•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • ...
  • 14
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tablica ogloszen
#71
[i][color=maroon]Heheh, to się Borusku naczytasz Tongue
#72
Mam do oddania 3 podwójne zaproszenia na dzisiaj do kina Muranów.
Film „Control”, historia wokalisty Joy Division.
Godzina 20.30

Jeśli ktoś byłby zainteresowany, info na priv. lub tel.
"Nie sądziłem, że na świecie jest aż tylu idiotów - dopóki nie zobaczyłem Internetu"
S.Lem
#73
z tego wnosze ze jest jeszcze kino Muranow Smile
Normalnie odjazd ;D
Optymista to pesymista bez doswiadczenia.
#74
OGŁASZAM WSZEM I WOBEC:

jeden wpis dodany do regulaminu: http://forum.polfan.pl/index.php?topic=2...50#msg7650 (tu), a jeśli komuś nie chce się czytać, to w skrócie:

NIE MA LISTY NOFLOOD
- od dzisiaj WSZYSTKIE nicki, BEZ WYJĄTKÓW lecą za flood (25 takich samych znaków i/lub 3 linijki takiego samego tekstu)

update:

No wiec tak - jak zaloguje sie przez strone i napisze 3 linijki to bot wywala, jak przez iceq - to nie. Można sobie to sprawdzić. Dobrze poinfomowane zrodla mowia, ze
"to moze chodzi o buffor bo iceq automatycznie wyduza czas przed 3cia i ta sama linijka". Mowia tez, ze nie mozna nic z tym zrobic (tzn. moge ustawic, zeby wywalalo za 2 linijki tego samego txt - ale to chyba mija sie z celem). Pozostaje czekac na czas, w ktorym nie bedzie mozna korzystac z komunikatorow. ;P

PS. gdyby jednak czytal to ktos, kto sie zna i ma odmienne zdanie - to prosze mnie poinformowac i poinstruowac - ja, na chwile obecna, nic wiecej nie moge zrobic.
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
#75
Melduję, że moje zwoje mózgowe już zarejestrowały zmiane  8)
plum...
#76
(15-03-2008, 14:19)f link napisał(a): Pozostaje czekac na czas, w ktorym nie bedzie mozna korzystac z komunikatorow. ;P

F :X nie strasz! ;p
...
#77
To ja dodam tak od siebie , statsy uległy niespodziewanemu(a może spodziewanemu?) wyzerowaniu.Tyle : P
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
#78
Na osobistą prośbę Hacka - wątki założone przez Tyngę i Hacka - kasuję. 
Temat uważam za zamknięty, a komentarze za niepotrzebne.
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
#79
(15-01-2008, 11:58)lullaby link napisał(a): Btw.Zauważyłam dopiero teraz:

"Aktualności: Witamy na Forum Polfan.pl Zapraszamy do rejestracji :-) Niektóre fora są widoczne tylko dla zalogowanych" Smile

to ma być coś na zasadzie , zaloguj się - a zobaczysz co jeszcze na Ciebie czeka ;>
Prawdę należy mówić tylko temu, kto chce jej słuchać. - Seneka.
#80
nie, raczej:

"Zaloguj sie, nie straszymy nie-swoich"
;>
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • ...
  • 14
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości