunku do Ciebie.

Jesli chodzi o twoje lamanie zasad, to faktycznie dzis ich nie zlamales, ale wczesniej zlamales zasady w tak nieladny sposob, ze nie powinienes sie dziwic, ze w pokoju mozesz byc niemile widziany. To, iz ukarales mnie i nasz pokoj za to, ze nie lubisz jakiejs tam trzeciej osoby, z ktora toczyles wojne, jest dla mnie wciaz kompletnie niezrozumiale, takie zachowanie uwazam za karygodne. Nie chce mi sie roztrzasac tamtych tematow, ale to o czym piszesz teraz w porownaniu do tego co zrobiles wczesniej jest niczym.

Tak czy inaczej, od dawna jestes mi juz osoba obojetna.. ty chyba wciaz nie mozesz pogodzic sie z pewnymi sprawami. Wrzuc na luz chlopie.

Dodam na koniec, ze podczas tego wyrzucenia bylam obecna w pokoju a ty wiesz doskonale, ze jestem tam glownym opem, wystarczylo napisac do mnie na priv.

Poza tym, nie wiem czemu ukrywasz sie po nickiem ~klikacz. Akurat w pokoju wiekszosc ludzi wie, ze to ty, ale tu ukrywajac sie to nie wiem co chcesz zdzialac.
#3
No to tak drodzy panstwo :> wywalilem ~klikacza, jak ze wstepnej rozmowy wygladalo :

[15:26:28] Silverfox: masz 30 sekund na potwierdzenie
[15:26:31] Silverfox: czy rejestrujesz
[15:26:32] Silverfox: nicka
[15:26:44] Silverfox: bo tymczasy wywalam


dalem mu 30 sekund na to aby sie wyjasnil, skad mialem wiedziec ze osoba poszla sobie do kuchni, nic nie powiedziales, jeszcze nie czytam w myslach i jeszcze nie jestem Bogiem.


[15:27:36] ** zostałeś wyproszony z pokoju pogawedka przez operatora
(powód: -> przyjdz z zarejestrowanym nickiem -> www.polchat.pl  wowczas
porozmawiamy. Pozdrawiam Silverfox)


Powod oczywiscie podalem, niemniej jednak NIE DOSTALES BANA, a jedynie wyprosilem Cie (kick)poniewaz stwierdzilem ze po prostu nick wisi. Moze zaloz photobloga, albo wiem Idz do Ryszarda Cebulu z Tvnu on Cie napewno wyslucha i zrobi wstrzasajacy reportarz o Operatorze ktory Cie wywalil.
Sam Tymczasow nie lubie, a jako musiek nie raz to samo twierdziles.

Jeśli tacy ludzie posiadają władzę na pokojach to ja sie nie dziwie ze
jest jak jest, po prostu ręce opadają jak sie widzi takie rzeczy


Sluchaj poniekad mam dosc twoich szczeniackich zachowan, rozwaliles strone pogawedki, bo Ci cos nie przypasowalo, nie umiesz pokazac twarzy i wejsc z normalnym nickiem ?

a druga sprawa jezeli Cie wywalilem to podalem powod, skoro masz jakis problem to zapraszam na czata wyjasnimy, bez kickowania itp. Male nieporozumienie, bo myslalem ze sie w ogole nie odzywasz, gdy poprosilem Cie o odezwanie sie rowniez milczales.

Pozdrawiam Fox
#4
niespiaca:

Cytat:Oczywiscie nie jest zasada pokoju, by wchodzic na stalych nickach, bylo to uzyte tylko w stosunku do Ciebie.
Tak więc na pogawedce istnieje zasada mowiaca ze JA nie moge wchodzic na tyldzie?  ;D To smieszne biorąc pod uwage ze na moim stałym niku mam na bocie shitbana ;]
Tak w ogóle dziecko to nie poruszaj innych tematów typu:
Cytat:Tak czy inaczej, od dawna jestes mi juz osoba obojetna..

bo to nokogo nie obchodzi ;]
ty wiesz co zrobiłem ja wiem co zrobiłem, twoi znajomi znaja twoja wersje moi moja itd blablabla...

Cytat:Dodam na koniec, ze podczas tego wyrzucenia bylam obecna w pokoju a ty wiesz doskonale, ze jestem tam glownym opem, wystarczylo napisac do mnie na priv.
Skoro byłas obecna to czemu nie zareagowałas? :>

Cytat:Poza tym, nie wiem czemu ukrywasz sie po nickiem ~klikacz. Akurat w pokoju wiekszosc ludzi wie, ze to ty, ale tu ukrywajac sie to nie wiem co chcesz zdzialac.
po 1 nie ukrywam sie gdyz wszyscy moi znajomi wiedza ze mam taki nik, po 2 sama dałas propozycje na pokoju by moj stały nik dodac do shitlisty w bocie, chyba nie sadzisz ze chce mi sie rejestrowac kolejny nik który zostac moze dodany do wyżej wymienionej listy ;>

silverfox:

Cytat:dalem mu 30 sekund na to aby sie wyjasnil, skad mialem wiedziec ze osoba poszla sobie do kuchni, nic nie powiedziales,
skoro mnie nie było to wystarczyło zapytac niespiaca która od razu reagowała jak przyszedłes

Cytat:Powod oczywiscie podalem, niemniej jednak NIE DOSTALES BANA, a jedynie wyprosilem Cie (kick)poniewaz stwierdzilem ze po prostu nick wisi.

Ok tu mój błąd, tyle razy mnie juz banowaliscie ze standardem jest dla mnie to iz jak zostaje wyproszony to jest to ban, na przyszłosc pomyslkilka razy zanim cos stwierdzisz.

Cytat:Sluchaj poniekad mam dosc twoich szczeniackich zachowan, rozwaliles strone pogawedki, bo Ci cos nie przypasowalo, nie umiesz pokazac twarzy i wejsc z normalnym nickiem ?
Rozwaliłem ja? nie sadze strona nadal istnieje tylko adres sie zmienił a wszystko dzieki Wam ;] co do normalnego niku to jak mowiłem wczesniej mam shitbana a nie mam ochoty rejestrowac kolejnego.

Cytat:a druga sprawa jezeli Cie wywalilem to podalem powod,
tak za taki powód powinni cie unopowac...
Cytat:...skoro masz jakis problem to zapraszam na czata wyjasnimy, bez kickowania itp.
Ta jasne juz to widze...
Cytat:Male nieporozumienie, bo myslalem ze sie w ogole nie odzywasz, gdy poprosilem Cie o odezwanie sie rowniez milczales.
Nie myśl tyle bo sie zmeczysz.

To tyle z mojej strony, nie mam zamiaru kontynuowania tej dyskusji bo zaraz zostane oskarżony o to ze nie mam nic lepszego do roboty i ze jestem uzalezniony od czatu, a w koncu to nie ja siedze dniami i nocani na nim Wink

See Ya
musiek okrutny ;]
#5
Cytat:Tak więc na pogawedce istnieje zasada mowiaca ze JA nie moge wchodzic na tyldzie?

Nie, Ty w ogole nie powinienes wchodzic a nie tylko na tyldzie Wink

Cytat:bo to nokogo nie obchodzi ;]
ty wiesz co zrobiłem ja wiem co zrobiłem, twoi znajomi znaja twoja wersje moi moja itd blablabla...

wersji moze jest wiele, ale faktow i konsekwencji mniej a z tych wynika, ze szkody sa tylko i wylacznie z Twojej strony

Cytat:Skoro byłas obecna to czemu nie zareagowałas? :>

Dowiedzialam sie po fakcie gdy Ciebie juz nie bylo, a z foxem rozmawialam na ten temat

Dla mnie temat tez mozna juz zakonczyc...
#6
już, wszyscy zdążyli?
to zamykam. Wink

1) problemy z halfami zgłaszamy do fulli. jak nie działa: borowianin@polchat.pl,
2) animozji prywatnych nie ogłaszamy wszem i wobec,
3) idziemy teraz grzecznie spać, rano wstajemy i żyjemy dalej.

Smile
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości