•  Wstecz
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niezwykle zjawiska )))
#11
(05-02-2008, 22:29)niezla_sztuka link napisał(a): co prawda to pewno nie ten temat.

ale niezmiennie zdumiewa i dech zapiera takie coś:

[Obrazek: images362204_Empire_Johnny_Depp.jpg]

TAKIE

[Obrazek: chris.jpg]

takie..

[Obrazek: anthony_kiedis5.jpg]

takie psycho..

[Obrazek: vincent-gallo.jpg]

i surprise...

[Obrazek: 140743.1.jpg]
i to jeszcze z TEGO filmu i PRZED andrzygliną


I w rytm tego jakże ambitnego tematu - dlaczego mnie zdumiewają, oto jest pytanie..

jak pojedziecie, że "to te oczy", "ten uśmiech" inne dyrdymały to czeka was Wielki ROTFL z mojej strony.


POZDRAWIAM
Nie, zdumiewa mnie to, że faceci (faceci?) potrafią tyle czasu poświęcić na kreowanie swojej ślycnej buziuńki Tongue
#12
                                       



                                                      DROGIE PANIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                           



                            UPRASZA SIE O PRZESTANIE PISANIA I WKLEJANIA  PIERDOL.




jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
#13
jaki temat, taka dyskusja Smile
#14
(06-02-2008, 01:38)blinker link napisał(a): jaki temat, taka dyskusja Smile

A właściwie... to o co w tym temacie chodzi?
"Nie sądziłem, że na świecie jest aż tylu idiotów - dopóki nie zobaczyłem Internetu"
S.Lem
#15
(05-02-2008, 23:58)zofija link napisał(a): Nie, zdumiewa mnie to, że faceci (faceci?) potrafią tyle czasu poświęcić na kreowanie swojej ślycnej buziuńki Tongue

bingo.

i tyle ode mnie w tym zdumiewającym temacie.
#16
(13-02-2008, 15:01)niezla_sztuka link napisał(a): [quote author=zofija link=topic=264.msg8361#msg8361 date=1202245112]

Nie, zdumiewa mnie to, że faceci (faceci?) potrafią tyle czasu poświęcić na kreowanie swojej ślycnej buziuńki Tongue

bingo.

i tyle ode mnie w tym zdumiewającym temacie.
[/quote]

zgadzam sie..to zadziwiające zaiste..jak faceci szaleją w domu...te godziny przed szafą "ja nie mam co na siebie włożyć"...te okupacje łazienki dłuższe niż okupacja Wzgórz Golan przez Izrael...te nakładanie fluidów, pomadek, różów...te "Godziny" spędzane z maseczkami a`la chińska maska ...zaiste dziwni faceci są...


A kto umarł..ten..nie żyje..
#17
i nie zapominajmy o depilacji
#18
(13-02-2008, 19:40)blinker link napisał(a): i nie zapominajmy o depilacji

akurat tą czynność "zaliczają" także faceci, prawda? Smile
<mówię o tych normalnych - dla mnie ofc>
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#19
[i][color=maroon]Seth... zapomniałeś o fryzjerze co (chyba) tydzień, styliście, solarium, ubieraniu się w Modnych  sklepach i cośtam było jeszcze, ale mi z głowy już wyleciało Tongue
#20
(13-02-2008, 21:55)atka_ link napisał(a): [i][color=maroon]Seth... zapomniałeś o fryzjerze co (chyba) tydzień, styliście, solarium, ubieraniu się w Modnych  sklepach i cośtam było jeszcze, ale mi z głowy już wyleciało Tongue


co tydzień? fryzjer? kochana...najwyżej 2 razy w miesiącu...
a btw...co to sa modne sklepy?...<fczoms m00sq>
A kto umarł..ten..nie żyje..
  
  •  Wstecz
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości