Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
majówka w 3citi
#31

1. pinez
2. hanka
3. divi x 2
5. dzika
6. maggy
7. monika
8. czekamek
9. tene
10. theo
11. niegieniu
12. niechudek
13. vecia i pit
15. Bartek
17.
18.
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#32
Wstępnie potwierdziłam rezerwację na 20 osób, doliczając jeszcze 4 sztuki, które zapowiedziały się, a nie do końca związane są z erotem. Jutro jadę płacić, więc gdyby ktoś jeszcze miał ochotę, by go doliczyć - proszę o info.


Początek imprezy - 21.
Do zobaczenia Smile
Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów - wszystkich głupich mężczyzn
#33
[i][color=maroon] Numery już nie wiem które, ale...
atka_ + mąż  8)

(Się kurna jednak nie udało wyrwać spod skrzydeł ślubnego, ale ważne, że w ogóle udało się po wielkich perypetiach wyrwać Smile )
#34
Witam, postanowiłem że <cenzura> sie z buta na ostatnią chwile.
Nie wiem jak z miejscem, najwyżej będę stał...
Planowałem to juz od miesiąca ale mój znajomy stwierdził, że ma ciekawsze zajęcia do roboty i nie przyjedzie więc będę raczej sam.
Jakby co to jestem z Nastolatka  ;D
Nick- relakss,gienkalan może ktoś zna, ale wątpie, bo ja was nie znam raczej xD
Pozdrawiam.

Ps. Gienek, jak na nastolatka i jak na forum Erota nie uchodzi takie słownictwo.
Potraktuj to jak ostrzeżenie!
#35
[Obrazek: szampan.jpg]

tadddam!
miłej zabawy Wam. Wink)
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
#36
Witam wszystkich jakie są szanse przylączenia sie do waszej paczki SmilePotr z Gdańska co prawda jutro wyjezdzam ale wracam (poniedzialek) w przyszlosci chcialbym do was dolaczyc pozdrawiam Piotr  Smile
#37
no wlasnie, bawcie sie dobrze i za nas Smile

buziolki :
)
  :-* :-*
#38
Dziękujemy za świetną,wspólną zabawę. Żałujemy tylko,że byliśmy tak krótko :-[
monika i czekamek
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
#39
Wyjazd był C U D O W N Y!
Nie pamiętam już, kiedy tak świetnie się bawiłam. Dziękuję wszystkim tym, z którymi spędziłam te kilka dni.
Pinezce i Haniemu (no i Maksiowi) za gościnę i to taką przez duże G. Moim współgościom: Div, Romkowi, niegrzesznicy, niechudzi i nieerotowym Adze i Jackowi za ich wspaniałe towarzystwo. Za rozmowy, śmiech, nawet za alkoholizowanie się do 3 nad ranem Tongue, za "łóżko wodne" które dzieliłam z niegi i zapisy do łazienki Tongue
Okazuje się, że można nie spać 3 noce po 8 h, bo wystarczą 4 Wink
Atce i Pawłowi za dostarczenie do Koliby, mimo efektów specjalnych po drodze  ;D i za odwiezienie back.
Wszystkim też chcę podziękować za fajną imprezę w Kolibie. Strasznie miło było Was zobaczyć po dłuższym czasie Smile Pit i Bartek wprawili mnie w osłupienie swoją energią i niezmordowanym tańcem - Was chłopaki tylko brać na imprezy Big Grin
Było super super super.
Spotkałam dawno niewidzianych, poznałam nowych, poznałam znanych tylko pobieżnie, co zaowocowało - mam nadzieję, że wzajemną Wink - ogromną sympatią.
Dobrze mieć takich znajomych, cieszę się że Was mam Smile
Teraz nawet zakuwanie jakie mnie czeka, jest niestraszne Wink

edit: jedynie Neptun na starówce mnie rozczarował: nie dość, że jakiś taki mały, to jeszcze ptaka nie było widać Tongue chociaż nie...jakiegoś gołębia miał na głowie Tongue

Ps. Kaaajtuś! ;D

Pozdrawiam.
"Chcesz rozśmieszyć Pana Boga?
- zaplanuj sobie życie.."
#40
[i][color=maroon]Ufff... dotarliśmy do domu...

Wyjazd był fajowy, towarzystwo przednie, a impreza udana Smile

Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna Smile

Wielki ukłon w stronę dzief i hanki (już my wszyscy będący tam wiemy za co, Oni też)!
Divi, Romek, Dzika, niechudź, niegula, Aga, Jacek, Tomek miło się z Wami spędza czas Tongue
Wszystkich będących w Kolibie miło było spotkać!

Jeszcze raz dziękujemy
<dyg>

atka i Paweł


  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości