•  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 14
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tablica ogloszen
#21
(20-09-2007, 20:54)kamena__ link napisał(a): A ja oddam sukę husky (dorzucam uprząż) - fota w temacie o zwierzakach - Kaja.
Niepolecana dla osób mających w domu koty...
;D... to ma byc suka huski hyhyhhyh troche przesadzilas kama (mam na mysli to zdjecie obok)
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
#22
dobra,
nie wiem gdzie, to tu napisze

Szanowne Solenizantki i Jubilatko,
czy moze jakaś data "Katarzynek" powstać?
bo po pierwsze- przyjezdni, a po drugie to warszawiacy też muszą sobie poplanować czas Smile
bardzo byłabym wdzięczna

buziaki
d.

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#23
(09-10-2007, 13:58)_divinity_ link napisał(a): dobra,
nie wiem gdzie, to tu napisze

Szanowne Solenizantki i Jubilatko,
czy moze jakaś data "Katarzynek" powstać?
bo po pierwsze- przyjezdni, a po drugie to warszawiacy też muszą sobie poplanować czas Smile
bardzo byłabym wdzięczna

buziaki
d.

halooooooo spokojnie, nienerwowo koleżankoSmile
do "katarzynek" jeszcze dużo ponad miesiąc...
proszę nie siać paniki  Big Grin

a imieniny Kaśiek listopadowych wypadają jak co roku i niezmiennie 25 listopada, więc myślę, że trzeba brać pod uwagę sobote 24.11 < to taka luźna i pierwsza propozycja>
;D

Alkohol jest wspaniałym środkiem rozwiązującym. Rozwiązuje on
małżeństwa, rodziny, przyjaźnie, konta bankowe, komórki wątrobowe i
mózgowe. Nie rozwiązuje tylko żadnych problemów.
#24
dort, na zdjęciu obok jest najpiękniejszy kot na świecie (zwany za moimi plecami Naczelną Lufą DomuSmile))

i żeby nie było off: ogłaszam, że dort w sobotę przylatuje do Polski i zaprasza na kawę na lotnisku w GdańskuSmile))
#25
(09-10-2007, 15:27)kamena__ link napisał(a): dort, na zdjęciu obok jest najpiękniejszy kot na świecie (zwany za moimi plecami Naczelną Lufą DomuSmile))

i żeby nie było off: ogłaszam, że dort w sobotę przylatuje do Polski i zaprasza na kawę na lotnisku w GdańskuSmile))
nie przylatuje tylko przyezdza ... odlatuje z Gdanska )))) tez w sobote )))
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
#26
(09-10-2007, 14:47)vectra link napisał(a): a imieniny Kaśiek listopadowych wypadają jak co roku i niezmiennie 25 listopada, więc myślę, że trzeba brać pod uwagę sobote 24.11 < to taka luźna i pierwsza propozycja>
;D

Napiszę w imieniu własnym. 24 listopada mam zajęcia i będzie mi trudno się wyrwać - chociaż nie mówię, że to niemożliwe Wink Jednak 17-go mam wolną sobotę, więc jeśli większości pasowałby ten termin ... Byłyby mi miło Was zobaczyć bez "wyrzutów sumienia", że zarywam podyplomówkę.
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
#27
no to ja oddam konia w dobre rece :Smile
[img]http://images22.fotosik.pl/184/6cff7ec0ce3c51a3.png[/img]

www.bxl.pl - śmieszne filmiki, włatcy móch, kreskówki ....
www.freelinkz.pl - Międzynarodowe Forum WAREZOWE
www.whitemusic.fora.pl - Biała Muzyka Dla Białych Ludzi!
#28
(09-10-2007, 22:06)Mafia link napisał(a): no to ja oddam konia w dobre rece :Smile

niech ktos przygarnie tego konia.
i przytrzyma.... byle daleko.
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#29
W tym poscie chcialam powiedziec ze rezygnuje ze swojej funkcji.

Dziekuje wszystkim ktorzy wspierali mnie dobra rada i pomagali slowem kiedy byla tego potrzeba. Jednoczesnie zaznaczam, ze przyczyna odejscia nie jest zal do kogos, czy uraza badz cokolwiek Wam innego przyjdzie do glowy.

Po prostu, nic nie trwa wiecznie.

Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
#30
dziękujemy Sukienuś Smile
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
  
  •  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 14
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości