•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 14
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co to za film?
#41
A możecie pokazywać jak na 13 Posterunku? Tongue
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
#42
_Divinity_, Puszysta_wawa - 2
Dziegiel, Iskandir, Whiskey, m - 1

m Twoja kolej...  Smile
#43
jest bol ... nie mam blady pojecia jak wstawic cokolwiek poza linkiem:-)
#44
(07-11-2007, 23:31)m link napisał(a): jest bol ... nie mam blady pojecia jak wstawic cokolwiek poza linkiem:-)

Skoro umiesz wstawić linka to znaczy że znasz opcję kopiuj wklej..(czyli tłumaczyć tego nie trzebaTongue Smile No więc kopiujesz  obrazek ze stronki  klikasz  na małą ikonkę która znajduję się w drugim rzędzie od lewej (nr2) i wklejasz linka Smile by upewnić się że wsio jest ok klikasz 'podgląd'  jeśli się wszystko zgadza to wiesz.. co robić dalej...
Powodzenia Wink
#45
(08-11-2007, 11:31)m link napisał(a): http://www.answers.com/topic/onenoodlesdeb-jpg[img][/img]

Mariusz... hm..próbowałam zobaczyć co to za fota i... uzyskałam tytuł filmu a foty niet.

Może następnym razem się uda?

Pozdr,

A.
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#46
dobra probowałem i nie wyszło:-) oddaje pierwszej chetnej osobie mozliwosc zadania zagadki:-)
#47
kurcze Ania jestes szybsza od mej mysli:-) wąłsnie z tego powodu wykasowałem ten post w ciagu paru sec:-) gratuluje refleksu:-)
#48
(08-11-2007, 11:37)m link napisał(a): kurcze Ania jestes szybsza od mej mysli:-) wąłsnie z tego powodu wykasowałem ten post w ciagu paru sec:-) gratuluje refleksu:-)

Mariusz,

nie poddawaj się tak łatwo nooo.
Może spróbuj zrobić tak: wybrać fotę danego filmu, zachować ją u siebie na kompie, następnie otworzyć http://imageshack.us/ i tam w opcji "przeglądaj" otworzyć tę fotę i wcisnąć "host it".

Potem z automatu wyświetli Ci się to co powinieneś wkleić w posta co by się obrazek pojawił (no i będzie bez podpowiedzi w postaci tytułu filmu). Mam nadzieję, że da się zrozumieć to co napisałam.

Czekamy na Twoją zagadkę :>

Pozdr,

A.
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#49
To mariusz zastanawia sie nad zagadka i cwiczy nowe forumowe umiejetnosci a ja wkleje jego wczesniejsza propoczycjeSmile

[Obrazek: OneNoodlesDeb.jpg]
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
#50
Czy to nie aby "Dawno temu w Ameryce"?
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 14
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości