Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
List do Swietego Mikołaja...
#51
(27-12-2007, 22:08)SaveMySoul link napisał(a): Ja dziękuje za to że jak zwykle nic nie dostałam...
Podejrzewam, ze te Twoje prezenty wyladowaly u mnie. Gdzie mam je przekierowac????
Slowo daje, ze nie zyczylam sobie kolejnych zegarkow Tongue (dostalam ich kilka)
Ale tej torebki z piracka czaszka Ci jednak nie przesle....
Mozesz dostac ze 3 zegarki... Tongue Tongue Tongue

Bleeeeeee, te perfumy "Poison" Diora  to tez nie moje!!!!
#52
Hmm a ja  dziękuję za krem przeciw zmarszczkom... Tongue wiem . że już powinnam zacząć go używać, dziękuję za przypomnienie..

P.s  Tongue
#53
(29-12-2007, 11:43)__Jules__ link napisał(a): [quote author=SaveMySoul link=topic=200.msg7476#msg7476 date=1198782524]
Ja dziękuje za to że jak zwykle nic nie dostałam...
Podejrzewam, ze te Twoje prezenty wyladowaly u mnie. Gdzie mam je przekierowac????
Slowo daje, ze nie zyczylam sobie kolejnych zegarkow Tongue (dostalam ich kilka)
Ale tej torebki z piracka czaszka Ci jednak nie przesle....
Mozesz dostac ze 3 zegarki... Tongue Tongue Tongue

Bleeeeeee, te perfumy "Poison" Diora  to tez nie moje!!!!
[/quote]

Jules, za te zegarki to mogę podziękować, ale ten Dior, hmm - chcesz adres na PW?  Wink
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
#54
(27-12-2007, 00:28)_Leia_ link napisał(a): mam nadzieję, że te Twoje renifery wreszcie się naprawia i dotrze jeszcze jeden prezent...
(nie wiem czy zdążysz jeszcze w tym roku ale.... happens ;-))

zdążyłeś. dzięki.  Smile
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#55
(29-12-2007, 14:54)zuzanka link napisał(a): Jules, za te zegarki to mogę podziękować, ale ten Dior, hmm - chcesz adres na PW?  Wink

Zuziek, przyjezdzaj:-)))
Moze wybierzesz cos lepszego niz Diora  :-\ :-\
Obawiam sie, ze smialo moge konkurowac ze sredniej wielkosci drogeria. Podarowywanie mi kosmetykow to jak wozenie drzewa do lasu, zbedny trud. Ale mozliwe, ze nie maja pomyslow...w przyszlym roku zazycze sobie robiony na drutach sweter ;D ;D
(wzglednie skarpety) ;D ;D
#56
(29-12-2007, 20:29)__Jules__ link napisał(a): w przyszlym roku zazycze sobie robiony na drutach sweter ;D ;D
(wzglednie skarpety) ;D ;D

A u mnie będzie bigos na Święta i jeszcze parę innych specjałów. A Ty wiesz w jakim celu to piszę, prawda  :-*
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
#57
(29-12-2007, 20:35)zuzanka link napisał(a): [quote author=__Jules__ link=topic=200.msg7509#msg7509 date=1198949342]


w przyszlym roku zazycze sobie robiony na drutach sweter ;D ;D
(wzglednie skarpety) ;D ;D

A u mnie będzie bigos na Święta i jeszcze parę innych specjałów. A Ty wiesz w jakim celu to piszę, prawda  :-*
[/quote]

:-)))))))))))))))
** :-*
#58
(29-12-2007, 14:22)lullaby link napisał(a): Hmm a ja  dziękuję za krem przeciw zmarszczkom... Tongue wiem . że już powinnam zacząć go używać, dziękuję za przypomnienie..

P.s  Tongue

Esiu**
:o :o
To z troski o Twoja urode czy raczej jako delikatny przytyk, ze sie starzejesz????????
Bo te moje prezenty-zegarki, to z cala pewnoscia malo subtelne wytkniecie mi, ze sie spozniam :-[ :-[
A to nie ja sie spozniam, tylko zwyczajnie sila wyzsza doprowadza mnie wszedzie o te kilka minut za pozno. I nawet jak wyjde z chalupy o godzine wczesniej, to i tak dotre na miejsce spozniona o te 3 minuty. Jakis genetyczny defekt.

Calusy:-))
Wybrakowana genetycznie
Julia.
#59
(29-12-2007, 14:22)lullaby link napisał(a): Hmm a ja  dziękuję za krem przeciw zmarszczkom... Tongue wiem . że już powinnam zacząć go używać, dziękuję za przypomnienie..

Hehe, to ja dostalem od ciotki na urodziny zestaw - przeciwzmarszczkowy krem i zel pod oczy dla mezczyzn. Tylko co ja niby mam tym smarowac  ??? Zmarszczki mam tylko w jednym miejscu, ale chyba producent o nim akurat nie myslal  Tongue
#60
Mikołaju, dziękuję Ci za każdy przejaw pamięci. Nawet, jeśli był nie bardzo trafiony. Ważne, że pamiętali Smile
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości