•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16(current)
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Katarzynki" 24 listopada
Macioś, trza było doopska na Antypody nie wywozić ;D Wracaj, to może dostaniesz wejściówkę na paradę najmilszych wariatów Tongue
Matko kochana, co Wy z tymi zdjęciami???? Zasada, że kto nie był, nie dostaje, jest przecież oczywiście prosta. Następną razą wsadzac poopale w komunikację i przybywaćSmile)))) I proszę tu od chytrusów nie wymyslać nam- szczodrym nad wyraz Narzecona ;D
No co ja poradze, ze uwielbiam ogladac albumy....
Jestem jak ta stara panna z kotami...z tym wyjatkiem, ze zamiast kotow posiadam meza  ;D ;D
Jules,

przyjedz w odwiedziny - zaprosze na kawe i opowiem, jak bylo.

Wink

Kochani, oprocz osob wymienionych i tych, ktore przyslaly mi maila, ze nie chca byc rozsylane wsrod obecnych na Katarzynkach sztuk, fotki sa gotowe do wysylania.
Czekam jeszcze dzisiaj do 18tej, a potem rozsylam do tych, ktorych @ posiadam. Reszta prosze sie zglaszac na wczesniej podany moj mail.

Pozdrawiam
Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
(29-11-2007, 18:31)Kathi link napisał(a): Jules,

przyjedz w odwiedziny - zaprosze na kawe i opowiem, jak bylo.

Wink

Z checia przyjmuje zaproszenie... Jak tylko uda mi sie przyjechac mozemy sobie poopowiadac:-)))
Calusy J.
(29-11-2007, 18:39)__Jules__ link napisał(a): Z checia przyjmuje zaproszenie... Jak tylko uda mi sie przyjechac mozemy sobie poopowiadac:-)))
Calusy J.

Jules,  :-* moje zaproszenie też wciąż aktualne, Ty wiesz... Możemy to pożenić. Więc "kombinuj dziewczyno, nim Twe wdzięki przeminą"  Big Grin
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
(29-11-2007, 20:02)zuzanka link napisał(a): [quote author=__Jules__ link=topic=191.msg6618#msg6618 date=1196350777]

Z checia przyjmuje zaproszenie... Jak tylko uda mi sie przyjechac mozemy sobie poopowiadac:-)))
Calusy J.

Jules,  :-* moje zaproszenie też wciąż aktualne, Ty wiesz... Możemy to pożenić. Więc "kombinuj dziewczyno, nim Twe wdzięki przeminą"  Big Grin
[/quote]
Zuzia ja zawsze jestem -ZA!!!
Nigdy przeciw...darmowa wyzerka, mniaaaaam....jablecznik, sernik a kto wie czy i nie bita smietana...
A jak dobije do Ciebie w porze  popoludniowej to mozliwe ze i bigosu dostane i lzy z oczu mi beda kapac...
Jak ja sie stesknilam za polskim zarciem....
Ja mysle caly czas... Siostre odwiedzac bede, to do Ciebie mam rzeczywiscie po drodze.
Buziaki:-))
J.
Jeszcze malutenki aneksik w kwestii Katarzynek...

Otoz.. okazalo sie, ze rabnelam czyjes okulary i odeslalam Otulonej.. a to nie jej, hyhy.
W zwiazku z tym 2 sprawy:
1. Czyje okularki byly lekkie, czarna oprawka metalowa, cienkie szkla???
2. Kto ma - byc moze - okularki Otulonej?? Bo w knajpie ich niet.
Wyglad: ciemna, pelna oprawka, dosc grube szkla. Po wewnetrznej stronie cos pomaranczowego (brak sprecyzowania co Tongue )

Ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie.. zglaszac sie do mnie Wink

pozdrawiam
Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka

...co do okularek otulonej nic mi nie wiadomo...ale trzeba sie zapytac klamota on duzo rzeczy otulonej podobno posiadaSmile
o wlasnie sie dowiedzialam ze maSmile

...a co do tych okularek w czarnej oprawce to tak jak powiedzialamSmileone byly juz przed 19Smile i do nikogo z polchatu nie nalezaSmile


...pozdrawiam aniaSmile

...ubrana w codzienność...
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16(current)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości