Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pikuty
#31
Z dziwnych wyliczanek to ja pamiętam jeszcze taką:
W Fińskiej dzielnicy było trzech braci:Jach,Jachcedrachce,Jachcedrachcedroni,ożenili się oni:Jach ze Szczypi,Jachcedrachce ze Szczypirypi,Jachcedrachcedroni ze Szczypirypirampamponi.Mieli dzieci oni: Jach ze Szczypi mieli Szacha,Jachcedrachce ze Szczypirypi mieli Szachamacha,Jachcedrachcedroni ze Szczypirypirampamponi mieli Szachamachafamfaroni-trzeba było tą wuliczankę powiedzieć jak najszybciej ;D
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
#32
ja bym byla wieczna przegrana tej wyliczanki Smile
#33
(07-04-2008, 19:52)monika_ link napisał(a): Z dziwnych wyliczanek to ja pamiętam jeszcze taką:
W Fińskiej dzielnicy było trzech braci:Jach,Jachcedrachce,Jachcedrachcedroni,ożenili się oni:Jach ze Szczypi,Jachcedrachce ze Szczypirypi,Jachcedrachcedroni ze Szczypirypirampamponi.Mieli dzieci oni: Jach ze Szczypi mieli Szacha,Jachcedrachce ze Szczypirypi mieli Szachamacha,Jachcedrachcedroni ze Szczypirypirampamponi mieli Szachamachafamfaroni-trzeba było tą wuliczankę powiedzieć jak najszybciej ;D
Monia, zabiłaś mnie tym Big Grin Big Grin Big Grin
#34
(07-04-2008, 21:19)napoleonka link napisał(a): ja bym byla wieczna przegrana tej wyliczanki Smile

Ja do wygrywających też nie należałam,zapowietrzałam się Tongue
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
#35
(07-04-2008, 19:52)monika_ link napisał(a): Z dziwnych wyliczanek to ja pamiętam jeszcze taką:
W Fińskiej dzielnicy było trzech braci:Jach,Jachcedrachce,Jachcedrachcedroni,ożenili się oni:Jach ze Szczypi,Jachcedrachce ze Szczypirypi,Jachcedrachcedroni ze Szczypirypirampamponi.Mieli dzieci oni: Jach ze Szczypi mieli Szacha,Jachcedrachce ze Szczypirypi mieli Szachamacha,Jachcedrachcedroni ze Szczypirypirampamponi mieli Szachamachafamfaroni-trzeba było tą wuliczankę powiedzieć jak najszybciej ;D

OMG  :o a to się w ogóle da wymówić?  :o :o :o  ;D
plum...
#36
(08-04-2008, 09:04)tene link napisał(a): [quote author=monika_ link=topic=308.msg10323#msg10323 date=1207587175]

OMG  :o a to się w ogóle da wymówić?  :o :o :o  ;D


Da się,ja dwa głębsze wychylisz tencia ;D
Jak przyjedziesz to próbę zrobimy Tongue
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
#37
(07-04-2008, 11:04)monika_ link napisał(a): Graliśmy jeszcze w sznura,a dla bardziej zaawansowanych w dwa sznury-dwie osoby kręciły dwoma sznurami,jednym w jedną stronę a drugim w drugą,a osoba trzecia skakała przez te sznury.
I do tego był też idiotyczny wierszyk - "aniołek, fijołek, róża, bez, konwalia, balia, wściekły pies" Big Grin
#38
(08-04-2008, 09:52)monika_ link napisał(a): [quote author=tene link=topic=308.msg10333#msg10333 date=1207634644]

OMG  :o a to się w ogóle da wymówić?  :o :o :o  ;D


Da się,ja dwa głębsze wychylisz tencia ;D
Jak przyjedziesz to próbę zrobimy Tongue
[/quote]

Dobra, to ja już zaczynam trenować  ;D ;D ;D
plum...
#39
(09-04-2008, 20:58)zofija link napisał(a): [quote author=monika_ link=topic=308.msg10306#msg10306 date=1207555460]

Graliśmy jeszcze w sznura,a dla bardziej zaawansowanych w dwa sznury-dwie osoby kręciły dwoma sznurami,jednym w jedną stronę a drugim w drugą,a osoba trzecia skakała przez te sznury.
I do tego był też idiotyczny wierszyk - "aniołek, fijołek, róża, bez, konwalia, balia, wściekły pies" Big Grin
[/quote]

balia? kurcze myślałam że dalia... taki kwiatek  Wink

skakanki tak. zbijak, dwa ognie tak. cała seria różnych gier w gumę też.
Huh może kiedys wypad do powsina w celu odświeżenia ... gierek? :>
mogłoby byc zabawnie tak sobie myślę  ;D
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#40
(10-04-2008, 00:51)_Leia_ link napisał(a): Huh może kiedys wypad do powsina w celu odświeżenia ... gierek? :>
mogłoby byc zabawnie tak sobie myślę  ;D
Ciekawy pomysł  8)
Gumy, szkiełka, papierki - to nie problem zdobyć, ale czy ktoś ma jeszcze finkę do pikutów????
Można by było urządzić sobie taki dzień dziecka Big Grin
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości