Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Porady zdrowotne, choroby, lekarstwa
#21
Ja też na całe szczęście jestem zdrowy. Oczywiście regularnie robię sobie badania, żeby mieć pewność, że nic się nie zmienia. Polecam Wam robić regularnie takie badani Smile

___
Oświetlenie do domu
#22
Czasami samemu można się dość łatwo wyleczyć Smile
#23
No samemu lepiej się nie leczyć. Trzeba iść do lekarza...
#24
Najlepsze jest mleko z miodem i czosnkiem Smile
#25
Ja też - odpukać - zdrowy na razie
#26
Szczerze mówiąc to na pewno nigdy bym się nie zdecydował na zastosowanie porad leczniczych od jakichś zwykłych ludzi z internetu. To przecież jest absurdalne. 

___
koty rasowe hodowla
#27
Niektórych badań to nie opłaca się nawet zamawiać na nfz, bo to nie ma sensu, oczekiwanie jest tak długie, że wiele tragicznych rzeczy może się wydarzyć, jeśli mielibyśmy czekać... Tak jest w przypadku rezonansu magnetycznego, ja od razu zdecydowałem się pójść prywatnie, tutaj mogę polecić https://www.citomed.pl/pracownie/rezonan...s-uslug-36 w Toruniu, można tam zrobić rezonans każdego rodzaju. Bez oczekiwania, kiedy czas jest najbardziej cenny.
#28
z poradami do lekarza.
-
td {border: 1px solid #ccc;}br {mso-data-placementConfusedame-cell;}

meble metalowe szafy warsztatowe
Meble metalowe MELMET
Ulica: Dębowa Łęka 9
Nr lokalu:
Kod pocztowy: 67-400
Miasto: Wschowa
NIP: 6971246238
REGON: 410303520
Adres e-mail: melmet@melmet.pl
Telefon kontaktowy: +48698611668
#29
Tak, patrząc na to ile jest chorób, wszystkiego dzisiaj, to naprawdę warto byłoby zainwestować też w dobre ubezpieczenie. Z tego co zauważyłam sporo osób kontaktuje się z firmą https://unilink.pl/placowki/radom-ludwikowska , która ma ogromne doświadczenie i wiedzę w zakresie najróżniejszych ubezpieczeń. Oni są pośrednikami, także pomogą wam dopasować do siebie najlepszą opcję.
#30
Faktycznie samo zdrowie jest niezwykle ważne i myślę, że przede wszystkim zmiany powinniśmy zacząć od tego co pijemy i jakiej wody używamy. Ja od pewnego czasu posiadam u siebie w domu filtry do wody aquaphor które znakomicie filtrują całą wodę. Właśnie dlatego myślę, że o d tych rzeczy powinniśmy zacząć.
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości