Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
List do Swietego Mikołaja...
#21
KasiuSmile Doda...mi sie nie podobaSmile wole osobe, ktora bedzie dla mnie gwiazdeczkaSmile)))
#22
Ja moge byc Twoja gwiazdeczka Smile
Super nova normalnie Bartus !!!
Tongue
Men, stary... włącz światła, zdejmij buty...
#23
Macius....nie lubie sie dzielicSmile jestem monogamistaSmile))
a ty.......ty wiesz coSmile))
poza tymSmile licze ze znajde kobieteSmile))) a wlasciwie MIKOŁAJ mi ja znajdzieSmile
#24
Kurde a mi się by nowe łóżko przydało.. i coś  na nie...
#25
A ja chce aby kazdy dostal to o czym marzy)
Pozdrawiam
#26
Mikołaju, wiem że nie będzie lekko, ale może da się coś zrobić, by polchat był taki jak dawniej? bez idiotów i gwiazdek jednego sezonu? Żeby znów człowiek chciał zaglądać na chat i forum... Żeby było kulturalnie, wesoło, na poziomie...
Ach. Marzenia.
Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów - wszystkich głupich mężczyzn
#27
Przepraszam że wtrącę swoje trzy grosze...
Myślę że to marzenie akurat da się z łatwością spełnić..
Zakładasz pokój.. powiadamiasz o nim tylko te osoby z którymi pragniesz rozmawiać.. i chyba problem z głowy?Wink
A tak poważnie..to wiadomo że czat tworzą ludzie..a ludzie..są różni ...przychodzą nowi.. odchodzą stali bywalcy.. czasem znów powracają... tego chyba nie da się zmienić.. i wszędzie jest tak samo...Tylko z czasem nasze spojrzenie na czat  nabiera innej barwy..


I żeby nie było zupełnie off topic..
Mikołaju mam nadzieję że w tym roku..postarasz się o śnieg ..bo obiecałam komuś że stworzę jego podobiznę;P
#28
Masz na mysli jakiegos balwana ??  ;D  Tongue  ;D  Tongue
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
#29
Kochany,
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
#30
No i wysłałam za wcześnie... :Smile
Miało być tak:
Kochany Święty Mikołaju,pozamykaj proszę tych wszystkich,którzy tak bezsensownie się kłócą,w jednej klatce,niech na darmo nie strzępią języków i wezmą się do roboty Tongue
A tak na serio,to myślę,że to co chciałam dostać,dostałam wcześniej niż pod choinkę,za co bardzo dziękuję.Niech będzie,że od Ciebie i o nic więcej dla siebie nie proszę  Smile
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości