• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 16
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Katarzynki" 24 listopada
#1
heja,
długo wyczekiwana, coroczna impreza już tuż tuż Smile

Udało nam się ustalić termin....a mianowicie
[size=10pt]24 listopada (sobota)[/size]

Jak co roku, oprócz Kaśkowych imienin, przyłączają się również jubilatki Smile

W tym roku świętujemy:

imieniny:

kath
vecia
theonka
niegi
kobieca


urodziny:
bigirl
divi



Tak więc troszku się nas zabierało  Wink

I jeszcze mamy taką małą prośbę, jeśli chodzi o prezenty. Nie to, że oczekujemy jakiś cudów na kiju, ale z pewnością, jak co roku, zechcecie przynieść jakiś drobiażdżek  8)

Dom Samotnej Matki, dla którego robiliśmy już dwie super akcje, aktualnie jest w jeszcze większej potrzebie. Mieszkańcy, wspomnianego, zostali wysiedleni z poprzedniego miejsca, przeniesieni gdzieś do Legionowa i .....jest im jeszcze bardziej ciężko Sad Postanowiłyśmy, że im pomożemy, z Waszą pomocą.

Zdajemy sobie sprawę, że dosyć ciężko byłoby, na imprezie, ogarnąć podarki w formie rzeczy. Dlatego wymyśliłyśmy, że zrobimy puszki na drobne datki. Jeśli ktoś z Was miałby ochotę którąś z nas czymś odbarować, bardzo prosimy o wrzucenie, zamiast prezentu, pieniążka do puszki Smile Smile
Nawet 5zł, zamiast różyczki, będzie sfinansowaniem, dla dzieciaków, przynajmniej 4 chlebów.

Liczymy na Waszą pomoc i taki troszkę inny sposób ofiarowywania prezentów. Dajmy je tym, którzy tego bardziej potrzebują  Smile
Z zebranych pieniędzy zakupimy wszystko to, co aktualnie jest tam najbardziej potrzebne.
[size=10pt]

Wszystkich serdecznie zapraszamy!
[/size]

p.s. miejsce spotkania,  podamy w ciut późniejszym terminie <na pewno Wawa, ofc>


d.
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#2
Smile no, to tak jak myślałam (termin)
kurcze, ale się Was nazbierało...Kasiek jak psów żesz Tongue (nie bić! - kocham zwierzęta ;D)
Jak dożyję, będę Smile


Pozdrawiam.
"Chcesz rozśmieszyć Pana Boga?
- zaplanuj sobie życie.."
#3

Zamierzam być  Wink

Pozdr.,

A.
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#4
szybko podawac miejsce ..zebym mogl zaczac planowac
#5
WARSZAWA

a jak potrzebujesz zaplanować jak dojechać, w konkretne miejsce, to my Ci już pomożemy  Wink
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#6
Wstepnie tez sie pisze ale z zastrzezeniem, ze moze sie nie udac.
Jak sie uda to wrzuce pieniazek do puszki a solenizantki moga mnie z okazji ich swieta nawet po dupce pomacac. A co tam.... niech strace  Wink.
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
#7
[i][color=brown]Wypowiem się bliżej daty bo różnie być może Smile
Ale tradycyjnie planuję być Big Grin
#8
Jak wyzdrowieje i bede mial fundusze to bede i tez cos nie cos do puszki wciepne  a  powiem wiecej jak to atka mowila blizej terminu
Nie ma tego dobrego coby na gorsze nie wyszło TongueTongue
#9
Mnie to raczej nie będzie,chociaż na pewno to będę wiedziała bliżej 24 listopada.I jeżeli mnie nie będzie to już żałuję bardzo,tym bardziej,że byłaby okazja poznać(wreszcie) tego Dj o najseksowniejszym głosie Tongue
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
#10
(25-10-2007, 19:30)_madmar_ link napisał(a): Jak wyzdrowieje i bede mial fundusze to bede i tez cos nie cos do puszki wciepne  a  powiem wiecej jak to atka mowila blizej terminu

Tylko madek pamiętaj, coś mi obiecał przywieźć i PRZECHOWAĆ/OBRONIĆ/NIE DAĆ WYCHLAĆ next razem :> ja w końcu muszę tego spróbować !!


Pozdrawiam.
"Chcesz rozśmieszyć Pana Boga?
- zaplanuj sobie życie.."
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 16
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości