• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 14
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co to za film?
#1
Zgapiłem ( Tongue ) tą zabawę z innego forum.. Mam nadzieję, że się przyjmie  Smile Chociażby dlatego, że przyda się trochę rozrywki szczególnie na forum, po dość intensywnych kłótniach w niektórych tematach.

Mianowicie:
Robimy screena filmu (najlepiej przy pomocy Allplayera, wciskając "F12" w momencie, w którym chcemy "uchwycić" film.) Wrzucamy np na www.imageshack.us i wklejamy adres screena na forum. Osoba, która zgadła jaki to film, daje swojego screena i tak dalej. Jeśli film jest zbyt trudny i po pewnym czasie (2-3 dni) tytuł nie zostaje odgadnięty osoba, która go zaproponowała dodaje podpowiedź w formie drugiego screena ewentualnie opisu słownego filmu.

Tak więc zaczynam..

[Obrazek: snapshot1ez1.png]

Co to za film?  Smile
#2
my best friends wedding
#3
niestety nie  Tongue
#4
Femme Fatale?
#5
Nie i dla ułatwienia dodam:
Film z 2006 roku. Głowny bohater, którego gra Antonio Banderas próbuje nauczyć trudną młodzież tańców towarzyskich.
#6
no że banderas to wiem Big Grin a Wytańczyć marzenia nie ogladałem stad pewnie sie jeszcze cofnałem w czasie Big Grin
ps. co to za aktorka??
#7
"Take the Lead "w rezyseri  Liza  Friedlandera w roli glownej wystepuje Antonio Bandera a ta blondyna na zdjeciu to..... nie wiem    ;D
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
#8
...........aa zapomnialem dodac ze film trwa 117 minut  Wink
ps. ja nie wiem jak sie w to  jak sie w to dalej gra  :-[ co tam sie wkleja itp  :'(  niech ktos za mnie wklei cus please.
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
#9
dorcik: bede brutal w poscie powyzej podalem polski tytul  ;D

ps. ale daj nastepny ty bo jakos ogladam w kinie tylko Big Grin

yyy i Yaya jest jak by to powiedziec niezbyt blondynka ... ba ona nawet nie jest biala
#10
wiem  ;D
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 14
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości