•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 14
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tablica ogloszen
#61
(15-01-2008, 11:12)lullaby link napisał(a): Hmm..cóż to za pomysł że trzeba teraz się zalogować by poczytać forum erotycznego???

tez to zauważyłam. Bez zalogowania się, nie widać w ogóle forum erotyczny. Randkę widać bez problemu...erota nie. Da się to naprawić?

A.
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#62
To  ma być..pułapka .;-)


Btw.Zauważyłam dopiero teraz:

"Aktualności: Witamy na Forum Polfan.pl Zapraszamy do rejestracji :-) Niektóre fora są widoczne tylko dla zalogowanych" Smile
#63
ocena negatywna z mojej strony zdecydowanie ... nie dosc ze kilka osob na krzyz pisze na forum to jeszcze zawęza sie mozliwośc pozyskania nowych, ktorych ( mała szansa ale zawsze) :-) mogła by zachecic do zalozenia nicku treśc przeczytanych postow. 
#64
Przez chwile myslalam, ze forum wylecialo do Wirtualnego Nieba.

Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
#65
(15-01-2008, 13:22)CzerwonaSukienka link napisał(a): Przez chwile myslalam, ze forum wylecialo do Wirtualnego Nieba.


Moniś to jeszcze nie tak źleTongueP
Jak ja wczoraj,wieczorem weszłam na forum(a byłam po pracy),to myślałam,że ten udawany wysiłek fizyczny mi wzrok uszkodził i wszystko widzę tylko nie "erotyczny" :o
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
#66
[i][color=brown]A ja mam ustawione by mnie kompy pamiętały i nawet tego nie zauważyłam Tongue
#67
Acia ,mozemy sobie piatke przybic Smile

Monika ,wlasnie by  forum Erotycznego nie wylecialo w kosmos, dodalismy dodatkowe zabezpieczenie.
Pare dni temu byla atakowana Lalka,wole na zimne dmuchać.
Obecny stan jest tymczasowy,przynajmniej na razie.


#68
ciekawe:-) lala ma konkretne branie
#69
Nie wiem czy to w ramach wprowadzania zabezpieczen
czy tylko chwilowa awaria
ale nie chca sie otwierac linki.
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
#70
A ja mam informacje.

Po nadaniu PW, forum automatycznie wysyła powiadomienie do adresata na email z trescia notki. I wyraznie pisze:


17-01-08, Polfan.pl - forum POLChat <admin@polfan.eu> napisał(a):
nick z Polfan.pl - forum POLChat wysłał do Ciebie wiadomość.

UWAGA: To jest tylko powiadomienie, nie odpowiadaj na ten email.

Wysłana wiadomość brzmi:

Tresc PW

Tu możesz odpowiedzieć na tę wiadomość: http://forum.polfan.pl/index.php?acti


Prosze na nie nie odpowiadac, bo nadawca jest forum i odpowiedzi przychodza do mnie na skrzynke Tongue


Donald matole - wypierdalaj!
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 14
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości